Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

От кои хостинг компании сте най-доволни


  • Общо гласове
    239
Статус
Not open for further replies.
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

SuperHosting.bg, защото не съм използвал услугите на други :)
 
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

Аз използвах преди година топхост, но просто те ме отказаха да използвам каквито и да е било услуги от тях. В момента използвам hostbulgaria и съм предоволен.
 
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

Здравейте :)
Знам, че не е по темата, но не исках да отварям цяла тема само за 1 въпрос, за това реших да пиша тук. Искам да ви попитам кой от двата варианта PayPal или Alert е по добър при получаване на пари от друг сайт/човек. Става въпрос за това с кой от двата сайта ще имам по- малко прблеми при получаване на сумите, блокиране и подобни несполуки :)
Ще съм ви много благодарен ако ми помогнете :)
 
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

По-добре да беше видял раздела за разплащания, ама айде, нов си, простено ти е :)

При получаване на сумите - няма проблем, освен ако тоя, дето ти е пратил пари в пейпал не пусне диспут, че си го измамил и може да му върнат парите, за алерт-а не знам как стоят нещата.

При блокиране на акаунта - шансовете това да стане определено са в полза на пейпал.

Други несполуки - от алертпей май ти зимат повече пари при withdraw към банковата карта.
 
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

Мерси много, жив и здрав да си!! Извинявам се за лекия спам, занапред ще гледам да не повтарям :)
 
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

Ползвам само български компании. От тези, които ползвам в момента, от всичките съм доволен.
 
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

С две ръце гласувам за SUPERHOSTING.bg
 
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

Аз пък съм много доволен от inbg.eu
Идеална работа ми вършат на супер цена и + това с неограничен трафик!
 
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

Ползвам ICN.bg от 1 година и съм много доволен. Много бързо реагират, когато има някакъв проблем.
 
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

Ще ги подредя така - Hostgator, Superhosting, NS1
 
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

Сега ползвам Space.bg и съм изненадан...чудесна свързаност...хостингът се стартира веднага след плащането...май автоматично става. Дават 60-80 минути процесорно време на най-малкия план - направо яко...За разлика СХ дават само 30-40 минути.
Ползвам и namecheap.com - пак доволен оставам. Чудесен съпорт...естествено Ви трябва английски.
Иначе СХ са си лидери за сега!
 
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

Ползвайте Cbox.biz там никой не ти гледа процесорно време и подобни дивотии, всичко е професионално, без да те закачат като си платиш един път. Ползвам ги от години и не е имало случай на разни ексцесии
 
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

От изброените компании съм ползвал ICN, SUPERHOSTING, DELTA.BG, HOST.BG

>> superhosting e моята
 
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

От изброените компании съм ползвал ICN, SUPERHOSTING, DELTA.BG, HOST.BG

>> superhosting e моята

Интересно мнение :)
На коя фирма коя услуга сте ползвали и какво точно Ви е харесало повече в препоръчаната от вас фирма спрямо останалите ? :)
Освен това мнението Ви като на клиент или като на фирма предлагаща конкурентни продукти е ?

До последно не исках да се намесвам в тази тема, но след като в нея се вклюва лице собственик на конкурентна фирма и дава мнение за трета фирма с която има бизнес отношение не в качеството си на клиент, а точно обратно нямаше как да не се намеся.
 
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

Интересно мнение :)
На коя фирма коя услуга сте ползвали и какво точно Ви е харесало повече в препоръчаната от вас фирма спрямо останалите ? :)
Освен това мнението Ви като на клиент или като на фирма предлагаща конкурентни продукти е ?

До последно не исках да се намесвам в тази тема, но след като в нея се вклюва лице собственик на конкурентна фирма и дава мнение за трета фирма с която има бизнес отношение не в качеството си на клиент, а точно обратно нямаше как да не се намеся.

Ползвал съм споделен хостинг от ICN, SUPERHOSTING и HOST.BG и имам достъп до VPS на наш клиент който е в ДЕЛТА.БГ
Съпорта на SUPERHOSTING ми допада най-много! и на делта БГ не е лош!

А относно това дали имам бизнес отношения не в качеството ми на клиент, в момента си плащам и към суперхостинг и към ICN споделен хостинг. Така че давам мнение и в качеството си на клиент.

А относно нашата "конкурентна" фирма.. тя е съвсем нова, но ние не сме нови :)

А вие от ДЕЛТА БГ не престанахте да се храните с колеги!
 
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

Ние от ДЕЛТА БГ смея да твърдя поддържаме приятелски отношения с повечето колеги. Друг е въпроса, че именно Вие се намесихте в тема която според мен не би трябвало да се намесва нито една фирма и го направихте по един меко казано глупав начин, а именно тия, тия и тия фирми не стават най-съм доволен от тая. Аз просто исках аргумент с какво другите фирми отстъпват на препоръчаната от вас ? В моя защита имам поне по 2 клиента които съм насочил към всяка една от горните фирми и могат да го потвърдят. Много добре знам, че не сте нови.
 
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

Оставих си мнението като дългогодишен клиент на Superhosting. И като бивш клиент на HOST.BG и ICN. А на колко хора съм го препоръчал.. не са един нито двама.

Едно от най-важните неща за мен при избора на хостинг е съпорта. Затова и Superhosting ми допада най-много!
 
Статус
Not open for further replies.

Горе