Хостинг за 5 паунда на година

netsurfer

Well-Known Member
Днес се регнах, ще го разцъкам да видя как, на думи изглежда много добре, уж всичко unlimited, но за 5 паунда си заслужава, даже и за сателити. 5 паунда е за първата година.

zyma.com

Има cpanel, Fantastico, Softaculous ...
Имате 3 Addon Domain-а.

Apache version 2.2.22
PHP version 5.3.10
 
Последно редактирано:
От: Хостинг за 5 паунда на година

Супер,
стабилни ли са ?
Някакви проблеми до сега?
 
От: Хостинг за 5 паунда на година

На този етап всичко е нормално, не виждам проблеми
 
От: Хостинг за 5 паунда на година

Брад или Нетсърф - Моля ви пратете ми някой сайт дето сте качили или ИП-да проверя колко милисекунди му е пинга на тоя хост
 
От: Хостинг за 5 паунда на година

Брад или Нетсърф - Моля ви пратете ми някой сайт дето сте качили или ИП-да проверя колко милисекунди му е пинга на тоя хост
inovini.info съм го сложил за тест и ми се отваря много бързо от бг.
 
От: Хостинг за 5 паунда на година

Сега го тествах дава ми около 40 милисекунди - което не е много добре - но за тези пари е екстра
 
От: Хостинг за 5 паунда на година

Това, което ме дразни е начина, по който са представени цените - защо просто не си напишат цената след първата година ами баламосват....
 
От: Хостинг за 5 паунда на година

Сървърите са в северна Англия около Манчестър.
За цените и на мен ми направи впечатление но си направих труда да го загледам да не се окаже че после си длъжен да плащаш още една година на дебела цифра
 
От: Хостинг за 5 паунда на година

Намерих: zyma.com/gettingstarted.pdf

Хостинга изглежда доста добре иначе. Свързах се със съпорта да ги питам нещо веднага реагираха. Като гледам май до 4 сайта могат да се хостват на акаунт...
 
От: Хостинг за 5 паунда на година

Намерих: zyma.com/gettingstarted.pdf

Хостинга изглежда доста добре иначе. Свързах се със съпорта да ги питам нещо веднага реагираха. Като гледам май до 4 сайта могат да се хостват на акаунт...

Малко е оплетено наистина, но иначе всичко е направено добре. Освен основния домейн, може още 3 адон домейна...
 

Горе