Цената на доларът се вдига

SS_BOY

Member
Здравейте от 3 дена следя как върви доларът на валутния пазар и е с тенденция на покаване спрямо лева. Как мислите дали това е очакваното покачване и до колко ще стигне според вас?
 
беше очаквано ареснал даже се беше хвнал онзиден на бас с едно друго приятелче което играе на форекса че ще поскъпне... и спечели... новините от сащ са добри европа не проемни лихвите техничарите очакват тест на 1,49 еур/усд сега 1,50 и малко а преди наколко дни беше 1,52

иначе фундаментално да мината изборите и ще видим много неща може да се проемнят Обама смята изтегли воиските на сащ от ирак скъпото еврото прави износа нерентабилен висока инфлация в еврозоната.. .... иначе има и дългосрочни прогнози за това че като тръгне нагоре долара ще направи връх спрямо на еврото до 2018 предният беше на 2,30 през 2002 година (ама дали ще се сбъднат много неща може да се променят) Общо взето долара си се движи по графиката нагоре надолу 98 беше 3000 лева падна до 1400 лева стигна предният си връх

пп Аз това го говоря от зимата като изитата доидоха да тролнат ка приходите в долари падали ама не ме слушаите по принцип не разбирам налЕ не съм проифесионалис ( не ми е това професията) само ви казвам какво съм чул и прочел....
 
От: Цената на доларът се вдига

М Интересно освен имам едни пари в евро и да ги обменя в долари че щом се покача долара после ще имам печалба
 
От: Цената на доларът се вдига

М Интересно освен имам едни пари в евро и да ги обменя в долари че щом се покача долара после ще имам печалба

aко ставаше така, всички да сме милионери :)
ТЕ хората с години учат за това и накрая успяват някакви си кирливи 2% от тях да са на печалба :)
Ама ако искаш пробвай, мен не ми се чака до 2018 :p , ше ги изЕде инфлацията ;)
 
От: Цената на доларът се вдига

Хах ем аз да не мислиш пък че съм пълен с долари .
Донякаде го казах и на шега хах :p
 

Горе