Търся: Хора за писане във форуми

TaloV

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
23   0   0
Здравейте!
Търся няколко човека, които да правят регистрация във форуми и съответно да пишат по 10 мнения.
Форумите ще са български
Трябват ми наистина сериозни хора, а не такива, които след 5-тата регистрация ще се откажат.
От вас очаквам да ми дадете цена за регистрация в 50 форума и съответно написването на 10 мнения в тези 50 форума. Ще наема няколко човека.
На хора, които ми пишат "предложете цена" няма да отговарям
Работата в последствие ще стане дългосрочна.
 
Последно редактирано:
Един тъп въпрос.Тия,които постват във форумите трябва да знаят руски,сръбски,македонски или може с Google Translate?
 
Здравейте!
Търся няколко човека, които да правят регистрация във форуми и съответно да пишат по 5 мнения.
Форумите ще са руски, сръбски, македонски и други близки до българския език.
Трябват ми наистина сериозни хора, а не такива, които след 5-тата регистрация ще се откажат.
От вас очаквам да ми дадете цена за регистрация в 50 форума и съответно написването на 5 мнения в тези 50 форума. Ще наема няколко човека.
На хора, които ми пишат "предложете цена" няма да отговарям
Работата в последствие ще стане дългосрочна.
Здравейте.
Интересувам се от офертата
 
На всички адекватни съобщения съм отговорил. Ако някой съм пропуснал ще помоля да ми пише пак.
Подчертавам, че очаква от вас цена.
 
Здравейте и аз търся хора за писане на мнения по български форуми .. пишете ми на лични
 
$40 USD (по $0.16 на пост). Перфектен превод на изброените езици + посещение от държава (локация) по избор, а не да изписва "България" на всяко влизане. Срок: 5-6 дни. За по-експедитивно публикуване като например 2-3 дни, цената е $55 USD ($0.22 на пост). Thanks.
 
Добре че бях аз, че се сетихте най-накрая да отговорите на хората. Пет мнения има преди моето. Thanks.
 
Здравейте,

Отново търся 2-ма души за писане в 60 форума по 10 мнения (за България). Моля за оферти на лично съобщение с цена и срок на изпълнение.
Тук в темата ще пиша, когато съм намерил хора.
 
Az. Много iskam да пиша по форуми.
 
Здравейте!
Търся няколко човека, които да правят регистрация във форуми и съответно да пишат по 5 мнения.
Форумите ще са руски, сръбски, македонски и други близки до българския език.
Трябват ми наистина сериозни хора, а не такива, които след 5-тата регистрация ще се откажат.
От вас очаквам да ми дадете цена за регистрация в 50 форума и съответно написването на 5 мнения в тези 50 форума. Ще наема няколко човека.
На хора, които ми пишат "предложете цена" няма да отговарям
Работата в последствие ще стане дългосрочна.
Здравейте,

Отново търся 2-ма души за писане в 60 форума по 10 мнения (за България). Моля за оферти на лично съобщение с цена и срок на изпълнение.
Тук в темата ще пиша, когато съм намерил хора.
 

Горе