Хостинг с много голямо пространство?

CrAzY-MaST

Well-Known Member
Мисля си да направя едно сайтче за rap, hip-hop абе изобщо Black Dance музика и следователно ще ми трябва хостинг с повечко GB(TB :D )
Чудех се има ли такова същество с много голямо пространство(TB) и трафик?
Виждал съм доста "неограничени" хостинги, но все имат някаква уловка...
Ако някой знае някой добър нека да сподели тук :)

Най-добрия който знам аз е 9999mb.com - 10Gb space, 100gb transfer


P.S.
Доколкото знам е незаконно да се разпространява музика...федералните ще дойдат ли в нас ако сайта е да кажем на хит.бг или на купен домейн, а музиката на безплатен хост? Мисля че тогава няма да могат да ми кажат нищо просто ползвам ресурсите на някой който г ие качвал в на хоста(аз) и в сайта ми има само линкове?
 
Защо да не се занимавам?
Струва ми се че ще има много посетители подобен тип сайт ?

Пък и като гледам какъв темплейт намерих... ми се иска да го ползвам :)



П.С.
Та това за ФБР какво ще кажете :lol: ?
 
просто едно писъмце до хостинга трябва и ще те затворят не четеш ли ТОС...... което е повече от сигурно че ще се случи ако саитати започне да става популярен

освен това повечето free hosting админ панели имат опция да сканират всички акаунти за мп3 ки и по преценка админа може да трие наред. Това е наложително заради това че звукозаписните фирми са гадни копеленца и понягога вместо да пишат за абусе на фирмата която дава фри хостинг пишат директно на датацентъра, следва спиране на сървъра, обяснения и съответно пускане сървъра и изтриване на акаунта ти или ако имат по човешко отншение ти казват че на едикоиси сървър имаш пиратски контент и ги натискат да го изтриеш съответно едикоиси акаунт си заминава....

отделно ако ползваш български хостинг си се брои за чисто пиратсво и може да те прочетем по вестниците ......

общо взето не си струва

направи си инфо портал за хипхоп сложи адсенсе добави си линкове за афилиеит програми............. и ще си изкарваш лесни няколко стотака......................
 
Здрасти аз съм админа на http://365hiphopstorm.com
сега ще ти кажа с какво разполагам

неограничено място
неограничен трансфер
сървър в UK
Връзки с много известни и неизвестни изпълнители


сега ще ти кажа какво ми трябва...

човек като теб на който му се занимава с нещо подобно

такаче ако си нвит пиши ми на [email protected]
 
coolice каза:
отделно ако ползваш български хостинг си се брои за чисто пиратсво и може да те прочетем по вестниците ......

Ще стана известен и може би ще печеля повече посетители за сайта ми :lol:
Може и с Ванко1 да се видим :p
 
А някой ще ми каже ли как съществуват подобни сайтове http://www.pro-dance.org ?!
Аааа, сетих се админа го администрира от затвора :)

Edit:
Сега сериозно... един такъв надпис "Всички песни са с промоционален характер... трябва да бъдат истрити след 24 часа..." спасява ли ме или те си имат друго потсигоряване...(невярвам да са купили всички песни :D )
 
те затова отдолу пишат че си търсят администратор с лично пространство за да има кои да опере пешкира вместо тях...........

не се захващаи има толкова много начини да печелиш пари легално по нета......... а $200-300 колкото е една средна заплата в бг е направо елементарно да се изкарат........
 

Горе