Хостинг Класация - Най-добър хостинг 2009

От коя хостинг компания сте най-доволни


  • Общо гласове
    196
Статус
Not open for further replies.
От: Хостинг Класация - Най-добър хостинг 2009

Здрасти !


Моят избор е webconnect.bg:
Ползвам услугите им от половин година и съм много доволен. Първото нещо, което забелязваш е сигурността: web директорията ти е с права 700, което ще рече, че никой не може да открадне сайта ти (както става обикновено за shared hosting-a) дори и да хакнат някой сайт, то харекът се ограничава до сайта и никъде другаде. Предлагат SVN на споделения хостинг. Имаш акаунт в inbox.bg, можеш да си edit-ваш сайта от web интерфейс. Дори имат и контролен панел за VPS-и ! Потърсих, но не намерих дори световна компания, която предлага такава услуга.
След като си купих и VPS от тях, просто се родих . За 3 минути си инсталираш линукс по твой избор, без да се занимаваш с глупави съпорт услуги ...
 
От: Хостинг Класация - Най-добър хостинг 2009

Тия ги нема в класацията, цяла половин година не са се появили.
 
От: Хостинг Класация - Най-добър хостинг 2009

Мисля, че анкетата трябва да се обновява да кажем веднъж на половин година.
Най-малкото сега навлизат cloud.bg и някои нови звезди.
 
От: Хостинг Класация - Най-добър хостинг 2009

а JustHost защо ги няма гледах някакви класации че са в топ 10 в света, обмислям инвестиция там и ако някой сподели впечатления ще съм благодарен :)
 
От: От: Хостинг Класация - Най-добър хостинг 2009

Здрасти !


Моят избор е webconnect.bg:
Ползвам услугите им от половин година и съм много доволен. Първото нещо, което забелязваш е сигурността: web директорията ти е с права 700, което ще рече, че никой не може да открадне сайта ти (както става обикновено за shared hosting-a) дори и да хакнат някой сайт, то харекът се ограничава до сайта и никъде другаде. Предлагат SVN на споделения хостинг. Имаш акаунт в inbox.bg, можеш да си edit-ваш сайта от web интерфейс. Дори имат и контролен панел за VPS-и ! Потърсих, но не намерих дори световна компания, която предлага такава услуга.
След като си купих и VPS от тях, просто се родих . За 3 минути си инсталираш линукс по твой избор, без да се занимаваш с глупави съпорт услуги ...

Че и предлагат сайтове на изплащане.... :lol:
 
От: Хостинг Класация - Най-добър хостинг 2009

Ползвал съм доста хостинги, включително 3-4 от БГ-тата. Но понеже предимно ми трябва USA/World, не БГ ползвам вече само USA хостинг.

От БГ-тата бях най-доволен от ns1.

За чужбина - hostagator за хостинг, godaddy - за домейни. (И това е и мнение на доста от специалистите и колегите ... засега).
 
От: Хостинг Класация - Най-добър хостинг 2009

Superhosting е номер 1, то се вижда и от класацията с колко води...
 
От: Хостинг Класация - Най-добър хостинг 2009

Superhosting е номер 1, то се вижда и от класацията с колко води...


АБЕ ДА ВИ ПИКАЯ НА РЕЗУЛТАТИТЕ АЗ ЩОМ ТОПХОСТ ИМАТ ПЕТ ГЛАСА
 
От: Хостинг Класация - Най-добър хостинг 2009

Може техните админи да са спамнали няколко акаунта да гласуват :p .

Впрочем, сигурно повечето знаят ама да отбележа, hostbulgaria.com са бившите inbg.eu.
 
От: Хостинг Класация - Най-добър хостинг 2009

Има ли някой, който ползва или е ползвал HostMonster ? Някакви впечатления ?
 
От: Хостинг Класация - Най-добър хостинг 2009

Напоследък чета доста оплаквания от тях из нета.

п.п. като стана дума за хостинг - някой ползвал ли е iPage?
 
Последно редактирано:
От: Хостинг Класация - Най-добър хостинг 2009

Напоследък чета доста оплаквания от тях из нета.

п.п. като стана дума за хостинг - някой ползвал ли е iPage?
Аз го ползвам в момента, но го взех преди няколко дни. Засега съм доволен, но ще видим след известно време :)
 
От: Хостинг Класация - Най-добър хостинг 2009

Аз го ползвам в момента, но го взех преди няколко дни. Засега съм доволен, но ще видим след известно време :)

Добре батка, ако можеш, пиши след около седмица някъде, защото скоро ми изтича хостинга при балъците от дриймхост и си търся провайдер в САЩ на разумна цена.
 
От: От: Хостинг Класация - Най-добър хостинг 2009

Добре батка, ако можеш, пиши след около седмица някъде, защото скоро ми изтича хостинга при балъците от дриймхост и си търся провайдер в САЩ на разумна цена.
Доколкото знам I-page са някакви индийци :) Иначе вече 2 пъти им тествах live-support-а и бяха много отзивчиви :) Ще пиша пак след седмица.
 
От: От: Хостинг Класация - Най-добър хостинг 2009

Как е батка, впечатления можеш ли да споделиш вече?
 
От: От: Хостинг Класация - Най-добър хостинг 2009

Как е батка, впечатления можеш ли да споделиш вече?
Ако ти кажа че съм доволен, а ти не бъдеш в последствие, какво правим ? :)
Нещо по-конкретно искаш ли да знаеш ?
 
От: От: Хостинг Класация - Най-добър хостинг 2009

Ако ти кажа че съм доволен, а ти не бъдеш в последствие, какво правим ? :)
Нещо по-конкретно искаш ли да знаеш ?
Хахахаа, добре, ето нещо конкретно:
MySQL-а държи ли, бързо ли се зарежда сайта ти - това са нещата, които ме интересуват по принцип. :)
За съпорта вече каза по-горе, няма да питам пак.
 
От: От: Хостинг Класация - Най-добър хостинг 2009

Хахахаа, добре, ето нещо конкретно:
MySQL-а държи ли, бързо ли се зарежда сайта ти - това са нещата, които ме интересуват по принцип. :)
За съпорта вече каза по-горе, няма да питам пак.
Хубаво огледай предложенията им - аз примерно исках да ползвам Fantastico, а после забелязах че го нямат. Е, има все пак някаква тяхна алтернатива.
Относно сайта - може би не се зарежда така бързо, както бих искал. Хубаво ще е ако можеш 1-во да ги пробваш за известно време. Знаеш, че не съществува хостинг с изцяло и единствено доволни клиенти :) За мен е по-добре от всеки български хостинг, но пък за останалите нямам база за сравнение. Но пък мога да ти препоръчам и BlueHost :)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе