Търся: Хора за писане във форуми

TaloV

Active Member
Рейтинг - 100%
23   0   0
Здравейте!
Търся няколко човека, които да правят регистрация във форуми и съответно да пишат по 10 мнения.
Форумите ще са български
Трябват ми наистина сериозни хора, а не такива, които след 5-тата регистрация ще се откажат.
От вас очаквам да ми дадете цена за регистрация в 50 форума и съответно написването на 10 мнения в тези 50 форума. Ще наема няколко човека.
На хора, които ми пишат "предложете цена" няма да отговарям
Работата в последствие ще стане дългосрочна.

Последно редактирано:

Пеко Таков

Active Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Един тъп въпрос.Тия,които постват във форумите трябва да знаят руски,сръбски,македонски или може с Google Translate?

Tania89

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте!
Търся няколко човека, които да правят регистрация във форуми и съответно да пишат по 5 мнения.
Форумите ще са руски, сръбски, македонски и други близки до българския език.
Трябват ми наистина сериозни хора, а не такива, които след 5-тата регистрация ще се откажат.
От вас очаквам да ми дадете цена за регистрация в 50 форума и съответно написването на 5 мнения в тези 50 форума. Ще наема няколко човека.
Здравейте.
Интересувам се от офертата

TaloV

Active Member
Рейтинг - 100%
23   0   0
На всички адекватни съобщения съм отговорил. Ако някой съм пропуснал ще помоля да ми пише пак.
Подчертавам, че очаква от вас цена.

ju78

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте и аз търся хора за писане на мнения по български форуми .. пишете ми на лични

EliaCapaccio

Well-Known Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
$40 USD (по $0.16 на пост). Перфектен превод на изброените езици + посещение от държава (локация) по избор, а не да изписва "България" на всяко влизане. Срок: 5-6 дни. За по-експедитивно публикуване като например 2-3 дни, цената е $55 USD ($0.22 на пост). Thanks.

EliaCapaccio

Well-Known Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Добре че бях аз, че се сетихте най-накрая да отговорите на хората. Пет мнения има преди моето. Thanks.

TaloV

Active Member
Рейтинг - 100%
23   0   0
Здравейте,

Отново търся 2-ма души за писане в 60 форума по 10 мнения (за България). Моля за оферти на лично съобщение с цена и срок на изпълнение.
Тук в темата ще пиша, когато съм намерил хора.

kpetrov

Well-Known Member
Рейтинг - 66.7%
2   1   0
Az. Много iskam да пиша по форуми.

Plamsiii

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте!
Търся няколко човека, които да правят регистрация във форуми и съответно да пишат по 5 мнения.
Форумите ще са руски, сръбски, македонски и други близки до българския език.
От вас очаквам да ми дадете цена за регистрация в 50 форума и съответно написването на 5 мнения в тези 50 форума. Ще наема няколко човека.
Здравейте,

Отново търся 2-ма души за писане в 60 форума по 10 мнения (за България). Моля за оферти на лично съобщение с цена и срок на изпълнение.
Тук в темата ще пиша, когато съм намерил хора.

Горе