Футуристично SEO 2011 или ★★★ Google+ Votes ★★★

matrixbglan

Active Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Футуристично SEO 2011(NEW) Само в моята тема

Или​

Продавам Google +1 Votes
:D:D Чети надолу =======>>

Google Започнаха да пускат разни фермери, Панди, Нинджа ъпдейти и какви ли още не "подобрения" на алгоритъма си. Изкараха си и социална мрежа Google+, а със нея и бутона
kGPJK.jpg
Все повече започват да гледат дали Сайтовете ви доставят приятно усещане на Посетителите, дали им се иска да ги споделят с приятели и тн.Абе User Experiance-а играел важна роля в SEO-то, която роля и ще се засилва за в бъдеще.Не съм го измислил аз, Мат Кътс го каза (колкото и да послъгва за някой работи може да му се вярва)

Много се говори, че Google +1 вотовете имат влияние на позиционирането на сайтовете в серпа. :clap:

КАКВО ПОЛУЧАВАТЕ ВИЕ ?
Google +1 вотове

  • Всички вотове от реални акаунти
  • Всеки вот от различно IP
  • Няма опасност Google да ви Penalize-не
  • Вотовете са перманентни и не изчезват след известно време.
  • Разпределяне на вотове по няколко урлта (макс 5 url/Поръчка)
  • Доставка до 3 дни

Ето и двата пакета които предлагам за момента

50 Goole+ Votes - $12
100 Google+ Votes - $20


*За по големи поръчки допълнително ще се разбираме. 8)



*Давам 2 ревю копита на Двама човека със Зелена репутация и над 300 мнения във форума. Цената за тях е -50% $6 за 50вота и $10 за 100вота
*Ревю копитата свършиха взеха ги АlanFort и V.Andreev

Приемам само Paypal плащания.

:arrow::arrow::arrow:
Можете да поръчате СЕГА, като ми пишете на skype:jbcrew_ или на лично съобщение.;)
 
Последно редактирано:
От: Футуристично SEO 2011 или ★★★ Google+ Votes ★★★

аахах пич ти луд ли си.. за 50 вота 12 долара, ако ми предложиш 5 000 вота може и да се съглася за 12$..:)
 
От: Футуристично SEO 2011 или ★★★ Google+ Votes ★★★

Аз взех едното ревю копи, засега няма никаква промяна ; )

ама че чакам още...
 
От: Футуристично SEO 2011 или ★★★ Google+ Votes ★★★

И аз се сдобих с едно ревю. Нямам и аз някакво мнение, но след време ще видим.
 
От: Футуристично SEO 2011 или ★★★ Google+ Votes ★★★

Човека ги е доставил тази нощ, аз съм доволен от услугата, ее, можеше да пусне малко бонус, ама кой знае кои реселва ;)
 
Абе дали е само при мен или това така популярно "влияние на гугъл +" не оказва влияние? Не, че нещо, не съм оптимизатор, а и не съм претендирал да съм такъв, ама пък си направи експеримент (с приятели - педесетина броя + още 200 от клики булшитата за размяна на кликове) на ново сайтче в тясна и малка нисша. Ефект никакъв.
Дори и последните +1ци да са хванати от гугъл и да не се засичат, останалите хич не помогнаха на глупавото сайтче. Та ... Оне

Абе от самото начало ми се струва, че някой пусна мухата, че +1 ще оказва влияние на серпа и всички се вързаха, което според мен е страхотна глупост. Онея там де командват няколко стотин хиляди сървъра не са глупави, ей. До скоро голяма част говореха, че гугъл се опитват да премахнат ПР-а за да се спре с продажбата на линкове.

Въпрос към същите - дали ще си набутат автогол с +1? Абе прочетете си отговора в послеписа :)

П.П. ~5k плюса на сайт с таргет България. Резултат от 9та на 8а позиция (макар, че не съм сигурен дали е от това или е отчело другите линкове които съм блъскал).

Извинявам се на matrixbglan, че малко си вмъкнах съжденията в темата му, но ми се струва, че на база опита ми го правя точно на място.
 
От: Футуристично SEO 2011 или ★★★ Google+ Votes ★★★

Много се извинявам за спама и за идиотския ми въпрос. Смятах да отварям нова тема, но ще попитам тук. След нова уиндоус инсталация не виждам някои символи, като тези в заглавието на темата преди и след Google + Votes. Виждам тях и другите подобни като правоъгълници с цифри вътре. Какво точно да инсталирам?
 
От: Футуристично SEO 2011 или ★★★ Google+ Votes ★★★

Като влезе в уеб инструментите ще видите, че и там има статистика за влиянието на бутона върху сайта Ви :)
Ако може хората с ревютата да следят статистиката там и какво отчита ще е супер. Ест и да споделят, защото това е нова услуга и ми е интересно какъв е ефекта :)
 
Последно редактирано:
От: Re: Футуристично SEO 2011 или ★★★ Google+ Votes ★★★

Абе дали е само при мен или това така популярно "влияние на гугъл +" не оказва влияние? Не, че нещо, не съм оптимизатор, а и не съм претендирал да съм такъв, ама пък си направи експеримент (с приятели - педесетина броя + още 200 от клики булшитата за размяна на кликове) на ново сайтче в тясна и малка нисша. Ефект никакъв.
Дори и последните +1ци да са хванати от гугъл и да не се засичат, останалите хич не помогнаха на глупавото сайтче. Та ... Оне

Абе от самото начало ми се струва, че някой пусна мухата, че +1 ще оказва влияние на серпа и всички се вързаха, което според мен е страхотна глупост. Онея там де командват няколко стотин хиляди сървъра не са глупави, ей. До скоро голяма част говореха, че гугъл се опитват да премахнат ПР-а за да се спре с продажбата на линкове.

Въпрос към същите - дали ще си набутат автогол с +1? Абе прочетете си отговора в послеписа :)

П.П. ~5k плюса на сайт с таргет България. Резултат от 9та на 8а позиция (макар, че не съм сигурен дали е от това или е отчело другите линкове които съм блъскал).

Извинявам се на matrixbglan, че малко си вмъкнах съжденията в темата му, но ми се струва, че на база опита ми го правя точно на място.
При мен също няма никаква разлика. Даже в статистиката на уебмастър тула ми ползва 0 клика от G+1.
 

Горе