Хитрина с адон домейн?

HuKouCu

New Member
Здравейте,

имам си аз хостинг в суперхостинг, но когато искам да кача още сайтове на хостинга освен домейна трябва да плащам и за адон домейн. Имали някакъв варянт да заобиколя тези допълнителни 10лв за адон домейн или не :(


Поздрави, HuKouCu
 
От: Хитрина с адон домейн?

Има още много доставчици на уеб хостинг, които предлагат на прилични цени възможността да имаш колкото си искаш домейни.
 
От: Хитрина с адон домейн?

Имали някакъв варянт да заобиколя тези допълнителни 10лв за адон домейн или не :(

Няма възможност. По-добре ги плати или смени хостинга.
 
От: От: От: Хитрина с адон домейн?

Здравей, netsurfer

Благодаря за линка, ще го пробвам и ще пиша отзиви!


Поздрави, HuKouCu
 
От: Хитрина с адон домейн?

мда ама те ония от супера на хостинга си четат тука из форума и ща изловят.. кат хайдутин в полендашко ханче
 
От: Хитрина с адон домейн?

защо си създавате излишни проблеми, гото.бг, реселър пакет, :) неограни4ен брой адон домейни, ако имате малки фирмени сайтове за хостване е супер :), ина4е и хостгатор май няма ограни4ение за адон домейните дори и на най ниския план
 
От: Хитрина с адон домейн?

защо си създавате излишни проблеми, гото.бг, реселър пакет, :) неограни4ен брой адон домейни, ако имате малки фирмени сайтове за хостване е супер :), ина4е и хостгатор май няма ограни4ение за адон домейните дори и на най ниския план


мда аз имам няколко пакета при тях !!!
домейни на килограм вътре :)
 
От: Хитрина с адон домейн?

На най-ниския план на Хост Гейтър има ограничение от един домейн.

е зна4и следващия :) бейби ли или нещо от сорта беше :) но си е оферта 100 и нещо долара на година в момента имам над 30 сайта на един акаунт :)
 
От: От: От: Хитрина с адон домейн?

Глупости ето как се правят add on домейни
Май са пропуснали малко от кода:
Код:
RewriteCond %{HTTP_HOST}    ^addon\.com [OR]
RewriteCond %{HTTP_HOST}    ^www\.addon\.com
RewriteCond %{REQUEST_URI} !/addon[B]\.com[/B]
 RewriteRule ^(.*)$  /addon/$1 [L]
Запомнете че тази хитринка превръща паркиран домейн в адон домейн. Ако имате лимит от 5 паркирани домейни няма как да се сложат 30 сайта в хостинг плана.

Те от хостинг компаниите много добре знаят за тази благинка.
Специално за суперхостинг съм парвил едни сметки:
План1: 1 домейн + 1 аддон + 3 паркирани = 5 домейна за 45лв На домейн се падат по 9лв.
План2: 1 домейн + 3 аддон + 9 паркирани = 13 домейна за 117лв На домейн се падат по 9лв.
План3: 1 домейн + 7 аддон + 21 паркирани = 29 домейна за 261лв На домейн се падат по 9лв.
Според мене това съвпадение не е случайно.
 
Последно редактирано:
От: От: От: От: Хитрина с адон домейн?

Запомнете че тази хитринка превръща паркиран домейн в адон домейн. Ако имате лимит от 5 паркирани домейни няма как да се сложат 30 сайта в хостинг плана.

Те от хостинг компаниите много добре знаят за тази благинка.
Специално за суперхостинг съм парвил едни сметки:
План1: 1 домейн + 1 аддон + 3 паркирани = 5 домейна за 45лв На домейн се падат по 9лв.
План2: 1 домейн + 3 аддон + 9 паркирани = 13 домейна за 117лв На домейн се падат по 9лв.
План3: 1 домейн + 7 аддон + 21 паркирани = 29 домейна за 261лв На домейн се падат по 9лв.
Според мене това съвпадение не е случайно.
от кода няма нищо пропуснато ...
А за суперхостинг - мизерници, какво друго да кажа ...
 
От: Хитрина с адон домейн?

В същност това (на третия ред):

Код:
\.com

май не трябва да го има в кода. В противен случай, ако някой се опита да отвори папката addon ще се получи един безкраен цикъл.

А в този форум пишат най-откачения код, който успях да намеря.
 

Горе