Футболни прогнози

От: Футболни прогнози

По същия начин . Регваш нов акаунт (старото име ще ти каже че е заето) и си го попълваш в афф-а. Пак трябва на игравия да мине всички проверки и тн за да го оторизират за теглене и депозиране. Като нов клиент поне хубавото е че ползваш всички начални бонуси.

Е къде да го попълня това в афилиейт акаунта? Не виждам такава форма.. А да питам няма ли опция да си получа парите чрез Skrill
 
От: Футболни прогнози

Е къде да го попълня това в афилиейт акаунта? Не виждам такава форма.. А да питам няма ли опция да си получа парите чрез Skrill

My Account -> Change payment details и си попълваш новия игрови акаунт , където да ги получаваш. За скрил нямам идея. Но от игровия може да ги теглиш към скрил или карта или каквото ти е кеф.
 
От: Футболни прогнози

My Account -> Change payment details и си попълваш новия игрови акаунт , където да ги получаваш. За скрил нямам идея. Но от игровия може да ги теглиш към скрил или карта или каквото ти е кеф.

Явно при мен липсва това, аз съм с български език и нямам такова change payment details
 
От: Футболни прогнози

Верифицираха ми напълно акаунта след като снимах лична и шофьорска. Отне им 1 ден да обработят документите.
 
От: Футболни прогнози

Банково извлечение искаха ли ти?

Не, само снимка с камерата на лаптоп на личната и шофьорската - отпред и отзад. След ден получих мейл - вие успешно преминахте верификацията.
То са 2 стъпки и си избираш как искаш да се верифицираш , това ми се стори най лесно.
 
От: Футболни прогнози

И аз да се похваля - върнаха ми парите вчера сутринта :) Зарадваха ме малко. После ще се регистрирам пак и почваме да жънем от европейското :)
 
От: Футболни прогнози

И аз да се похваля - върнаха ми парите вчера сутринта :) Зарадваха ме малко. После ще се регистрирам пак и почваме да жънем от европейското :)

Нали знаеш - първия депозит 100 лева за да ти дадат 100 лева. После направи залог и през мобилен телефон или таблет за още 50 бонус.
 
От: Футболни прогнози

Хах :) е затова не използвам бг език никъде :)

Не е от езика в конкретния случай. От територията е. Не си локиран в БГ и затова.

Имам акаунт, като съм казал че съм в БГ, но езика ми е Английски и аз не ги виждам тези. Но пък виждам рекламите за Покер и други игри. А в акаунти с БГ език такива не се виждат.
 
От: Футболни прогнози

Не е от езика в конкретния случай. От територията е. Не си локиран в БГ и затова.

Имам акаунт, като съм казал че съм в БГ, но езика ми е Английски и аз не ги виждам тези. Но пък виждам рекламите за Покер и други игри. А в акаунти с БГ език такива не се виждат.

Успя ли да се свържеш с тях? как ще променим потребителя за получаване на суми
 
От: Футболни прогнози

Защо не им пишеш по мейла, винаги отговарят макар и бавно . Още като почна делото ги питах как върви , знае ли се нещо и въпреки , че казаха , че не могат да ми дадат никаква информация - пак отговориха.
 
От: Футболни прогнози

Успя ли да се свържеш с тях? как ще променим потребителя за получаване на суми

Писах им и чакам - ама отговора сигурно ще дойде след 2 дни, а може и повече сега както са заети.
 

Горе