Хостинг Класация - Най-добър хостинг 2009

От коя хостинг компания сте най-доволни


  • Общо гласове
    196
Статус
Not open for further replies.

coolice

Owner
За да имаме актуална анкета пускам тази тема.

Добавили сме още компани, а ако някоя фирма се чуства пропусната да пише в темата да ги добавим просто не следим бг хостинг пазара достъчно ;) Освен това сме добавили и две чужди компании за да има изпотяваща конкуренция ;)


 
Последно редактирано от модератор:
От: Хостинг Класация - Най-добър хостинг 2009

гласувах за superhosting но също съм доволен и от hostgator и icn
 
Последно редактирано:
От: Хостинг Класация - Най-добър хостинг 2009

Едва ли някой е ползвал всичките, че да каже кой е най-добър. Аз ползвам най-много Суперхостинг и съм доволен.
 
От: Хостинг Класация - Най-добър хостинг 2009

Ползвам суперхостинг и съм доволен , също така ползвам и Hostbulgaria - и от тях съм доволен.
Гласувах за суперхостинг .
 
Re: От: Хостинг Класация - Най-добър хостинг 2009

.bg-тата ги skip-нах
цъкнах bluehost
godaddy нещо не виждам

аз лично съм недоволен от годеди макар и не много... ползвал сум ги няколко години на най скъпия план преди още да стане унлимитед и беше и по 25$ тоагва после смъкнаха цената до $15 (а аз като стар клеинт продължих да плащам по $25 ама как и да е ) и сайта е падал само веднъж за 4 години по тяхна вина ерор 500 на сървъра за няколко часа..... базите днани ми се струвеаха малко бавни обаче не съм им пробвал впсите там може да са по добри

та да ги добавя ли се чудя?
 
От: Хостинг Класация - Най-добър хостинг 2009

Гласувах нс1.бг, съппорта им понякога изпуска важни неща, но съм склонен да им простя :) За малки сайтове са сравнително добри :) Аз съм доволен и от dreamhost :/ ама тях ги няма във списъка :)
 
От: Хостинг Класация - Най-добър хостинг 2009

та да ги добавя ли се чудя?

coolice, за какво да добавяш GoDaddy като тук никой никога не е доволен от тях.

само аз

и аз паднал сайт съм нямал за 2 години.
базите са им ОК, не знам какво влагаш под тва че са им бавни.

от известно време насам като взимам Unlimited плана и се оказва че само моите сайтове са на тва IP. Друга такава благинка не знам някой да нацелва на shared хостинг.
 
От: Хостинг Класация - Най-добър хостинг 2009

от известно време насам като взимам Unlimited плана и се оказва че само моите сайтове са на тва IP. Друга такава благинка не знам някой да нацелва на shared хостинг.

Е ако не се лъжа, ти май можеш да имаш собствено IP, но на машината да има и други сайтове, т.е. една мрежова карта с няколко IP-та. Дори мисля, че ns1.bg имат такава екстра.
 
Re: От: Хостинг Класация - Най-добър хостинг 2009

coolice, за какво да добавяш godaddy като тук никой никога не е доволен от тях.

само аз

и аз паднал сайт съм нямал за 2 години.
базите са им ОК, не знам какво влагаш под тва че са им бавни.

от известно време насам като взимам unlimited плана и се оказва че само моите сайтове са на тва ip. Друга такава благинка не знам някой да нацелва на shared хостинг.


за бавните бази ами сайт + блог блога подава рсс към сайта и като станаха повечко визитъри почна да цикли и трябваше да му се мисли кеширане на хостгеитъра ползвам риселър няма проблеми да е така и има и още сайтове качени аз от година не ги ползва те маи правиха ъпдеит минлата година и сега може да е по добре :)

иначе за ипта има за всеки всеки шаред навсякъде е между $1,2,3 според но гна повечето места те карат да предплатиш ипто за година :) за бг вие казваите как е бгхостинг съм ползвал за последно през 2004

добавих и други щом искате да има повече чужди получавате :)
 
От: Хостинг Класация - Най-добър хостинг 2009

Аз съм на Hostgator.com.Бях писал в една друга тема,че се бях изтрил блога и мога да кажа,че съпорта доста бързо оправи работата!Та гласувам с две ръце за тази хостинг компания!
 
От: Хостинг Класация - Най-добър хостинг 2009

GoDaddy е подходящ за домейни, а не за хостинг. Повече ми харесва Lunarpages за хостинг - по-стабилен е.

Повече за оплакванията ми - в тази тема.
 
От: Хостинг Класация - Най-добър хостинг 2009

Според мен Host.bg са най-добрите
 
Статус
Not open for further replies.

Горе