Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

От кои хостинг компании сте най-доволни


  • Общо гласове
    239
Статус
Not open for further replies.
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

Искам да ви уведомя, че skyhost са пълни мушенници! Бях си взел от там хостинг с един мой приятел. Държахме на хоста им няколко месеца PTC сайтове. След което ние мислихме, да се махнем от тях, защото имаше много проблеми. Хостингът ни изтече и ги помолихме да ни дадат 1 час, за да си вземем файловете. Те отказаха. И ни казаха, че трябва да си платим хостинга, за да си вземем файловете. След 2-3 минутки, ми казаха, че дори и да си платим хостинга, няма да ни дадът достъп до файловете. И за това нещо, не ни дадоха обяснение. След 2-3 писане, без отговор, те ни писаха. Казаха ни, че имало разследване за гредитни измами. Аз се усъмних, защото ние не работим с кредитни карти. Веднага се допитах, и установих, че няма никакво разследване. Ние им казахме, че знаем че няма никакво разследване. Те продължаваха да твърдят, че има разследване. Преди 2 дни, приятелят ми им звънна. Те са му казали, че искат 50 лева, и ще ни дадът 24 часа достъп до файловете. И така до ден денешен. Не ви препоръчвам техните услуги!
 
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

Много съм доволен от bghost.eu. Ползвам ги от 2009 и не съм имал никакви проблеми до сега
 
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

2010 мина няма ли да има нова за 2011
 
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

доволен съм от суперхостинг коректни са и по от
 
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

Аз пък се кефя, че Delta.bg взимат почeтното 2-ро място. Ако предлагаха и споделен хостинг, може би първото място щеше да е поделено между Superhosting и Delta
 
Последно редактирано от модератор:
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

Гласувах за:

SuperHosting.bg
Hostbulgaria.com

Тях ползвам главно и мога да кажа, че не съм имал проблеми.
 
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

Гласувах за hostgator. Интересно е 2 ма юзери са гласували за всички хост компании, дали ги ползват всичките........:):twisted:
 
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

аз ползвам ICN и съм много доволен :)
 
Последно редактирано:
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

Не е ли време тая тема да се заключи и да се отвори нова за 2011?
 
Хост-кво?
Може би заради ей това http://lmgtfy.com/?q=ipage+sucks не присъства в класацията?
Още повече, че класацията тук се води на горе-долу локално ниво, т.е. български хостинг провайдъри с включени 3-4 (най-големите) чуждестранни такива. Няма как да се изброят всички, аз съм ползвал в рамките на няколко години над 15, като голяма част от тях не са чувани от никой тук, но въпреки това съм имал добри моменти, а и като цяло не съм имал сериозни оплаквания.
Ако трябва всеки да изложи личните си предпочитания - е съмняваме форума да поддържа толкова разширени анкети :Д
 
Статус
Not open for further replies.

Горе