Хостинг + $100 AdWords ваучер за $0.01

Valentinn

Active Member
HostGator имат невероятна промоция. Хостинг "Hatching Plan" за 1 месец + $100 AdWords само за $0.01 .
Как да поръчате ?
1. Влизате в сайта на HostGator : http://hostgator.com/shared
2. Цъкате бутона "Order Now" под "Hatching Plan"
3. Пишете си домейна и на "Enter a Coupon Code" пишете PENNYHOSTINGOFFER и натискате бутона "Continue to step 2"
4. На Billing Cycle избирате за 1 месец
5. Попълвате си информацията и махате тикчето на "Add SiteLock"

Ако направите всичко точно, най-отдолу трябва да ви изпише "Total Due: $0.01".
Плащате всичко, изчаквате малко, и трябва да ви пратят емайл. На този емайл ще има информация за cpanel-а, и когато влезете в него ще видите от ляво "Google AdWords Offer". Цъкате на "Redeem Now!" и ще ви даде промо кода и как да го въведете.

Важно! : ще ви даде промо кода чак след като са минали 24 часа след регистрацията на хостинга.

Дано съм помогнал :)
 
Re: От: Хостинг + $100 AdWords ваучер за $0.01

А после може ли да откажем хоста след този месец, да не ни точат пейпала ?

Ами честно казано и аз не знам. Ще потърся, и ако намеря нещо ще пиша.
 
Не намерих някаква опция за автоматично подновяване, но ако не ти се рискува, регистрираш си 1 нов пейпал, прехвърляш си $0.01, плащаш, взимаш си кода, и дим да те няма :)
 
Така, писах на съпорта и ми казаха как да се спре. След като се логнеш в акаунта си (https://gbclient.hostgator.com/ ), отиваш на Update Credit Card(s), и ако там има добавена карта, просто я махаш. Това е :)
 
От: Хостинг + $100 AdWords ваучер за $0.01

Можеш да се откажеш след първия месец, а кодовете за adwords преди бяха само за US/Canada citizens, предполагам и сега е така, но трябва да се провери
 
Re: От: Хостинг + $100 AdWords ваучер за $0.01

Package (1 Month Cycle)
$8.95
Coupon Credit (PENNYHOSTINGOFFER | 9.95 Dollars OFF!)
-$8.94
Hosting Addons
$14.99
Existing Domain (*********)
$0.00
Setup Price
$0.00
Total Due: $15.00
как да ги махна тия домейни ?

5. Попълвате си информацията и махате тикчето на "Add SiteLock"
 
От: Re: От: Хостинг + $100 AdWords ваучер за $0.01

5. Попълвате си информацията и махате тикчето на "Add SiteLock"

Да така става макар ,че като го бях махнал пак ми искаше 15 не ми го беше преизчислило, но като плащах ми поиска 0,01 благодаря.
 

Горе