Хаха явно вече БГ бизнеса на умни хора почва да го начуква системата

tanipo

Well-Known Member
Случайно попаднах на нещо което потвърди мнението ми че бизнеса на младите и умни хора им писва от грабливата, мързелива и гнусна бюрокрация и намират изход. Случайно попаднах на дивизия на БГ компания която е базирана в чужбина и оттам извършва дейност на нашия пазар :). Яко а?
 
Явно са в печеливша ниша и не са искали да изпуснат апетитната хапка, доколкото може да се каже това предвид икономическата обстановка. Ако погледнем реално, по-често се случва чужди фирми да аутсорсват в България, защото работната ръка е по-евтина.
 
От: Хаха явно вече БГ бизнеса на умни хора почва да го начуква системата

Ами не просто са реши че не им се занимава с дебилна бюрократщина, едва ли въртят кой знае какви пари. Но аз ако имах възможност и смисъл и аз така щях да правя
 
От: Хаха явно вече БГ бизнеса на умни хора почва да го начуква системата

Каква е дейността на тази компания?
 
От: Хаха явно вече БГ бизнеса на умни хора почва да го начуква системата

Интернет дейност най-общо казано. Не искам да пиша имена и.т.н. да улеснявам бюрократите, които несъмнено хвърят око и на нашия форум
 
От: Хаха явно вече БГ бизнеса на умни хора почва да го начуква системата

Е може там да им е цялото семейство и да им дават голям съпорт. Иначе е обратното тука се регистрат фирми, заради ниската стаква на корпоративния данък, редемо с други плюсове за чужденците
 

Горе