Хостинг Класация - Най-добър хостинг 2009

От коя хостинг компания сте най-доволни


  • Общо гласове
    196
Статус
Not open for further replies.
От: От: Хостинг Класация - Най-добър хостинг 2009

Хубаво огледай предложенията им - аз примерно исках да ползвам Fantastico, а после забелязах че го нямат. Е, има все пак някаква тяхна алтернатива.
Относно сайта - може би не се зарежда така бързо, както бих искал. Хубаво ще е ако можеш 1-во да ги пробваш за известно време. Знаеш, че не съществува хостинг с изцяло и единствено доволни клиенти :) За мен е по-добре от всеки български хостинг, но пък за останалите нямам база за сравнение. Но пък мога да ти препоръчам и BlueHost :)
Разбрах каквото ми трябваше, мерси много, беше ми полезен! :)
 
От: От: Хостинг Класация - Най-добър хостинг 2009

Аз не мисля че суперхостинг са най-добрите
 
От: Хостинг Класация - Най-добър хостинг 2009

Ползвал съм SuperHosting и всичко е най-най, НО гласувам за ICN.bg защото предлагат по-добри параметри. Пък и ме кефат, всичко е перфектно. ;)
 
От: Хостинг Класация - Най-добър хостинг 2009

ICN много се постараха тая година и аз лично съм много доволен от тях. Но всеки сайт има различни нужди. Имам впечатления от повечето от изброените хостинги, защото за едни клиенти ползвам американски като bluehost, за други - български. Т.е. предлаганите услуги и условия спрямо нужди не са идентични, за да можем да ги сравняваме така обобщено.
 
От: Хостинг Класация - Най-добър хостинг 2009

SuperHosting иман може би най-добрия support. Пишеш им въпрос, след 5 мин имаш отговор, независиму в колко часа си им писал. Много съм доволен! И най-важното е, че всичко е на приемливи цени!
 
Статус
Not open for further replies.

Горе