Търся: Художник и аниматор за брандинг проект

tekstmag

Active Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Търсим човека/екипа, описан в заглавието. Проектът изисква графични (дизайнерски) и аниматорски (за такива видеа) възможности. Най-добре е да започнем с някакви примери. Щом имате, моля - изпратете ги прикачени към лично съобщение. Заедно с име/на и телефон/и за връзка.

А брандът се очертава да е много интересен... Да го изградим (и развиваме) заедно?

Очаквам Вашите интересни примери. С нетърпение.
 
Аз търся видео аниматор за един проект на мой клиент. Моля авторът да ме извини, че използвам неговата тема, не исках да отварям нова :)

Извинявам, само ако намерения аниматор е предложен за споделяне ;) .
 
Понеже ме питаха, уточнявам:
Под "художник", моля, разбирайте човек с художествени възможности, а не притежател на диплома за художник. Или, ако искате - дизайнер, който може да създава графични изображения.
Изпратете ми такива, и вече можем да говорим за проекта.

Благодаря за разбирането.
 
Аниматорът е намерен.

Все още се търси дизайнер. Така че - ...
 
Аниматорът е намерен.

Все още се търси дизайнер. Така че - ...

Това звучи странно. Нещо като "намерихме кой да върти кормилото, търсим някой да натиска педалите" :)

Тези понятия - "аниматор" и "дизайнер" - са много широкообхватни. Пуснете някой пример за клип / анимация, за да добием представа какви умения се изискват.
 
Не бих казал, че е странно аниматор да "оживи" изображение, създадено от художник или дизайнер. Или, може да Ви изглежда странно, но това е идеята.

А изпълнителят за едната част е готов и чака. С другия все още се търсим...
 
Не бих казал, че е странно аниматор да "оживи" изображение, създадено от художник или дизайнер. Или, може да Ви изглежда странно, но това е идеята.

А изпълнителят за едната част е готов и чака. С другия все още се търсим...

Странното е, че двата процеса в повечето случаи са доста неразривно свързани. Дизайнер / художник, който не може да анимира е окей. Аниматор, който не може да рисува / дизайн-ва е странната част. Отделно - според това какво точно се анимира, трябва да бъде "нарисувано" по определен начин.

Затова и написах, че е добре да има в темата качен пример с друг клип или анимация, подобна на търсената. Ако се занимавам с motion graphics или съм монтажист, няма да пусна портфолио за frame-by-frame анимация :)

Успех с търсенето и най-вече с намирането!
 
Благодаря Ви за мнението, dreambench,

Да приемем, че проектът е странен. Но на мен си ми харесва, на клиентите - също, и това е най-важното.

Брандинг проектите, а и копирайтърските проекти (по принцип), са конфиденциални. Така че не може да се споделят публично, например - примерен клип или анимация, или какво харесва клиента. Благодаря за разбирането.

Благодаря Ви и за пожеланието. Успех и на Вас!
 
Появи се и художник (дизайнер). Правят се проекти. Стискайте палци.

Благодаря.
 

Горе