Хареса ли ви Need for speed?

pricheski.bg

New Member
на мен много ми хареса. Въпреки, че края можеше да се предвиди, през цялото време имаше напрежение и изненади. Единстваната мотивация и цел на всички беше именно the need for speed!
 
От: Хареса ли ви Need for speed?

Вчера го гледах, много добре се е получило особено за феновете на филмите с коли, тук вече може да се нагледате на състезания, а не както вече стана при бързи и яростни. Главния актьор, които участва в breaking bad много добре се представи в този филм.
 
От: Хареса ли ви Need for speed?

Филмът е супер, защото не са използвани спец ефекти.
 
От: Хареса ли ви Need for speed?

В събота го гледах. Хареса ми :)
То в правилната компания всички филми ми харесват но това е друг въпрос.. :D тоя беше готин :beer:
 
От: Хареса ли ви Need for speed?

Тамън се пребирам от киното.. леле, много готино филмче.. много ме изкефи.. Определено си заслужава гледането, особенно на кино..
Аз съм върл фен на киното почти всички фирлми, които излизат ги гледам на големия екран..
Тряя да ми дадът вип карта на мен :lol:
 
От: Хареса ли ви Need for speed?

Филми гледам много рядко, но този съм решил да го гледам. Сега ме надъхахте още повече.
 
От: Хареса ли ви Need for speed?

Ако ги няма тези специални ефекти с нереалните Stunts, преобръщания и т.н и аз ще го гледам :D
 
От: Хареса ли ви Need for speed?

Ако ги няма тези специални ефекти с нереалните Stunts, преобръщания и т.н и аз ще го гледам :D
Чак толкова "специални ефекти" няма.. иначе колите вътре са изродски определено €_€
 

Горе