Хубав лаптоп?

От: Хубав лаптоп?

Интересно... отиваш за краставици и ти обясняват научно, че ти трябват домати.
Търся 17 инча FD - какво общо имат рази 14-15-ки...
Благодаря на всички уместни мнения и препоръки.

Иска мнения, получава ги и после се оплаква, че не е получил тези, които иска. Всички станахте ебати примадоните. Да не ревнеш сега? :D

Да не говорим, че си написал в първия си пост "за предпочитане", а не -задължително 17"-

За предпочитане...17 инча


После как да пишат хората по темите, като има такива неблагодарници като теб :)
 
От: Хубав лаптоп?

Аз съм с Thinkpad серия t420 - железен лаптоп ! :) Ъпгрейд с RAM и SSD и направо ще се родиш, проблема с големината съм го решил като го свързвам към монитор :)
 
От: Хубав лаптоп?

Използвам го от това лято и не мога да кажа, че съм го натоварвал с някои тежки игри, но силно се съмнявам, че ще създаде проблеми. За екрана не знам какво да кажа, върши ми добра работа.
 
От: От: Хубав лаптоп?

И като няма гигабит лан и е несериозен
Е че ти какво ще правиш..Ще сканираш Интернет? Или има Isp лоето обещава вместу 100 мегабита p2p 1 гигабит?не вярвам някога да ги уползотвориш .Направи компромис и взимай машинката .
 
От: Хубав лаптоп?

Главчо, ей това е по-добро http://laptop.bg/laptops-lenovo-Y50_70-lenovo_y50_70_59445735_250gbssd :) (не знам дали тук му е най-добрата цена)
По характеристики изглежда добре и е доста евтин.
https://ardes.bg/laptop/HP-Pavilion-15-bc001nu-Gaming-80059

Има ли проблеми с прегряване (клавиатурата става ли топла при игра ), екрана как е ?
 
От: Хубав лаптоп?

Главчо, ей това е по-добро http://laptop.bg/laptops-lenovo-Y50_70-lenovo_y50_70_59445735_250gbssd :) (не знам дали тук му е най-добрата цена)

И с какво е по-добре келеш ? Че е по стара модификация процесор и рам и по-слаба видео карта ..... Освен че е Леново , което вдъхва повече доверие от HP друго няма.
 
От: От: Хубав лаптоп?

Главчо, ако се гледаха само параметрите, всички щяхме да сме с Асуси, т'ва hp само на хартия изглежда добре, виж колко евтин външен вид има, самата сглобка не струва. За дисплея изобщо няма да отварям дума. Както и да е, вземи си HP и си троши голямата кратуна. :)
И с какво е по-добре келеш ? Че е по стара модификация процесор и рам и по-слаба видео карта ..... Освен че е Леново , което вдъхва повече доверие от HP друго няма.
 
От: От: От: Хубав лаптоп?

Главчо, ако се гледаха само параметрите, всички щяхме да сме с Асуси, т'ва hp само на хартия изглежда добре, виж колко евтин външен вид има, самата сглобка не струва. За дисплея изобщо няма да отварям дума. Както и да е, вземи си HP и си троши голямата кратуна. :)

Ама ти хващал ли си го в ръце това ХП , отварял ли си го да му видиш сглобката или така си говориш на изуст. Както казах и аз Леново вдъхва по доверие като марка , но почти всички части са 1 ниво по-долу.
 
От: Хубав лаптоп?

Аз съм с Thinkpad серия t420 - железен лаптоп ! :) Ъпгрейд с RAM и SSD и направо ще се родиш, проблема с големината съм го решил като го свързвам към монитор :)

И аз съм с тази машина. С ъпгрейд на RAM и SSD върши чудеса.
 
От: От: От: Хубав лаптоп?

Пак много елементарно разсъждаваш, дори да не бях то си личи. Матрицата на т'ва hp е пълен боклук, за мен дисплея е нещото, което трябва да се гледа първо в една машина. Нещата които гледаш ти не се усещат с просто око, виж корпуса на т'ва hp, погледни тоя на леновото, виждам, че не си ги пипал на живо, ама поне си направи труда да отвориш едно ревю и да се образоваш.
Ама ти хващал ли си го в ръце това ХП , отварял ли си го да му видиш сглобката или така си говориш на изуст. Както казах и аз Леново вдъхва по доверие като марка , но почти всички части са 1 ниво по-долу.
 
От: От: От: Хубав лаптоп?

Пак много елементарно разсъждаваш, дори да не бях то си личи. Матрицата на т'ва hp е пълен боклук, за мен дисплея е нещото, което трябва да се гледа първо в една машина. Нещата които гледаш ти не се усещат с просто око, виж корпуса на т'ва hp, погледни тоя на леновото, виждам, че не си ги пипал на живо, ама поне си направи труда да отвориш едно ревю и да се образоваш.

Всеки ден работя и отварям леново лаптопи, защото съпортвам 300 човека с такива машини , ама щом ти знаеш по добре ще почета.
 
От: От: От: Хубав лаптоп?

Пак глупости, никъде не съм казвал, че всички модели на марката са върха на сладоледа.
Всеки ден работя и отварям леново лаптопи, защото съпортвам 300 човека с такива машини , ама щом ти знаеш по добре ще почета.
 
От: Хубав лаптоп?

На лаптоп първо се гледат килограмите и тогава всичко останало.

Само тухли 4-рки налинквани тука...
 

Горе