Хостинг за 1 лев на месец

От: Хостинг за 1 лев на месец

Махни "дънковият" цвят и шарения от бекграунда! Ако това го приемаш, като градивна критика. Прочети възприятията на цветовете на човепкото око и пренастрой нещата. Ще видиш, кои цветове отблъскват, какъвто е твоя случай и кои цветове какви символи носят. Ако трябва да тръгнем от това разбира се! Последен съвет от мен- плати си за един хубас сайт, за да може да си "стискаш ръцете" с клиентите! Успех!
 
От: Хостинг за 1 лев на месец

Махни "дънковият" цвят и шарения от бекграунда! Ако това го приемаш, като градивна критика. Прочети възприятията на цветовете на човепкото око и пренастрой нещата. Ще видиш, кои цветове отблъскват, какъвто е твоя случай и кои цветове какви символи носят. Ако трябва да тръгнем от това разбира се! Последен съвет от мен- плати си за един хубас сайт, за да може да си "стискаш ръцете" с клиентите! Успех!

Ще го сменя. За сега подготвям два дизайна. На вас ще оставя оценките. Но още имам работа :) Благодаря за съветите. :)
 
От: Хостинг за 1 лев на месец

Колеги обнових дизайна. Посетете сайта и ми кажете какво мислите. Само че на стария адрес, че имам проблем с новия домейн. http://bgfreee.tk/
 
От: Хостинг за 1 лев на месец

Купи си домейн
Махни черния цвет - отблъсква
Това е гавра с трибагреника какви са тея лица :lol: логото признавам си обаче ме разсмя
Фонта на slideshow-то не ме кефи, много е грозно, смени и него
Смени си хостинга, бавно зарежда
оправи перма линковете и навигацията, личи си, че за 10-ти път пускаш wordpress => сменяш пермалинкс, оправяш мета данните на всички страници, стоиш на 1 страница по 2 часа и сравняваш с други хостинг сайтове и променяш.


Заключение : домейна дразни, шрифта и фонтовете ме дразнят още повече, темата си я бива, http://themefuse.com/wp-themes-shop/ - закупил ли си я? Внимавай много с отговора, защото вече го знам.
 
От: Хостинг за 1 лев на месец

Научи се да се ориентираш по-добре! Прерови хостингите и разбери, в коя ниша ще си по-добре. "Идеален за Бизнес" само ще стои без никакъв резултат. Абсолютно никой няма да сложи бизнес сайт там или поне, ще гледа с недоверие. Фирми не използват служителите си да им правят сайта, а наемат хора, които се занимават с това.

Направи няколко опита да привлечеш училища, като се свържиш с тях и им предложиш безплатен хостинг и поддръжка. Лапетата ще се кефят. Детски градини, ясли, писатели, авантюристи, техници и т.н все хора и обекти, които нямат предпочитания за качеството и гледат цената. Ти си в манджата тука, сдуши се с хора от форума, да ти прехвърлят няколко сайта при теб. Направи си портфолио с клиентите, за да се виждат. Ти не целиш таргет групата си и по този начин буксуваш.

Махни това лого, направо е смешно! Плати на някой да ти го изработи по-хубаво.
И това Как да регистрирате Безплатен домейн – “ЦЪК ТУК” да кажа честно, че стила на писане бие от 98 год от IRC каналите за чат. Поправи си стила на писане.
 
От: От: Хостинг за 1 лев на месец

Купи си домейн
Махни черния цвет - отблъсква
Това е гавра с трибагреника какви са тея лица :lol: логото признавам си обаче ме разсмя
Фонта на slideshow-то не ме кефи, много е грозно, смени и него
Смени си хостинга, бавно зарежда
оправи перма линковете и навигацията, личи си, че за 10-ти път пускаш wordpress => сменяш пермалинкс, оправяш мета данните на всички страници, стоиш на 1 страница по 2 часа и сравняваш с други хостинг сайтове и променяш.


Заключение : домейна дразни, шрифта и фонтовете ме дразнят още повече, темата си я бива, http://themefuse.com/wp-themes-shop/ - закупил ли си я? Внимавай много с отговора, защото вече го знам.

Купих домейн но от 4-5 дни не мога да го свържа със нейм сървърите, Второ сайта зарежда бавно понеже не съм го прехвърлил още на платените сървъри. Чакам най-накрая да се оправят DNS-ите и прехвърлям всичко. Шрифта и фоновете са така от темата, както и фона, реших да се доверя на преценката на този който е правил темата, но ок ще ги сменя. Това ми дойде като идея за логото, това и направих :). Темата е демо версия, ще я купя. Не искам да купя нещо преди да съм преценил че ще ми върши работа, аа това и първо питам вас :). Относно пермалинковете, сори, но когато инсталирах темата тя ги смени автоматично. С тях допълнително ще си играя. Колкото до шрифтовете същите са като в тестова страница която си е в темата
 
От: От: Хостинг за 1 лев на месец

Научи се да се ориентираш по-добре! Прерови хостингите и разбери, в коя ниша ще си по-добре. "Идеален за Бизнес" само ще стои без никакъв резултат. Абсолютно никой няма да сложи бизнес сайт там или поне, ще гледа с недоверие. Фирми не използват служителите си да им правят сайта, а наемат хора, които се занимават с това.

Направи няколко опита да привлечеш училища, като се свържиш с тях и им предложиш безплатен хостинг и поддръжка. Лапетата ще се кефят. Детски градини, ясли, писатели, авантюристи, техници и т.н все хора и обекти, които нямат предпочитания за качеството и гледат цената. Ти си в манджата тука, сдуши се с хора от форума, да ти прехвърлят няколко сайта при теб. Направи си портфолио с клиентите, за да се виждат. Ти не целиш таргет групата си и по този начин буксуваш.

Махни това лого, направо е смешно! Плати на някой да ти го изработи по-хубаво.
И това Как да регистрирате Безплатен домейн – “ЦЪК ТУК” да кажа честно, че стила на писане бие от 98 год от IRC каналите за чат. Поправи си стила на писане.

Това на домейн страницата скоро няма да го има.Все още си уреждам работите да вкатам и домейн продажба. Просто сложих някакъв текст колкото да има, ще го редактирам.
Относно другото, първо да оправя сайта и тогава ще действам нататък :)
 
От: От: Хостинг за 1 лев на месец

Абе едно не разбрах колега всичко добре приемаш съвети оправяш това онова но забравяш най-важното- кой будала аджеба ще си купи нещо от теб ? Половината връзки в сайта ти не водят на никъде ,Уордпрес за хостинг сайт ама ти сериозно ли?
 
Последно редактирано:
От: От: От: Хостинг за 1 лев на месец

Абе едно не разбрах колега всичко добре приемаш съвети оправяш това онова но забравяш най-важното- кой будала аджеба ще си купи нещо от теб ? Половината връзки в сайта ти не водят на никъде ,Уордпрес за хостинг сайт ама ти сериозно ли?

Всичко си работи и да сериозно уърдпрес :)
 
От: Хостинг за 1 лев на месец

Купих домейн но от 4-5 дни не мога да го свържа със нейм сървърите, Второ сайта зарежда бавно понеже не съм го прехвърлил още на платените сървъри.
Пази боже от такива хостинг провайдъри
 
Последно редактирано:
От: Хостинг за 1 лев на месец

Бие ми на ученическа работа, ама друг път ще обеснявам! Успех с проекта си...
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Хостинг за 1 лев на месец

Абе не е в това въпроса, въпроса е че си пълен некомпетентник и не го осъзнаваш - хостинг ще потдържаш - чуваш ли се въобще какви ги говориш?
 
От: Хостинг за 1 лев на месец

Хостинг.. буташ се у ''батковците'':). Погледни примерно един от големите в съседната тема - пълното срание, колко недоволни ги преброих една дузинаот ицн , пък ти си тръгнал да предлагаш хостинг услуги:)
 
От: Хостинг за 1 лев на месец

Хостинг.. буташ се у ''батковците'':). Погледни примерно един от големите в съседната тема - пълното срание, колко недоволни ги преброих една дузинаот ицн , пък ти си тръгнал да предлагаш хостинг услуги:)

Опитвам се :) Без опит не става нали ?
Каквото е такова, старая се да подобря нещата.
 
От: Хостинг за 1 лев на месец

Абе не е в това въпроса, въпроса е че си пълен некомпетентник и не го осъзнаваш - хостинг ще потдържаш - чуваш ли се въобще какви ги говориш?

Изобщо не ми дреме! ДА ще поддържам, а до колко съм компетентен аз си знам и до колкото ми е известно това си е моя работа! Идеята е да се науча и очаквам помощ, а не грубарщина ;)
 
От: Хостинг за 1 лев на месец

Нека бъде WP, още по-добре... Момчето ще знае как товари и ще дава аванс на много хора, които го използват за проектите си. Това, че с прецизно подбрани ресурси, компетентност и увеличение на цените може да изкърти пари, си е въпрос на време. След като се учи, нека да е така. Въпроса е как наистина ще отговори на клиентите си за една стабилна и постоянна услуга, обвързана с някакви условия или т.н. виртуален договор. Ако няма условия и кача някакъв проект, за който давам мило и драго и утре ти ми кажеш, че фирмата е "умряла" или просто даже нямам и бекъп за него, ще дойда да ти счу..я зъ..ите.. (така би се почувствал всеки прецакан). Помисли и върху юридическата страна на нещата, помежду другото... ;)
 
От: Хостинг за 1 лев на месец

Аз се отказвам ,явно пича е по упорит и от магаре на баир :lol:
 

Горе