Хубави 5-буквени домейни и официална страница във Фейсбук

nemaime

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Продавайт се 2 домейна: DELOF.com и LOVSED.com

Домейна LOVSED.com има официална страница във Фейсбук с 259 000 български фенове . Перфектен старт за вашия бизнес !

DELOF.com няма страница във Фейсбук.

Продават се, заедно със страницата във Фейсбук (259 000 бг почитатели) за 800€, може и да се договорим.

Пишете ако сте заинтересовани. :)

ПС: Няма НИКАКВО съдържание в 2-та сайта. Въпреки това, нужно е само да се плати изтеклия хостинг срок в ICN.bg и те отново са активни - вие избирате съдържанието. Аз препоръчвам пренасочване на домейна :)
Поддръжката на тези сайтове е спряна от мен.
 
Последно редактирано:
От: Хубави 5-буквени домейни и официална страница във Фейсбук

Пусни я и на мен имам интерес.
 
От: Хубави 5-буквени домейни и официална страница във Фейсбук

Най-мразя да се меся в теми от раздел Пазар.
Имам 2 питания. Първо как да разберем, че Lovsed.com не е баннат от Фейсбук, изобщо като фраза. Можеш ли да публикуваш на стената на страницата си или просто си я имаш за спомен? Пиша lovsed.com в чата да го изпратя на един приятел и ми дава, че тази дума е блокирана от Фейсбук. Няма никакво съдържание на двата сайта, няма хостинг, препоръчваш пренасочване на домейна. Какво точно получаваме за тази цена?
 
От: Хубави 5-буквени домейни и официална страница във Фейсбук

Страницата я правиха по спамерския начин, с идиотската проверка за ботове, не ми се мисли колко reporta има, има пусната само едно съобщения, като го попитах да пусне едно съобщение ми каза, че не искал напразно да пуска съобщения ...
 
От: Хубави 5-буквени домейни и официална страница във Фейсбук

Страницата я правиха по спамерския начин, с идиотската проверка за ботове, не ми се мисли колко reporta има, има пусната само едно съобщения, като го попитах да пусне едно съобщение ми каза, че не искал напразно да пуска съобщения ...

Ами по мое мнение е банната от половин година вече и недоумявам, защо се продава страница, в която администраторите не могат да публикуват и домейн, който също е баннат покрай страницата от Фейсбук...
 
От: Хубави 5-буквени домейни и официална страница във Фейсбук

Страницата "Lovsed.com" не е банната от Фейсбук и си имам publishing rights. Не напразно препоръчах пренасочване на домейна, но като се замисля ще е най-добре домейна въобще да не го продавам. Доколкото съм наясно, фен страниците се зачитат като официлиани ако представляват уебсайт (например http://www.facebook.com/allfacebook), а не от сорта на "Обичам моето слънчице", които са въпрос на време да се махнат.

2-та домейна бяха използвани за Фейсбук "Харесвания" на фрази.

Още не ме сте оставили да се изкажа и вече сте къкнали "Некоректна обява".
 
От: Хубави 5-буквени домейни и официална страница във Фейсбук

Страницата "Lovsed.com" не е банната от Фейсбук и си имам publishing rights. Не напразно препоръчах пренасочване на домейна, но като се замисля ще е най-добре домейна въобще да не го продавам. Доколкото съм наясно, фен страниците се зачитат като официлиани ако представляват уебсайт (например http://www.facebook.com/allfacebook), а не от сорта на "Обичам моето слънчице", които са въпрос на време да се махнат.

2-та домейна бяха използвани за Фейсбук "Харесвания" на фрази.

Още не ме сте оставили да се изкажа и вече сте къкнали "Некоректна обява".

Пробвайте да изпратите на някой на лично съобщение във Фейсбук www.lovsed.com и ще има изненада. Поне при мен от половин година Фейсбук не ми дава да изпратя линк към сайта, нито да спомена името lovsed.com в чата или на ЛС. Но щом всичко е ок, успех с продажбата!
 
От: Хубави 5-буквени домейни и официална страница във Фейсбук

Доколкото съм наясно, фен страниците се зачитат като официлиани ако представляват уебсайт (например http://www.facebook.com/allfacebook), а не от сорта на "Обичам моето слънчице", които са въпрос на време да се махнат.
Интересно, ако можеш покажи къде си го прочел това.
 
От: Хубави 5-буквени домейни и официална страница във Фейсбук

Интересно, ако можеш покажи къде си го прочел това.

Ти се майтапиш, нали ? Или явно Фейсбук ти е мътен, ама мноооого мътен.
Ако не сте заинтересовани, просто не коментирайте в темата. Лесно, просто и няма да си губим времето.
 
От: Хубави 5-буквени домейни и официална страница във Фейсбук

Не, не се майтапя. Покажи къде го пише. Виждал съм доста големи страници, на над 2 години, които са на обща тематика, не са асоциирани със сайтове и не са баннати. Един колега дори предлага линкове в своята тук във форума. На теб щом ти е бистър фейса, покажи къде си го прочел.

Страницата я правиха по спамерския начин, с идиотската проверка за ботове, не ми се мисли колко reporta има, има пусната само едно съобщения, като го попитах да пусне едно съобщение ми каза, че не искал напразно да пуска съобщения ...
И след тази реплика как очакваш да има някой сериозно заинтересован :)

п.п. И домейнът наистина е блокиран:
Това съобщение съдържа блокирано съдържание, което е било предварително маркирано като злоупотреба или нежелана поща. Нека се знае , ако мислите, че това е грешка.
 
Последно редактирано:

Горе