Хостинг с Remote DB Access, Live Chat Support, Domain Privacy?

icakis

New Member
Здравейте,

тъй като съм крайно недоволен от Dreamhost (постоянно ми падат някакви сайтове и съпорта отговаря след няколко часа), искам да ги сменям и както личи от заглавието на темата търся небългарски хостинг с тези характеристики. Dreamhost не предлага Live Chat Support, но останалите две ги има, които са решаващи за избора ми.

Та може ли да ми препоръчате някакъв хостинг от който да сте останали доволни? Намерих една статистика за 2011, но там примерно не присъства Hostgator, който в анкетата за 2010 тук във форума е на 3то място...

п.с. Няма да е лошо да се пусне една анкета за 2011, coolice отдавна е обещал :)
 
От: Хостинг с Remote DB Access, Live Chat Support, Domain Privacy?

За да не пускам нова тема само да ви кажа, че service-а на Dreamhost предлага 25$ бонус за подновяване на хостинг пакет, само трябва да си го поискате. :) Аз току що се свързах чрез live chat-a на главната им страница и попитах в прав текст може ли да предложат нещо, след което ми заредиха акаунта с 25$.
Това разбира се за доволни клиенти, аз го направих просто да ги тествам. :)
 
От: Хостинг с Remote DB Access, Live Chat Support, Domain Privacy?

http://www.top10bestwebsitehosting.com/ По-смешна класация не съм виждал - кретените от джъст хост на 2ро място хаха...
Ходи в namecheap, там има Live support.
 
От: Хостинг с Remote DB Access, Live Chat Support, Domain Privacy?

Голяма част от тези сайтове са правени от самите хостинг компании. Слагат в 2-3 позиции - различни имена за една и съща тяхна компания.
 
От: Хостинг с Remote DB Access, Live Chat Support, Domain Privacy?

Хостинг афилиейти ги правят тези сайтове, не самите хостинг компании. Ако например някоя хостинг фирма се издъни с плащанията се подменя с нова.
 

Горе