Цена за писане/пренаписване/превод на статии.

ggenchev

Active Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Здравейте,
искам да попитам какви са актуалните цени в момента за пренаписване/превод или писане на статии?
Става въпрос за статия/публикация от около 250-300 думи, може и превод от английски/руски, която да издържи проверка със Advego Plagiatus или подобен софтуер.
Рових из форума, но освен разгорещени спорове в стари теми не намерих нещо ново (не съм бил и усърден в търсенето).
Ще се радвам на информация, може и на лични.
Благодаря предварително!

ПС - Става въпрос за статии на компютърна тематика и ревюта на продукти от този отрасъл.
 
Последно редактирано:
От: Цена за писане/пренаписване/превод на статии.

Всичко зависи от това колко думи е статията , или текста за превод .
 
От: Цена за писане/пренаписване/превод на статии.

Всичко зависи от това колко думи е статията , или текста за превод .

Благодаря за уместната забележка!
Сега ще редактирам темата си.
 
От: Цена за писане/пренаписване/превод на статии.

Аз също търся превод от руски.
 
От: Цена за писане/пренаписване/превод на статии.

Не от обема, а от качеството зависи всичко. Качество и квалификация на пишещия / превеждащия. Обемът е функция на всичко това. Нормалните цени за писане са мъничко по-високи от онези, които фирмите за превод и легализация искат за услугите си. Защото писането е творчески процес. Преводът - не винаги.

Относно превода от руски към английски и / или други езици - аз мога да помогна. [email protected]

:)

Лека и спокойна вечер.
 
От: Цена за писане/пренаписване/превод на статии.

Не от обема, а от качеството зависи всичко. Качество и квалификация на пишещия / превеждащия. Обемът е функция на всичко това. Нормалните цени за писане са мъничко по-високи от онези, които фирмите за превод и легализация искат за услугите си. Защото писането е творчески процес. Преводът - не винаги.

Относно превода от руски към английски и / или други езици - аз мога да помогна. [email protected]

:)

Лека и спокойна вечер.
В този ред на мисли бих се радвал ако може да коментираме примерни цени за преводни текстове по посочения от мен критерий на лични или на мейл(както предпочитате).
Единственото, което ме интересува е по-висока уникалност на текстовете.
Лека вечер и на вас!
 
От: Цена за писане/пренаписване/превод на статии.

Понеже потребителката, която ми даде най-приемлива оферта "изчезна", Up на темата. :)
 
От: Цена за писане/пренаписване/превод на статии.

Работя с едно чудесно момиче от този форум, но е заета тези дни.
Временно (до сряда) търся още някой за 5-6 статии, превод от руски.
 
От: Цена за писане/пренаписване/превод на статии.

Привет!
Аз съм начинаещ копирайтър и с удоволствие бих писала за Вас. В момента разработвам сайт в WordPress.com. Цените, които съм срещала са за 100 думи, като варират от 80 ст до 1лв. Лесно пиша на всякакви теми и мога да пиша до около 10 статии на ден. Всички статии, които съм качила в сайта са издържали проверката на Advego Plagiatus с 100% уникалност. Мога също да превеждам от английски, както и да пренаписвам текстове, така че да издържат проверката на Advego Plagiatus.
Може ли имейл за връзка, тъй като съм нова тук и не ми позволява да пиша на лично.
Приятен ден!:)
 
От: От: Цена за писане/пренаписване/превод на статии.

Привет!
Аз съм начинаещ копирайтър и с удоволствие бих писала за Вас. В момента разработвам сайт в WordPress.com. Цените, които съм срещала са за 100 думи, като варират от 80 ст до 1лв. Лесно пиша на всякакви теми и мога да пиша до около 10 статии на ден. Всички статии, които съм качила в сайта са издържали проверката на Advego Plagiatus с 100% уникалност. Мога също да превеждам от английски, както и да пренаписвам текстове, така че да издържат проверката на Advego Plagiatus.
Може ли имейл за връзка, тъй като съм нова тук и не ми позволява да пиша на лично.
Приятен ден!:)
Mimi Doncheva, първо благодаря за интереса!
Забравих да спомена в темата - вече намерих човек.
Извинявам се за недоразумението!
 

Горе