Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Най-добрите хостинг компании 2014


  • Общо гласове
    208
Статус
Not open for further replies.
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Можеш примерно да ги питаш да ти направят някой къстъм план, който със сигурност няма да струва 3,90, но поне ще ти издържа посещенията. Не знам дали го предлагат това, но нищо не пречи да ги попиташ.

Моя сайт все още се смества в плана за 3,90, но скоро очаквам да не се, и тогава и аз ще ги питам.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Още сега ще ги питам! Много ти благодаря!
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Доректхост са пичове, но с такива даунтайми много лошо. Иначе са ми помагали много за 6 месеца, дано този път нямат изгубени бекъпи, защото гарантираха всеки ден бекъп след последната им случка.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

И какво им е пичовското? почти 24 пълно мълчание, а сайтовете - не работят? Ако не бяха пичове какво ли щеше да се случи... Впрочем техният сайт си работи 100 % нормално...
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

И аз съм от потърпевшите и е редно поне да кажат какво се случва
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Явно ще се ходи до Костинброд сега
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Пичове не пичове, така бизнес не се прави. Все си мислих, че топхост няма кой да ги задмине, ама тука ме опровергаха. Ако не е даун хостинга, то някакви грешки 500 ще вади постоянно, не става така...

Тук е момента да похваля jump.bg отново. Взех хостинг план, писах им, отговориха, обясних какъв е проблема и пичовете се заеха с прехвърлянето на всичките сайтове, общо 7-8. Всичко това в рамките на 20 минути от първия ми контакт с тях. Всичко това се случва преди малко, в почивния ден. Не са ме препращали към хелпове и не са ми обяснявали колко съм тъп, каквото е практиката при една друга суперкомпания. Всъщност не съм ги молил за това, сами предложиха да свършат цялата работа:)


Тъй че ако някой го мързи или просто не може, това са хората дето ще свършат работата. Имат и хостинг за 3-4 лв, подходящ за малки сайтове, така че няма какво да се чудите и занимавате с глупости.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Всеки ще направи всичко възможно, за да станеш техен клиент, въпроса е какво става след това. :)
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

След това гризеш дървото и ръмжиш - като мен сега...
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

A това от сайта им направо е уникално:
Ние никога не затваряме

Истинска 24/7/365 поддръжка. Можете да ни се обадите в 4 през нощта на Нова Година, винаги ще има някой на линия.

Винаги вдигаме телефона

Без гласови пощи, чакане по 10 минути за оператор или досадни телефонни централи...

Само чакам да дойде Нова Година и 4 през нощта за да ги разоблича! А това, че от вчера следобед не си вдигат телефона, току виж съм го забравил...
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Ta значи било ддос атака някаква, която траеше според мен около 17 часа. никога повече "дирек" хост
 
Класацията почти се дублира с миналогодишната. Но за моя неизненада Jump си извоюваха то място. Нормално. Очаквам същото от другите малки като Елиен хост, Делтата, дай боже и на Coolice. :)
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

UnlimitedWebHosting е компанията която ползувам и съм много доволен.

$5.40/мо. неограничен брой сайтове и bandwith, 99% uptime
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

От Hostgator също съм много доволен, 100% Uptime
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Jump.bg спечелиха всички с support и качество на услугата... Просто аз не купувам за клиенти или за мен на друго място хостинг освен там.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Когато аз ги пробвах, скоростта на сайта ми беше доста бавна. Иначе другото е добре.
 
Последно редактирано:
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Jump са с доста орязани функции, да не говорим за процесорно време.
 
Re: От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Jump са с доста орязани функции, да не говорим за процесорно време.

Всеки хостинг си има неговите характеристики, негативни и положителни черти. Не може и да очакваш за 3 лева на месец да имаш всичко неограничено. Все ми е било чудно на такива хора, хем плащат малко, хем с големи претенции. Нищо лично никой, но когато става дума за някой "прецакан" нека каже и на какъв план е и има ли някой друг, който за същите пари предлага нещо по-добро. ;)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе