Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

Най-добрите хостинг компании 2013


  • Общо гласове
    194
Статус
Not open for further replies.
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

Доволен съм от ICN - хостинга е стабилен, а от съпорта винаги ми помагат, дори се е случвало да им е извън задълженията.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

Superhosting.BG - много съм доволен от тях , вече 2 хостинг плана имам при тях , обслужването им е на ниво
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

Мисля че и смсхостинг набраха доста клиенти през годината.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

Не не такива патриотски изпълнения ......Hostgator e супер компания. Всеки път като им преплача ,когато оплескам нещо ми го поправят за 5 минути,дори и да не е тяхно задължение. Нямат лимити за нищо и цените си заслужават. Стабилни са и са сигурни.
 
Последно редактирано:
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

SuperHosting - от доста време използвам услугите им и до сега не съм имал проблеми.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

Аз използвам Hostgator за EN сайтовете ми и Superhosting за БГ сайтовете ми.Доволен съм и от 2-та доставчика,разбира се американският е много по-напред,но за БГ superhosting се справят достатъчно добре.И двата са ми супер удобни.Hostgator имат чат на живо 24 часа,а superhosting им звъня по телефона и готово :)
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

Superhosting.bg - с две ръце. А, така също и ако някой има нужда от ваучер за 70% отстъпка да ми пише на ЛС. :)
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

Да споделя първото си впечатление от ns1.bg
Първо платих си с пайпал ,голяма грешка хоста ми остана "На изчакване" така се наложи да пиша на съпорта да ми активират услугата ,че видиш ли събота и неделя екип Продажби не работел.
И тук идва големия проблем от 17.03.2013 14:33 чакам да ми отговорят на запитване
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

Как е съставен списъка? Доста големи хостинг компании липсват : HawkHost, JustHost, GreenHost, CertifiedHosting, StableHost, iPower, NetworkSolutions, ReselerPanel, Linode, и още десетки големи.

http://www.findmyhosting.com/
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

Трябва да се раздели анкетата на БГ хостинг и International. Няма логика BG сайт да се хоства в чужбина, което изкривява резултатите
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

Има голяма логика БГ сайт да не се хоства в БГ. :)
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

@N1ck много си прав тук, аз направих голяма грешка, като хоствах преди 3 месеца един онлайн магазин тук в бг - говорим за е-комерс в българия. Не съм доволен от хостинга. Това е за пръв и последен път.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

супер хостинг, ползвам от поне 7 години, НЯМАТ грешка!
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

Гласувах за суперхостинг, те са страхотни/
 
Последно редактирано от модератор:
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

Аз използвам хостинг услугите на ICN, но не съм доволен. След полунощ винаги сайта ми зарежда бавно, ако въобще зареди. С кода за 50лв. ваучер се регистрирах за 1 година, но не съм доволен и няма да платя за по-добър план. Смятам да ползвам някой чуждестранен, макар че има доста добри отзиви за суперхостинг. Ще видим. :)
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

Абсолютно съм на същото мнение за ICN - пълно безобразие, админ панела на сайта не зарежда.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

Още от както се занимавам с уеб, съм клиент на СуперХостинг.БГ!
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2013

Не напразно ги хвалят.
Досега в скромния ми опит не съм попадал на по-качествена услуга
Още от както се занимавам с уеб, съм клиент на СуперХостинг.БГ!
 
Откакто излязоха на пазара ползвам услугите на суперхостинг. Откъм техническа поддържка проблеми наистина съм нямал. Миналата есен обаче имах разправии с тях. Направих по погрешка двойно плащане за хостинг услуга като те така и не ми върнаха второто плащане. Процедурата по връщането беше направо абсурдна и така и не стигна до мен. В последния мейл, който ми пратиха директно ми се караха.

Така ли иначе ще продължа да ползвам услугите им, защото са безупречни технически, но мнението ми за тях вече не е толкова високо.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе