Цена за изработка на онлайн магазин

WebFen

Member
Здравейте, колко ще ми струва да ми бъде изработен онлайн магазин подобен на https://baniastil.com/ Благодаря предварително, може да пращате вашите оферти на лично.
 
Тия теми са за "Пазар".

Тука не се вижда негативния рейтинг и замалко да се засиля да пращам оферти...
 
Най отдолу във футъра на сайта който сте посочили, като примерен има информация, кой е правил този сайт.
Има и линк към техния сайт.
Можете да се свържете с тях и те най-точно биха ви дали цена за подобен на посочения сайт.
Отговарям така на поста ви, защото сте посочили примерен сайт и искате подобен на него.
На мен лично не ми стана ясно, кое конкретно от този магазин ви е приоритет. Визия ли, функционалност ли, платежни методи или др.
Да се постигне визията не е проблем, по скоро в магазина има различни от стандартните функционалности, които до някаква степен биха повлияли на цената, така, че, ако конкретизирате какви точно функционалности ще ви бъдат нужни, то мятам, че бихте улеснили разработчиците при представянето на оферта.
 
Ще ти струва от 50-100лв. на месец абонамент за някой боклучав SaaS, през 2-3-4к за "сносен" Woocommerce (щото сносен и Woocommerce в едно изречение не върви), Open Cart или нещо подобно и до 40 евро на час за developer за къстъм система.
 
За 300 лв някой ще му нагласи едно Woo с темичка от Envato.
 
От 3К нагоре според мен. Но само налучквам. Това не е инсталация на тема от темефорест, определено. Това е доста къстам, айде, не доста, но си е имало играчка. Всичко друго отзад може да бъде каквото си искаш, от къстам до опен сорс. ;)
 
От 3К нагоре според мен. Но само налучквам. Това не е инсталация на тема от темефорест, определено. Това е доста къстам, айде, не доста, но си е имало играчка. Всичко друго отзад може да бъде каквото си искаш, от къстам до опен сорс. ;)

Имал е играчка дизайнера на банерите.
Останалото е скучноват и стандартен екомерс темплейт с обичайните елементи.

Едното мегаменю им е било най-голямата занимавка.
 
Имал е играчка дизайнера на банерите.
Останалото е скучноват и стандартен екомерс темплейт с обичайните елементи.

Едното мегаменю им е било най-голямата занимавка.
Хвани се, го направи за там за 300 лв и помогни на човека. :)

Поздрави,
Станимир И
 
Имал е играчка дизайнера на банерите.
Останалото е скучноват и стандартен екомерс темплейт с обичайните елементи.

Едното мегаменю им е било най-голямата занимавка.
Малко се се поувлекли с цвета на боди контента, на места въобще не се чете. Не знам какво са си мислили при направата на толкова голям лейут и са сложили фонт сайза 14 пиксела на места. Но щом така им харесва. :)
 
Хвани се, го направи за там за 300 лв и помогни на човека. :)

Поздрави,
Станимир И

Аз не, ама лесно ще намери някой да се заеме.

Аз после ще разчиствам мазалото.
 

Горе