Търся: Хора за качване на статии

Рейтинг - 100%
11   0   0
Здравейте, трябват ми хора за пренаписване и превод на текстове - новини или полезна информация.

При пренаписването изисквам поне 50% разлика спрямо оригиналния текст. Почти всички статии обаче са за превод.

При превеждането може да се използва инструмент, като просто държа да се нанесат необходимите корекции в получения текст.

Не се работи с дълги текстове. Не търсите съдържание. Получавате материалите за работа. Приоритет е, ако можете да наблегнете на количеството.

Бюджет: 1.50-2 лева на брой - в зависимост от количеството, качеството и конкретната уговорка за ангажимента.

Пишете ми на лично съобщение. С приоритет ще разгледам кандидатурите на хора, които прилагат някакво портфолио. Може също така да си изберете някаква статия с дължина 150-200 думи на български език, която да пренапишете. Или пък такава на руски/английски език, която да преведете. Ако изберете варианта да направите някоя статия, изпратете ми и линк към нея, за да мога да разгледам оригинала.

Искам да ми покажете как работите, за да не си губим времето взаимно. Оферти над посочения бюджет няма да се разглеждат. Както и такива без посочена конкретна цена.

Очаквам с удоволствие да обсъдим съвместната ни работа.
 
Последно редактирано:
Ясно съм посочил, че не се търси пълно пренаписване. Даже пренаписване е доста силно казано. Не се търси и ръчен превод. Текстовете са елементарни и не са дълги. В случая с преводите една статия се оправя доста бързо. Нямам намерение да се обяснявам на никой. Написал съм напълно ясно какво се търси и какъв е бюджета, за да може всеки да си прецени. Ако някой иска да си изкара някой лев и то не къси пари, нека да пише.
 
Отговорил съм на изпратилите запитване, ако някой има интерес или въпроси, нека ми пише.
 
Интересно ми е, ако човек, който изкарва 15-20 лева на час, не си цени времето, то кой в България го цени?
 
Интересно ми е, ако човек, който изкарва 15-20 лева на час, не си цени времето, то кой в България го цени?
Тези 15-20 лева на час са една илюзорна представа в твоята глава.
 

Горе