Фрийланс Уеб дизайнер - Теодор Димитров

От: Фрийланс Уеб дизайнер - Теодор Димитров

И още един дизайн, отново за портфолио.
(при интерес може да се разберем за цена, като естествено довърша и другите страници)

7795bf831043a528.jpg



И само да кажа, че отново съм свободен за малки поръчки :)
 
Последно редактирано:
От: Фрийланс Уеб дизайнер - Теодор Димитров

5a9c7ea103074084.jpg

2cb5a04fde14985a.jpg


Двете ми предложения за конкурса за лого на еротичен сайт :)

И един бърз банер
ad1cb86bf6af98a7.gif
 
От: Фрийланс Уеб дизайнер - Теодор Димитров

Една положителна оценка от мен! Професионално свършена работа, съобразява се с изискванията на клиента. Банерите също са много добри и ще се възползвам скоро.
Успех! :)
 
От: Фрийланс Уеб дизайнер - Теодор Димитров

Като коментирате правописа поне пишете грамотно :) "не зная, не знаеш, не знае, не знаем, не знаете, не знаят" - това е правилното изписване на НЕ + глагол. Нямам търпение да видя портфолиото на Теодор Димитров, сигурна съм, че ще бъде страхотно :)
 
От: Фрийланс Уеб дизайнер - Теодор Димитров

Имаше няколко въпроса за примерни цени, но не намерих отговор.
 
От: Фрийланс Уеб дизайнер - Теодор Димитров

Ами за цените нещата стоят така:
При дизайните например цената варира от сложността на проекта, изискванията към него, структура (не мога за сайт например от 1 страница текст с една картинка на кръст да взема толкова колкото за сайт 5 страници с по 50 елемента на всяка :) )
За банерите цените са около 5-7 за статичен, пак зависи от това колко сложен е. При анимираните gif банери - около 10-15 максимум.
За логотата цените са в диапазона 15-20 и вече повече, но там попринцип нещата са индивидуални за всеки проект, но общо взето цените са в този диапазон.

Мисля, че това покрива въпроса с цените. Колкото до правописа - не знам дали е имало забележки към правописа ми, моля, извинявайте ако има. Признавам си, че правописа и пунктоацията не са ми първа сила. Старая се доколкото мога да пиша правилно :) И все пак извинете!

А и за портфолио - използвам темата като такова. На първата страница има 3 архива с примерни дизайни, банери и логота, които може да разгледате (линковете им са в онези бутончета с човечетата). Евентуално може да пусна някои личен сайт, където също да поместя проектите си, но за сега, темата ми играе ролята на портфолио. Дано да съм отговорил на всичките въпроси ! :)
 
Последно редактирано:
От: Фрийланс Уеб дизайнер - Теодор Димитров

Как стои върпоса с картиниките които ползваш ?
 
От: Фрийланс Уеб дизайнер - Теодор Димитров

baner.gif

Ето поредния банер, като логото също е моя изработка :)

www.gnoxy.eu

И сега нещо като малка новина. Тези дни с програмиста (благодаря, отново ! :) ) скалъпихме нещо малко и просто, което бих нарекъл импровизирано мини-портфолио. Все още не е съвсем довършено, трябва да се напълни с проекти все пак ;). Там ще качвам само някои от по интересните проекти , като все пак ще продължавам да отразявам новите неща в тази тема. И да.. това е общо взето. :)
 
От: Фрийланс Уеб дизайнер - Теодор Димитров

Много точен човек. Успех и до нови срещи!
 
От: Фрийланс Уеб дизайнер - Теодор Димитров

И още неща за показ - няколко дребни банерчета :)

1f761ed5431a7dfd.gif
b3c8c9ac1ba7672e.gif
28b2b21dff8f100a.gif
75d4aaea52654871.gif
 
От: Фрийланс Уеб дизайнер - Теодор Димитров

Аз съм поредния клиент на момчето. Искам да кажа, че съм изключително доволен от услугите му. Както качество, така и креативност. Цените му са напълно нормални за нашите географски ширини.

С две ръце препоръчвам да пробвате услугите му ако имате нужда от интересен дизайн.
 
От: Фрийланс Уеб дизайнер - Теодор Димитров

Имам един проект, който не се получи (2 седмици нонстоп работа, само за да може след месец да ти кажат,че не си им нужен) и в момента напълно завършен откъм дизайн, но си няма собственик.
e9116be890f33fd4.jpg


В случая сайта е комбиниран за запознанства и за обяви. Структурно другите страници изглеждат долу горе така, а колкото до цветовете, в частност розовото като комбинация - беше по желание на клиента, то може да бъди сменено.



Ако някой е заинтересован, може да пише :) ! Ще се договорим за цената.
 
Последно редактирано:
От: Фрийланс Уеб дизайнер - Теодор Димитров

Та ето и още една серия от банери, които направих последно време. Скоро ще кача и някои нови дизайни :)

f417872c454096ca.gif


ba4425992a96b25a.gif
c861deb6014fee2f.gif
aad794b35b9ce033.gif
 
От: Фрийланс Уеб дизайнер - Теодор Димитров

От доста дълго време не бях показвал мои дизайни. :)

a544c83c1a68c5db.jpg
 
От: Фрийланс Уеб дизайнер - Теодор Димитров

От доста дълго време не бях показвал мои дизайни. :)

unled3un.jpg
 
От: От: Фрийланс Уеб дизайнер - Теодор Димитров

Имам един проект, който не се получи (2 седмици нонстоп работа, само за да може след месец да ти кажат,че не си им нужен) и в момента напълно завършен откъм дизайн, но си няма собственик.
e9116be890f33fd4.jpg


В случая сайта е комбиниран за запознанства и за обяви. Структурно другите страници изглеждат долу горе така, а колкото до цветовете, в частност розовото като комбинация - беше по желание на клиента, то може да бъди сменено.



Ако някой е заинтересован, може да пише :) ! Ще се договорим за цената.
Ако имаш човек,който може да го докара до завършен сайт не само дизайн ми напиши цената за всичко това на ЛС :)
 

Горе