Цена за сайт?! Предложения?

kostianev

Member
Рейтинг - 100%
8   0   0
Здравейте,

обмислям да продам един от сайтовете си. Ето малко спцификация за него и ще ви помоля да ми дадете оринтировачни цени. Също така, ако има желаещи, може да се свържат с мен, за да обсъдим подробностите.

Домейн: На този етап няма да го споменавам, но е в областта .com
Дизайн: Уникален, професионален

Хостинг: 35 лева/год
Уникални посещения: 500-600/ден
Пик на посещенията: 1200/ден
Импресии: ~2500/ден

Ъпдейт на сайта: 10-15 мин./ден
Приходи: 600-800 лева/месец сигурни + доп.

Със сайта ще дам и комплект Банери (468х60, 300х250, 728х90, 250х250)

Моля да обсъдим евентуалната цена за продажбата. Ако има директни предложения на Лични Съобщения!

Само сериозни хора!
 
От: Цена за сайт?! Предложения?

Цена така неможе да се каже но с тези доходи според мене 8000 лева според мене е нормална цена.Друг е въпроса че според мене ще е пълна глупост да го продадеш.
 
От: От: Цена за сайт?! Предложения?

Да, всеки така ми казва, но честно казано ми писна! Вече 3 години едно и също, а не ми е само това на главата. Искам да направя много по-значими неща, а този който го вземе ще остане доволен. Важното е и двете страни да останем доволни, което рядко се среща подобна оферта. Ако някой реши да развива сайта, стигъл съм и до 1000-1200 лева печалба на месец.

Цена така неможе да се каже но с тези доходи според мене 8000 лева според мене е нормална цена.Друг е въпроса че според мене ще е пълна глупост да го продадеш.
 
От: Цена за сайт?! Предложения?

Всичко е реално и мога да го докажа на купувача директо по плащанията. Не е проблем, но на този етап не искам да споменавам линка за спам.

Вече имам две предложения, ще ги обмисля и ще видим какво ще стане.
 
От: Цена за сайт?! Предложения?

Всичко е реално и мога да го докажа на купувача директо по плащанията. Не е проблем, но на този етап не искам да споменавам линка за спам.

Вече имам две предложения, ще ги обмисля и ще видим какво ще стане.
Е каква е тая тайнственост?
Пиши ми тогава на л.с. кой е сайта?
 
От: Цена за сайт?! Предложения?

Няма да го купувам, но ако може да го пратиш на ЛС да го видя, че ми стана интересно :)
Благодаря :)
 
От: Цена за сайт?! Предложения?

Прати го и на мен,ако е в нишата която ме интересува може и да говорим за цена.
 
От: Цена за сайт?! Предложения?

и на мен моля
 
От: Цена за сайт?! Предложения?

и аз искам да го погледна
 

Горе