Цена на FB група с 32 500 почитатели

От: Цена на FB група с 32 500 почитатели

Ами колега , сигурно ще вземеш някои лев за тая страница. Но реално може да спечелиш много повече от продаваш реклама от нея , и я направиш с още повече хора. Дори и някои да ти предложи да кажем 50$ или 100$, закво да я даваш като реално може постоянно да печелиш от нея?
 
От: Цена на FB група с 32 500 почитатели

От такава група не виждам как може да се печели. Нали при над 4000 или 5000 души не може да се праща съобщение, постовете не се публикуват на стената ... реално няма как да я монетизираш ...
 
От: Цена на FB група с 32 500 почитатели

От такава група не виждам как може да се печели. Нали при над 4000 или 5000 души не може да се праща съобщение, постовете не се публикуват на стената ... реално няма как да я монетизираш ...
Постове могат да се пускат? Защо да не могат ?
 
От: Цена на FB група с 32 500 почитатели

От такава група не виждам как може да се печели. Нали при над 4000 или 5000 души не може да се праща съобщение, постовете не се публикуват на стената ... реално няма как да я монетизираш ...

Тва за постовете не е вярно. За съобщенията не мога да коментирам
 
От: Цена на FB група с 32 500 почитатели

Ако е страница постовете си излизат на стените на феновете. Имам страница с около 5000 души, пращал съм им и съобщения, които ги получават и постовете ми излизат на стените им. И при по големи групи е така. Имам познат с група с над 200к фена и всичко което публикува като пост се показва на стените.
 
От: Цена на FB група с 32 500 почитатели

Izvinqvam se ne vidqh che govorim za grupi. Izlizat kogato si likenal stranici.

Няма ли кой да го банне тоя вече? Пише на латиница, не видял за какво става въпрос ама дава мнение ...
 
От: Цена на FB група с 32 500 почитатели

Няма ли кой да го банне тоя вече? Пише на латиница, не видял за какво става въпрос ама дава мнение ...

Много злоба бе , откъде я вадиш? Тука все безгрешни ли сте се събрали?
 

Горе