Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Най-добрите хостинг компании 2014


  • Общо гласове
    208
Статус
Not open for further replies.
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Гласувам за SuperHosting.BG ... Наскоро купих от тях хостинг план за 1 месец, но се оказа, че сайта ми генерира доста трафик и от там ъпгрейднах плана с 1 годишен абонамент.Винаги като съм им звънял да питам нещо са биле любезни и са помагали.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Не използвам хостинг, поради простата причина, че работя в дейта център (извън България) на световно ниво и имам собствен сървър и няма да гласувам за БГ хостинг провайдърите, но ще дам един минус за суперхостинг. Преди 1-2 години си регистрирах домейн при тях (един от няколкото, които имам) и очаквах да изтече април месец, но не получих уведомление за изтичането му. Каква беше изненадата ми през месец май когато не беше изтекъл? Ами проверих каква е работата (имам кредитна карта с електронно банкиране) и направих извадка. Оказа се, че 10 сутринта на 1-ви януари съм станал и съм си платил домейна. И от съпорта ме убеждаваха, как това е станало през моят контролен панел, някой ми бил имал данните, влязъл през него и ми платил домейна. НАГЛОСТ!

Като при това пуснах билет в тяхната систем и изрично помолих да спрат автоматичното подновяване на домейните, искам да ме уведомяват за да си направя сметката дали искам да го платя. А те отговориха, че нямало такова нещо като автоматично подновяване (аз знам, че има такова нещо, ние също сме регистрант), а някой ми влязъл в профила, и платил с мойта карта...
 
Последно редактирано:
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Не използвам хостинг, поради простата причина, че работя в дейта център (извън България) на световно ниво и имам собствен сървър и няма да гласувам за БГ хостинг провайдърите, но ще дам един минус за суперхостинг. Преди 1-2 години си регистрирах домейн при тях (един от няколкото, които имам) и очаквах да изтече април месец, но не получих уведомление за изтичането му. Каква беше изненадата ми през месец май когато не беше изтекъл? Ами проверих каква е работата (имам кредитна карта с електронно банкиране) и направих извадка. Оказа се, че 10 сутринта на 1-ви януари съм станал и съм си платил домейна. И от съпорта ме убеждаваха, как това е станало през моят контролен панел, някой ми бил имал данните, влязъл през него и ми платил домейна. НАГЛОСТ!

Като при това пуснах билет в тяхната систем и изрично помолих да спрат автоматичното подновяване на домейните, искам да ме уведомяват за да си направя сметката дали искам да го платя. А те отговориха, че нямало такова нещо като автоматично подновяване (аз знам, че има такова нещо, ние също сме регистрант), а някой ми влязъл в профила, и платил с мойта карта...
Пробвай да трансферираш домейн от тях и тогава не един а 1000 минуса ще им дадеш.
 
Re: От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Пробвай да трансферираш домейн от тях и тогава не един а 1000 минуса ще им дадеш.

Много странно викаш. Ее, това не е нищо, аз с един joker.com си разказах играта. Тия бяха уником. А системата им е на 100 години. А те се бавят защото толкова си могат. :)
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Гласувам за СуперХостинг.БГ- бърз хостинг и още по-бърз и услужлив съпорт! Определено са супер!
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Защо го няма хостинга на колегата от форума coolice (http://coolicehost.com/)? Според мен нито един от изброените по-горе не може да се мери с coolice...
 
Re: От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Защо го няма хостинга на колегата от форума coolice (http://coolicehost.com/)? Според мен нито един от изброените по-горе не може да се мери с coolice...

И аз така мисля. Поне му пука на човека. ;)

Иначе поне може в другата, европейска класация в Ен секцията. Там няма да е зле. ;)
 
От: Re: От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

И аз така мисля. Поне му пука на човека. ;)

Иначе поне може в другата, европейска класация в Ен секцията. Там няма да е зле. ;)

Да, него поне го интересуват клиентите му, не като останалите. Затова и държи такова качество.
 
От: Re: От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Да, него поне го интересуват клиентите му, не като останалите. Затова и държи такова качество.
Не знам защо но според мен ще стане същата работа като директните - всички доволни и изведнъж само проблеми. Нищо лично но не ми се вижда сериоен шефчето, много обича да човърка и де да знам някак му нямам вяра.
 
Последно редактирано:
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

@uphero, да ти кажа - кой както си го направи. Много зависи как ще реагираш при евентуален проблем.
 
От: Re: От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Не знам защо но според мен ще стане същата работа като директните - всички доволни и изведнъж само проблеми. Нищо лично но не ми се вижда сериоен шефчето, много обича да човърка и де да знам някак му нямам вяра.

Директите не съм ги ползвал и не знам... Тук е въпрос на това, как ще действа в бъдеще при разрастване, дали ще тръгне по пътя на суперите които се отрекаха от доброто на клиентите за повече пари или ще продължи да развива сегашната си политика. До този момент той действа по политиката с която започна към клиентите си. За него по-важното е, да предостави качествена услуга, другото идва след това.
 
Не знам защо но според мен ще стане същата работа като директните - всички доволни и изведнъж само проблеми. Нищо лично но не ми се вижда сериоен шефчето, много обича да човърка и де да знам някак му нямам вяра.


щяло да стане като директа - другпът няма да стане

1. защото на тях една голяма част от проблема им е в контролния панел от който са тръгнали и това че на девелопъра панела клокосо мр не му пука за стабилност ами блъска ъпгрейди за скорост - лично съм се опитвал да си пиша с мр-а по тази тема понеже панела се ползва при впсите.... (дано са успяли да си го позакърпят)

2. Значи на 20 септември тази година (след 12 дни) стават 9 години да са ми относително стабилни сървърите (доказано на широката публика с това че хоствам Предриемач.ком от самото му създаване преди 8 години).... и извенъж ще ми стане нещо и ще ми станат нестабилни от тук нататък :lol:

Разбирам преди няколко месеца да бях инсталирал за първи път цпанел с три команди и да незнам какво се случва по сървърите въобще ама след 9 години ъпхеро не уцели за кой да го напише това

Код:
    cd /home — Opens the /home directory.
    wget -N http://httpupdate.cpanel.net/latest — Fetches the latest installation files from cPanel's servers.
    sh latest — Opens and executes the installation files.

и след това вече може да се продава хостинг (така се инсталира и е готов за продаване ама как върви е друг въпрос)
 
Последно редактирано от модератор:
От: Re: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Заповядайте и вие, след първия си милион :D (трафик месечно)

За да не кажат другите че има конфликт на интерси :)

Като някоя от горните фирми ви каже че и тежите от към ресурси сте добре дошли да опитате при мен :)
 
@v0id, добре звучи това :) стига да ви е оптимизиран сайта даже няма да платите много :)

Иначе и ти ли правиш по милион потребители месечно ? То това са 33к на ден де ;) имам ви няколко клиенти на хибридните планове който ги стигат тази бройка и още няколко който надминават няколко пъти тази бройка, но освен ако не питате за съпорт въобще не ви гледам какво хоствате .... гледам само ресурсите който се харчат усреднено....

от статистиката на Lightweight Virtual Environment
lve-manager.png
 
Последно редактирано от модератор:
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Хареса ми coolice - говори като човек с реален опит и логично се изнервя от неподготвени подмятания :) Влагаш труд, трупаш хиляди часове опит и накрая някой ти казва "А бе знам ги тия като вас".

Само остави Перси и Supermicro намира :) Работил съм с много "маркови" и много техни сървъри за 14 години и научих, че няма нищо по-важно от сроковете на реакция и качеството на решенията на проблемите.
 
Ама аз супермиро ги харесвам и си го написах след като насолих конретно реда за сравнени
нищо против перси даже бих ги ползвал защото е хубаво супермикро
Най дълго съм менажирал супермикрота (7 години няколко различни от Iweb.com)... и да чукна на дърво не имало проблем хардовете не се броят но те са си консуматив... не го пожелавам на никой че е гадно чукам на дърво и казвам че съм с дел с до H+4 реплейсмън уж което спроед форума на spiceworks е гаранцията която трябва да се търси...
 
Последно редактирано от модератор:
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Една май нова фирма, някой с мнения? http://etnhost.bg/ Добри цени имат.
 
От: Хостинг Класация - Предприемач.ком 2014

Леле колко много имало. Пък аз съм имал късмета да уцеля най-харесвания : Superhosting. Гласувах за него.
 
Последно редактирано:
Статус
Not open for further replies.

Горе