Хора за превод от Англйски на Български и писане на статии.

okli

Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Здравейте, търся по един човек за превод на текст от Eng на Bg. И друг за писане на статии на различни тематики.
Ако някой има такъв познат или може да ме насочи към такива хора които е ползвал и е доволен да казва.

За преводя е нужно да се превежда текст с около 500 думи в началото по един, два пъти седмично.
Текстовете ще им бъдат подавани по имейл и ще ги искаме в тестов файл обратно преведени.

За статиите по една на седмица. Темите са различни примерно за дома, интернет, развлечение, съвети и т.н.
Авторски текстове да не са copy / paste и да не са спинвани.

Моля хората които имат интерес да ми пишат и каква цена биха искали за тази работа.
Предпочитам в началото кореспонденцията да става тук на лично във форума.
 
От: Хора за превод от Англйски на Български и писане на статии.

Пробвах да ти пратя имейла си,обаче ми дава грешка,че не можеш да получиш съобщението,и затова се сетих тук да ти го напиша : [email protected]
 
От: Хора за превод от Англйски на Български и писане на статии.

Понеже не мога да пиша на лични ще пиша тук. Имам много добър приятел, който е преводач-кореспондент. И от около 20 години се занивава с преводи, предимно литература. Ако си заинтересован пиши за да ти дам кординати.
 
От: Хора за превод от Англйски на Български и писане на статии.

Здравейте, относно частта с преводите, цената, която определям е 90 ст. на 100 думи. Мога пробно да Ви преведа 1 статия в рамките на 500 думи и да прецените дали изискванията Ви са удовлетворени. За повече информация може да ми пишете тук на ЛС.
 
От: Хора за превод от Англйски на Български и писане на статии.

Здрвейте, мисля че за сега си намерих човек тук от форума за преводи.
Продължавам да търся човек за писане на статии.
 
От: Хора за превод от Англйски на Български и писане на статии.

Здравей,

Писах ти на ЛС, но не може да бъде изпратено, тъй като входящата ти кутия е пълна. Писала съм статии за хора от форума на тематики, свързани с туристически дестинации и свободно време. Ако желаеш, може да ми пишеш на ЛС или на [email protected].

Хубав ден!
 
От: Хора за превод от Англйски на Български и писане на статии.

Здравей!
Искам Да предложа моите услуги за превеждане.
Цената е 1.5 лева за 100 думи , при по-голяма поръчка * не една на седмица * може да я коментираме :)
При желание може да ми пишете.
До скоро :)
 
От: Хора за превод от Англйски на Български и писане на статии.

Здравейте! Предлагам услугите си за писане на статии. 100 думи - 2 лева. При желание мога да Ви изпратя част от богатото си портфолио. Пиша и превеждам вече близо 7 години, като в посочената от Вас сфера имам сериозен опит.Имам готовност да взимам и по-голям обем от статии и задачи. Ще се радвам да работим заедно.
 
От: Хора за превод от Англйски на Български и писане на статии.

Здравейте, изпратих лично за статиите.
 
От: Хора за превод от Англйски на Български и писане на статии.

Здравейте, все още ли търсите човек за реалното писане на статии или вече сте намерили, както сте намерили преводач?
 
От: Хора за превод от Англйски на Български и писане на статии.

Все още не съм намерил, но съм напът :)
 
От: Хора за превод от Англйски на Български и писане на статии.

Добре, моля свържете се с мен на лично съобщение, ако все още търсите човек. Без значение дали позицията е за преводач или за писател на статии :)
Имам опит и в двете, като цената която търся е 0.99лв/ 100 думи за превод и 1.49лв / 100 думи за писане на статии. Мога да изготвя и проба, ако се интересувате от услугите ми.
Благодаря Ви за вниманието и за отделеното време.
Спокойна вечер!
 
От: Хора за превод от Англйски на Български и писане на статии.

Привет, ако все още не сте си намерили преводач, мога да предложа услугите си. От дълги години превеждам всякаква литература, също така мога да превеждам и юридически текстове.
 
От: Хора за превод от Англйски на Български и писане на статии.

Здравейте, проявявам интерес към вашата обява- както за превод, така и за писане на статии. Превеждам и от португалски и испански.

Благодаря за вниманието
 
От: Хора за превод от Англйски на Български и писане на статии.

Аз превеждам само от и на руски език, но за статиите мога да съм ви полезна. Имам опит.
 
От: Хора за превод от Англйски на Български и писане на статии.

Здравейте! Актуална ли е още обявата за писането на статии?Ако да имам желание да кандидатвствам,студентка съм 4 курс по приложна лингвистика английски с френски и мисля че бих била подходяща.Благодаря предварително!
 

Горе