Търся: Хора за качване на продукти в online магазин

Yuliya.Shishkova

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,


Ние сме фирма, която се занимава основно с online търговия, имаме няколко сайта в няколко различни сфери на търговията. Поради нарастващия обем от търсене и предлагане, търсим хора, които да качват новите ни продукти в два от нашите сайтове. Единият е за детски стоки, а другия за битови стоки за дома, градината, както и машини. Работи се от вкъщи, а заплащането е на брой качени продукти за месеца. При интерес, можете да се свържете с нас тук, като ни напишете съобщение със запитване за условията. Ще ви отговорим възможно най-скоро! :)



Поздрави!
 
Здравейте, аз имам интерес към тази работа. Бихте ли ми дали допълнителна информация за изискванията и за условията. Поздрави!
 
Здравейте...И аз проявявам интерес. Може ли и на мен да ми пратите инфо? Поздрави...:)
 
Здравейте, аз имам интерес към тази работа. Бихте ли ми дали допълнителна информация за изискванията и за условията.
 
Здравейте,


Ние сме фирма, която се занимава основно с online търговия, имаме няколко сайта в няколко различни сфери на търговията. Поради нарастващия обем от търсене и предлагане, търсим хора, които да качват новите ни продукти в два от нашите сайтове. Единият е за детски стоки, а другия за битови стоки за дома, градината, както и машини. Работи се от вкъщи, а заплащането е на брой качени продукти за месеца. При интерес, можете да се свържете с нас тук, като ни напишете съобщение със запитване за условията. Ще ви отговорим възможно най-скоро! :)



Поздрави!
Здравейте!Имам желание и интерес!Искам да получа информация за условията .Благодаря!
 
Здравейте! Интересувам се от работата, която предлагате. Работила съм точно това - да качвам артикули на WordPress платформа и имам нужното време и желание, за да се заема със задачата. Ще се радвам да установим контакт за настоящи или бъдещи ангажименти.
 
Здравейте! Проявявам интерес към обявата Ви! Бих искала да разбера условията на работата и евентуално да опитам!
 
Здравейте,


Ние сме фирма, която се занимава основно с online търговия, имаме няколко сайта в няколко различни сфери на търговията. Поради нарастващия обем от търсене и предлагане, търсим хора, които да качват новите ни продукти в два от нашите сайтове. Единият е за детски стоки, а другия за битови стоки за дома, градината, както и машини. Работи се от вкъщи, а заплащането е на брой качени продукти за месеца. При интерес, можете да се свържете с нас тук, като ни напишете съобщение със запитване за условията. Ще ви отговорим възможно най-скоро! :)



Поздрави!

Пратих ЛС
 
Последно редактирано:
Здравейте, интересувам се от Вашето предложение и от условията на работа, които предлагате. Благодаря предварително. :)
 
Здравейте ! Интересувам се от предлаганата от вас работа. Моля да ми изпратите лично съобщение за да ви дам повече инфо за мен.
 

Горе