Хостинг Класация - Най-добър хостинг 2009

От коя хостинг компания сте най-доволни


  • Общо гласове
    196
Статус
Not open for further replies.
От: Хостинг Класация - Най-добър хостинг 2009

Tophost - ако става дума за топхост.бг - как може изобщо да го има в класацията ? от тия по зле е голям зор да намериш :) много нагли парченца са ей закърнели дотолкова от оплаквания и кавги че не им пука изобщо ...
 
От: Хостинг Класация - Най-добър хостинг 2009

С 2 ръце за ICN.bg, използвам услугите им за личния ми сайт и нямам от какво да се оплача - скорост, поддръжка, качество на 6
 
От: Хостинг Класация - Най-добър хостинг 2009

Благодаря на всички, гласували за СуперХостинг.БГ. Надяваме се, че успяваме да отговорим на вашите високи изисквания.
 
От: Хостинг Класация - Най-добър хостинг 2009

По-голямата част от сайтовете ми са на bghost.eu - и съм доволен.
В анкетата гласувах за superhosting.bg - от тях също съм доволен, както и от hostbulgaria.com

Не мога да разбера хората гласували за tophosting и host.bg - за мен и двете фирми са трагични...
 
От: Хостинг Класация - Най-добър хостинг 2009

По-голямата част от сайтовете ми са на bghost.eu - и съм доволен.
В анкетата гласувах за superhosting.bg - от тях също съм доволен, както и от hostbulgaria.com

Не мога да разбера хората гласували за tophosting и host.bg - за мен и двете фирми са трагични...

Още отнякъде уважават ли те? :)
 
От: Хостинг Класация - Най-добър хостинг 2009

кът стана призидентин топхост ши ги забраня с президенстски указ :)
 
От: Хостинг Класация - Най-добър хостинг 2009

hostgator според мен са най-добрите
постоянно имат някакви промоционални кодове за отстъпка и като качество и като цена са номер 1 :)
 
От: Хостинг Класация - Най-добър хостинг 2009

Пробвах се да си направя акаунт тук QHoster.net и е много объркано.добре че точно преди да платя видях че ще платя за безплатен поддомеин към тях.Сигурно можех да се по ровя и да започна всичко отначало , но при положение че има толкова достатъчно ясно написани други хостинги просто се отказах.Пичове ОПРАВЕТЕ СИ ПОЛЗВАЕМОСТТА.
 
От: Хостинг Класация - Най-добър хостинг 2009

Superhosting & ICN са най-добрите :). А GoDaddy са пълна скръб ...
 
От: Хостинг Класация - Най-добър хостинг 2009

Ами аз ползвам този и сам доволен има много предимства :
- 1500 MB of Disk Space
- 100 GB Bandwidth
- Your own domain hosting
- cPanel Control panel
- Website Builder има и FTP ако искате направо слагате саита в него без билдера.
- Около 500 website темплейта готоши за теглене
- Безплатен POP3 Email Box и Webmail access няма ограничение поне аз няколко майла имах и нп за лимит.
- FTP и Web based File Manager
- PHP, MySQL, Perl, CGI, Ruby. и много други като например има и gallery ....
- No Ads at all ! (никакви реклами в сайта)

Линк :

надявам се да сам помогнал
 
От: Хостинг Класация - Най-добър хостинг 2009

hostmonster... препоръчвам... :wink:
 
От: Хостинг Класация - Най-добър хостинг 2009

Аз не мога да разбера как се връзвате на HSP-та като HostGator, където с големи букви пише по параметрите на плановете UNLIMITED.
Че то си е очевадна лъжата. Има ли unlimited space HDD-та?
Може и аз да не разбирам нещо както трябва, ама не бих използвал услуга от такова HSP.
 
От: Хостинг Класация - Най-добър хостинг 2009

Е то повечето са така. И не, няма unlimited hdd-та, но ако не им нарушаваш условията, лимит няма да усетиш.
 
От: Хостинг Класация - Най-добър хостинг 2009

SuperHosting.BG са най-добритеее
Бе напоследък нещо много ми бавят. Някой с подобен проблем, да е забелязал влошаване на услугата за хостинг?
 
SuperHosting.BG !!

Здравейте,

Изчетох цялата тема и сега преместам хостинга си към SuperHosting.BG.
( имах големи проблеми с предишния провайдер !! )

Много съм доволен от бързия им support ( на SuperHosting.BG ), телефонното обаждане, бързите стъпки по стартирането на блог, форум и магазин !

Не искам да казвам кои са предишните провайдери - пожелавам им да обърнат внимание на клиентите, машините си и повечко да четат !
( също да поработват и в неделя :))) )

Пожелавам на SuperHosting.BG да запазят това ниво и да имат повече клиенти - за това пиша и тези редове ...

Поздрави на всички
 
Статус
Not open for further replies.

Горе