Цени за теми

martyyy

Member
Рейтинг - 100%
14   0   0
Здравейте ,

искам да получа малко информация , а в бъдеще и да си поръчам изработката на
wordpress respons тема със много опций в админския и панел като : структора на дизайна , шорт кодес , видове постове , промяна на цветове на дизайна и др.

Пак пиша няма да поръчвам още в момента правя прочуване за цени.

Благодаря .
 
Последно редактирано:
От: Цени за теми

по-скоро бих го превел като темплейти ... но както и да е. аз бих препоръчал сайт като гавик.ком - тези поляци си разбират от работата; имат план за 99 кинта завинаги, като позволява 4-5 сайта. правят джумла, но от няколко месеца правят и уърдпрес. или поне почни с такова, пък после си го прави къстом.
 
От: Цени за теми

Баси, как може да пишеш толкова неграмотно?!
 
От: Цени за теми

За themeforest чувал ли си ? Или искаш дизайна да е уникален ?
 
От: Цени за теми

Принципно не отговарям на неграмотно зададен въпрос от човек, който не знае какво пита, но ще направя изключение.

Има сайтове за продажба на такива теми и цените са по 40-50 долара.
За да разбереш колко струва темата, умножи броя на изтеглянията по цената, например 40 USD x 1000 = 4 000 USD или виж цената за buyout
 
От: Цени за теми

И от Themeforest мисля можеш да купиш лиценз за всички права по темплейта. Ако някой ще ти прави от нулата такова нещо, както казаха по нагоре, качествената работа ще ти струва около 2 бона. Препоръчвам ти да разгледаш портфолиотота в Themeforest и да си харесваш нещо хубаво - после се свържи с автора и го питай колко ще ти струва да направи темплейт за теб.
 
От: Цени за теми

Баси, как може да пишеш толкова неграмотно?!

оффф пак като вземете да се въдите такива правописци , защото на тебе , ако ти преровя постовете няма да намеря грешки , може да не е зададен правилно въпроса ама не сам и в час по БГ , и не пиша съчинение .
 
От: От: Цени за теми

оффф пак като вземете да се въдите такива правописци , защото на тебе , ако ти преровя постовете няма да намеря грешки , може да не е зададен правилно въпроса ама не сам и в час по БГ , и не пиша съчинение .
Важно е нивото на човек към настоящия момент. Аз толкова постове имам тук дето считам за 100% фалове че не знам...
 
От: От: Цени за теми

...поръчам изработката на
wordpress respons тема със много опций в админския и панел като : структора на дизайна , шорт кодес , видове постове , промяна на цветове на дизайна и др.
Ако под "структура на дизайна" разбираш нещо доста гъвкаво а не просто размяна местата на сайдбар-контент-full width и тем подобни, нещата стават леко сложни. Но на първо четене някой drag & drop framework е това дето търсиш. Най-популярните са http://www.pagelines.com/ и http://headwaythemes.com/. И Тезис вече е драг&дроп но версия 2 в момента върви с неособено добра слава. Има и още доста драг&дроп, ама тия са най-известните.

Имай предвид че това са доста тежки платформи и искат малко повече хостинг пауър за да вървят добре. И по принцип са доста по-трудни за къстъмизации по "традиционния" начин (ровене из кода). В крайна сметка ако искаш нещо наистина уникално като дизайн, тия повече ще те спънат отколкото улеснят. Но за фрийленс "девелъпъри" дето не са добри кодери и правят сайтове за клиенти са добри. Също и за уебмастери не-програмисти, които искат все пак някакво базово разнообразие да вкарат в сайтовете си.

Ако искаш някой да ти направи от нулата такова нещо - приготви солидна сума (за под $5000 трудно ще получиш нещо добро). Ако случайно мислиш някой да ти я направи и да я (пре)продаваш въпросната тема, откажи се - възможно най-глупавата бизнес идея е.
 
От: Цени за теми

мерси за отговора @Noke , но искам точно да продавам и търся изработка на тема точно каквито са в themeforest
Няма да излезе нищо положително финансово за теб от тоя план.
 
Извинете, че се намесвам... Но, ако не знаеш кое колко струва - да дадеш такава сума си е пълна лудост. Така здраво може да те оберат и дори няма да разбереш.

5к за тема на УП? По-добре си намери програмист за нов сайт...
 
От: Re: Цени за теми

Извинете, че се намесвам... Но, ако не знаеш кое колко струва - да дадеш такава сума си е пълна лудост. Така здраво може да те оберат и дори няма да разбереш.

5к за тема на УП? По-добре си намери програмист за нов сайт...

Той търси фреймуорк по-скоро, и като нищо ще му излезе толкова, както каза Noke.

Ако някой вземе някой опън сорс фреймуорк и го пригоди за твоите нужди може и да минеш по-тънко.
 
От: Re: Цени за теми

ами може и така да е , но аз винаги опитвам , все пак мерси за съвета , значи мога да приготвя около 5к ?
Нямам представа колко да си приготвиш. Първо трябва да намериш изпълнител. А не виждам кой би направил такова нещо за някаква изгодна за теб цена при положение че просто може да си го продава той.

Най-удачния вариант дето ми идва на акъла е да си някой маркетингов змей, да станеш партньор на някой девелъпър, и да поемеш работата по промотиране на продукта.

Извинете, че се намесвам... Но, ако не знаеш кое колко струва - да дадеш такава сума си е пълна лудост. Така здраво може да те оберат и дори няма да разбереш.

5к за тема на УП? По-добре си намери програмист за нов сайт...
Нещата са малко по-различни. Той не иска просто някой да му направи къстъм сайт. Иска бизнес актив, дето да му носи приход. А и направата на една тема за масово ползване е доста по-сложно от сковаването на сайт за точно определен човек/бизнес/домейн/... Под "доста" имам предвид "бая"/"много"/"несъпоставимо много" и тем подобни.

Той търси фреймуорк по-скоро, и като нищо ще му излезе толкова, както каза Noke.
Ако някой вземе някой опън сорс фреймуорк и го пригоди за твоите нужди може и да минеш по-тънко.
Почти всички комерсиални теми и фреймуърци са GPL-лицензирани. Свободно може да даунлоудне, модифицира (или не), и да си продава. Защо не се практикува се сетете сами.

ПС: Thesis не е GPL.
 

Горе