Хотели в района на ЛТУ София?

Borisov

Active Member
Здравейте колеги,

Нуждая се от списък с хотели (не повече от 5) в близост до Лесотехническия Университет в София.

Поради простата причина, че не съм от София, а и не съм достатъчно запознат с града не мога да съставя списъка сам и затова моля всички, които знаят хотели в района да драснат името на хотела и ако имат някаква връзка за контакт (уебсайт, телефон, мобилен телефон, еmail)

Благодаря предварително на всички отзовали се,
Борисов
 
От: Хотели в района на ЛТУ София?

Здравейте колеги,

Нуждая се от списък с хотели (не повече от 5) в близост до Лесотехническия Университет в София.

Поради простата причина, че не съм от София, а и не съм достатъчно запознат с града не мога да съставя списъка сам и затова моля всички, които знаят хотели в района да драснат името на хотела и ако имат някаква връзка за контакт (уебсайт, телефон, мобилен телефон, еmail)

Благодаря предварително на всички отзовали се,
Борисов

ако не ти се дават парички и не си много претенциозен в центъра има много тънки хостели
 
От: От: Хотели в района на ЛТУ София?

ако не ти се дават парички и не си много претенциозен в центъра има много тънки хостели

Трябват ми хотели в близост до ЛТУ, защото става въпрос за едни хора от чужбина, които едва ли ще се оправят с тарнспорта в София, а и сигурно няма да им стигнат парите да пътуват всеки ден с такси, особено ако ги надушат таксиджиите, че не са българи.

Все пак, ако има автобус, който минава близо до хотела/ите за които говориш, който стига до ЛТУ значи ме устройват.

Благодаря отново,
Борисов
 
От: Хотели в района на ЛТУ София?

Хотел-клуб Инфома - на 5 минути пеша от ЛТУ, както и гореспоменатия хотел.

Хотелите в центъра са удобни, защото твоите хора могат да се придвижат до метростанция Мусагеница и от там за 5 минути пеша до ЛТУ.
 
От: Хотели в района на ЛТУ София?

Благодаря за помощта приятели!

Обаче имам още 1 малко въпросче, дали някой няма повече информация за Хотела на НСА, защото аз открих само една страница със снимки, но никакви средства за контакт, нито цени - с една дума НИЩО!

Ако някой има повече информация, моля да я сподели.

Благодаря отново на всички, които ми помогнаха,
Борисов

П.П. Надявам се, че изразих благодарността си подобаващо :)
 
От: Хотели в района на ЛТУ София?

ако ви трябва хотел около Самоков с много екстри вижте този: adlertour.com/index.php?option=com_content&view=article&id=470&Itemid=459&lang=bg . Става за почивка и съм доста доволен!
 

Горе