Хостинг от siteground?

Мерси. Ама аз май се отказах, защото се оказа че серверите им са в САЩ, а аз си мислех че са в БГ защото за аутсорснати в БГ. Иначе ми се струват много добри за интернационален сайт.
 
сеото на сайта им е доста добро :)

CEO-то всъщност им е едно от най-добрите, излизат на първите места за "hosting" в гоогле.
Да, ама доброто ceo не прави добър хостинг.
Хубавото на компаниите с международен статус е, че човек може да ходи и да чете за тях:
http://webhostingjury.com/reviews/SiteGround_Hosting
http://www.webhostingunleashed.com/siteground

Доколкото знам, сайтграунд всъщност е българска компания. За работата там има интересни постинги в bgrabotodatel.com

Ami skorosta na international trafik e po bavna ot bg... A az shte imam poseshteniq glavno ot bg... ili gresha?
Ако имаш посещения основно от БГ - да, сигурно ще е по-бавно, заради особеностите на българския интернет
 
Определено съм решил да ползвам тях ако ми трябва за сайт с интерн. посещения. Все пак мисля, че фирма вложила толкова в СЕО не би си позволила ниско качество на хостинг услуги. Пък съм чувал и добри думи за тях...
 
не е българска ама аутсорсва съпрт и някоидруги функции тук
Явно имаш повече инфо. Поне допреди няколко години беше изцяло българска. Те и тогава правеха всичко възможно да скрият, че са българи, а уж само че аутсорсват (о, неразумний юроде, поради что се срамиш...)

фирма вложила толкова в СЕО не би си позволила ниско качество на хостинг услуги.
Грешно предположение, пълно е с фирми особено сред големите, които хвърлят луди пари за реклама и сео, а хостинга им меко казано съкс.

Много по лесно е да подобриш качеството на хостинг услугата си отколкото да си направиш такова сео :)
Нагледен пример защо НЕ е така:
Пример1: Много по-лесно е да дадеш 100000$ за CEO, отколкото 500000$ за сървъри.
Пример2: Много по-лесно е да дадеш 100000$ за СЕО еднократно, отколкото да ги даваш всеки месец за по-високи заплати на служителите си.
Всички големи хостинг компании ползват тези примери, защото иначе мащабът им ще ги унижожи. По-лесно и евтино е да привличаш нови клиенти, отколкото да се грижиш на max за съществуващите клиенти.

Преки впечатления от сайтграунд нямам.Но из интернет има достатъчно добри хостинг директории, с що годе достоверни ревюта, за да придобие човек представа. Има и webhostingtalk.com , където има общо взето всичко за всички. Взима се предвид факта че компаниите често си пишат сами ревюта. Сайтграунд също ги бяха изловили веднъж на форумите на drupal.org
Също така - компаниите плащат луди пари на собсвениците на хостинг директории, за да махат лошите ревю-та (извод: правете сайтове за хостинг ревю-та, ако стане популярен, компаниите ще ви лижат з.... ъъъ обувките, за да махате лошите).
Така че: Хубавите ревюта не винаги са легитимни, но лошите почти винаги са. Тоест ако някоя компания има процент лоши ревюта, значи има нещо ненаред.

Нещо друго. В terms of use на сайтграунд има следното:
The maximum allowed space for shared Linux Hosting is 750,000 MB. The following disc space limitations for different file types are also applicable:
1. NO more than 5,000 MB of a Linux shared hosting account can be allocated to music, video or other multimedia files including but not limited to .avi, .mp3, .mpeg, .jpg, .gif files
както и архиви, sql файлове, pdf psd и други.
Тоест, ако можеш, напълни 750G със HTMLs.
Аз лично не обичам да ме правят на глупак със забутани из дебрите на usage policy-to леко "странни" изисквания.

Извод: Четете внимателно преди да купувате.
Хубавото когато купуваш от голяма компания, е че поради многото клиенти, всички кирливи ризи са наяве :). Само трябва да разбира човек малко английски и да се рови из нета.
 
незнам бате може да си прав иначе всички овърселват това трябва да е ясно на всеки въпросът е да го правиш умно и ще изкараш много пари ако го правиш глупаво ще предлагаш шитава услуга и няма да ги изкараш

ПП Аз на пчоти всякакъв хост се чуствам конфорно относно спеис и рядко имам саитове които да надхвърлят 100 мб така че такива ограничения не ги осещам. Ама е нерелано да си мислиш че ще си направиш сайт
като вбокса на шеърд хостинг.... за $5 за да те ловне ограничението....

ппп не е точно така за клиентите аз имам един хостинг акаунт за 1 сайт от евтините от които съм много доволен и от 2005 си го държа по евтино ще мие да си прибера сайта при мен си на мулти акаунта ама защото съм доволен си го държа а и си е различно ип :) Които не се грижи за клиентите си рано или късно изпада от бизнеса а голямата далавера в хостинга е да си имаш лоялни клиенти така всеки месец ще си получаваш определена сума ...... това е все едноче даваш апармет под наем ..

за сеото парите не са еднокрано иска и поддръжака освен ако не платиш да ти обучат инхаус сео тиим......
 
Последно редактирано от модератор:
От: Хостинг от siteground?

Edit

Моля, модератор да изтрие мнението ми
 
Последно редактирано:

Горе