Хостинг за 12лв/год

WellDev

Member
WGdpR.jpg

Хостин за 12лв на година. от ionos.bg
Ще ми върши ли работа за проба на теми и плъгини. Какви проблеми може да ми прави.
 
30 години на хостинг пазара са си сериозно постижение :D
 
Значи ще е публичен сайт дето ще го посещават посетители, или само ти ще си правиш нещо там с wordpress или подобно :rolleyes: Ти го мислиш 12 лв всяка година, но след година едва ли ще остане толкова :)
 
Знам,че след година няма да е такава цената.Но мен ме вълнува дали ще имам проблеми с хостинга.
 
Дали ще имаш проблеми? Разбира се! Не очаквай нещо от хостинг за кутия цигари годишно.
Зетахост в момента имат някаква промоция 6 лв за година :D побъркаха се тия хора. как си плащат тока не знам.
 
В за нас пише че са част от 1&1
1&1 може да са основани преди 32 години, но на хостинг пазара са от по-малко от 16 години. Иначе ionos.com имат white label партньорска програма отдавна.
 
1&1 може да са основани преди 32 години, но на хостинг пазара са от по-малко от 16 години. Иначе ionos.com имат white label партньорска програма отдавна.
Преди 16 години са пуснали да го кажем свободен публичен хостинг, но преди това не е ясно, дали не са хоствали някое друго сайтче на техни индивидуално намерени клиенти.
 

Горе