Хостинг в българия за старт

petrov

New Member
Здравейте хора, първият ми пост тук ще е въпрос като за начинаещ. Имам хостинг план в суперхостинг който го ползвам за да си хоствам едно дребно сайтче ей така за спорта, но кризата ме завари неподготвен и взеха та ме съкратиха, плановете ми за хостинг на американска земя пропаднаха. Понеже прочетох че зависи в коя страна ми е таргета там трябва да ми е хостинга ме мъчи въпроса, след като хостна сайт за англоговорящи на българска земя как би се отразило реално на посещенията и ако вземе та потръгне, една смяна на хостинга как би се отразило на сайта като цяло.
 
От: Хостинг в българия за старт

е, няма да те съсипе българския хостинг
сега има значение дали си с мишелин или с дебица ама не е определящо за времето на пътуването ти от софия до варна например

добре е за сеото да е съобразен с таргета ама това не е най-важното наблягай на съдържание и изграждане на качествени линкове, след време смяната на хостинга само ще ти помогне
 
Последно редактирано:
От: Хостинг в българия за старт

Благодарско newebie ще действам значи ... пък по натам ще ъпгрейдвам
 
От: Хостинг в българия за старт

@petrov - според мен суперхостинг са обирджии.. Аз в момента български хост ползвам NS1.bg и мога да кажа че съм супер доволен от тях - за 3 кинта месечно ти дават 200гб трафик и 5гб уеб място... кофтито е че безплатния бекъп е месечен (или седмичен беше) , ама по принцип не трябва да има проблеми и info loss ;)
 
От: Хостинг в българия за старт

аз бих се съобразил с мнението на Моко (или на някой друг с опит в бг) - нямам много взаимоотношения с български хостинг компании

май съм единствения, който ползва България хост, не че държа нещо кой знае какво там
 
Последно редактирано:
От: Хостинг в българия за старт

despart,направо се исказа

Най-добрия бг хостинг си е ns1.bg
Най-добрия чуждестранер - Или hosting24.com или hostgator.com,но лично аз предпочитам hosting24
 
От: Хостинг в българия за старт

Ползвам нс1 и суперхостинг. Взех си хостинг план за 3 лева към нс1, всичко ок , но претоварих процесорното време, затова минах на индивидуален план - 25лева! Пак добре, плащам си - грижи имам, щото през ден им се насира сървъра и всеки път ми казват "след няколко минути ще е ОК". Когато комуникираш с поддръжаката им , най-честия отговор, който дават е " Ами пратете е-маил на support, не мога да ви помогна". Другото което тънко, по български ме минаха е че ми качиха процесорното време, но не качиха ресурсите, т.е. аз ползвам всички ресурси на най-евтиния хостинг, а плащам 25 лева заради това че еднократно превиших, процесорно време. Когато им зададох въпроса "За какво плащам" , отговора беше стандартния "Не мога да ви отговоря, пратете е-маил на съпорт@.....". Сещате се какво стана , пратих им писмо на всички възможни мерки за да искам точно и ясно обяснение. В следствие ми качиха параметрите като на бизнес хостинг .... извиниха се за грешката. Вчера и оня ден спираха хоста за по около 10 минути в пикови часове! Та това е , евтина услуга - калпава услуга! Съпорта им е кръгла нула и никога не могат да ти помогнат, та дори не могат да ти отговорят на елементарен въпрос, все те насочват към съпорт@ ....

Супер хостинг - плащам 10 лева месечно, нямал съм никакъв проблем досега (около 3 месеца).

Незнам аз ли съм само този, който се опитват да клатят от НС1, но не мога да кажа, че са коректни!Въпреки това са най-евтините.
 
От: Хостинг в българия за старт

SUPERHOSTING
sterb051.gif
NS1
 

Горе