имаш ЛС320 евро ?
Който се е поинтересувал съм му дал повече инфо на ЛС. Групата е активна и е трафика на магистралите. Подходяща е за реклама на всичко свързано с автомобили, транспорт, и каквото се сетите още защото там има хора от всякакви прослойки които се интересуват от всичкоИзвинявайте ама продавате ФБ група, дали сте статистики за нея, цена, а не сте дали най-важното - каква е тамата й.
Човек не знае какво купува.