Църквата ни е пълна с боклуци и педерасти

Не знам дали тука е темата и мястото, ама съм бесен. Подариха ни икона. След работа днес реших да я занеса до църквата да я осветят. След работа прибрах децата, и ги натиках заедно с кучето вкъщи да ме чакат за 15 минути. След това си спуках задника да бързам заедно с иконата до църквата на другия край на центъра. Отидох там някъде 18:45, ако не и по рано. Гледа вратите широко отворени, викам си ще вляза. Пред църквата някакъв плешив чичак и още двама човека. И чичака все едно говори на другите двама и маха с ръка и вика "Тръгваме". И аз викам невъзможно е да говори тоз на мен, никой не би говорил така с човек, когото не познава. Оня педал обаче пак повтори "тръгваме" и тогава се осъмних.
Мислих си, че е някакъв служител на църквата или нещо такова (може и да е). Викам "Здравейте. Подариха ни една икона и идвам да попитам дали може да я осветите" (не си представях да стане веднага, но поне да я оставя). Оня ме гледа и говори все едно "I don't give a shit about your problem, just go away and fuck yourself". Затворено било днеска, тръгвали си, утре. Разпитах аз за утре, обаче утре имам други ангажименти, аз не съм толкова свободен.
Шибани църковни педеруги, какво мислят тази сган, че хората могат през работно време да им правят посещения на скапаните църкви, защото искат да се помолят или са религиозни. Вместо от 16 часа нататък да почват да работят, защото повечето хора свършват работа след 4, те бързат да се изнижат като скапани педеруги, ще кажеш че са се преработили. И кво му коставаше на тоз педераст да ми вземе иконата и да ми каже ела утре да си я прибереш. Всичко беше надписано и подготвено, ще кажеш че услуга искам, а няма да плащам 5 лева за голямата работа.
Ако беше в някоя сектантска църква, сигурно щяха да ме поканят, да ме накарат да стоя 1 час след работното им време, да ме изпратят с армагани поне 3 книги, 5 диска и 10 брошури, обаче не ПЕДЕРАСТИТЕ в Българската църква са лежерни, тях не ги е грижа за хората, могат да си затварят когато си искат, и въобще добри хора работели в църквата, пълни педерасти. Започва сериозно да ми писва от тази мизерия наречена България, щом и в Църквите се напълни с такава сган.

Втория ми случай от онзи ден вдруга църква. Отивам да запаля две свещички. Купувам си ги. Имаме си място където палим свещите със семейството ми, на определена икона. Онази кавал дето обира свещите ми вика "Там не може", викам "Какво каза, къде пише, че не може". Нещо извикаха педала обаче, а аз и без това си запалих свещичките, една жена след мене и тя. Да иба и скапаните педерасти в тез църкви да еба, шибани мизерници, за тва сектантите ще просперират, щото след 6-7 вечерта се събират да си пеят песнички и да се "веселят", когато нашите педерасти вече са се прибрали вкъщи да се излежават и да плюскат, щото много работа са свършили през деня.
 
От: Църквата ни е пълна с боклуци и педерасти

Почвам да се притеснявам, че виждам двойно, но май си пуснал две еднакви теми.:)

Въпросът ми е: За къв дявол ти е да освещаваш икони, бе човек? Ти сериозно ли вярваш, че ако един алчен простак изблее два път над неодушевен предмет, той ще ти донесе здраве, щастие и късмет???

Надменността е характерна за всички служители на БПЦ - дължи се на пълна неграмотност, относно професионалните им задължения. Изобщо, това са най-нелюбезните търговци, така че дори да вярвате в глупостите, които проповядват - не търсете тяхното посредничество. Те са по-далеч от бога (каквото и да значи това), отколкото вие, обикновените хора някога ще бъдете.
 
От: Църквата ни е пълна с боклуци и педерасти

Да, съжалявам. Блинки може да изтрие тази тема и да запази другата. Грешката е моя с раздела!
 
От: Църквата ни е пълна с боклуци и педерасти

Толкова нерви, обиди и псувни заради нещо толкова смешно и елементарно - отишъл и му казали, че си тръгват. И това ли е повод за такава агресия. Именно такива като теб от най-дребното нещо се бият по пътищата и правят какви ли не простотии. Вземи се стегни, че проблема не е в страната ни, а в такива като теб. Ходил съм в чужбина и хората са много по-спокойни, а тук всички са изнервени до краен предел (още не мога да си обясня защо) и са готови да скочат за най-дребното нещо.

За църквата е ясно, че е пародия, но това всеки го знае от доста време и не е нищо ново.
 
От: Църквата ни е пълна с боклуци и педерасти

Християнството е в упадък, защото католицизмът мрази православието, а не исляма :)
 
От: Църквата ни е пълна с боклуци и педерасти

Църквата е идея а не вяра.
 
От: Църквата ни е пълна с боклуци и педерасти

абе чадо, поради что не я аутсорсна тази дейност на някоя баба :beer:
 
От: Църквата ни е пълна с боклуци и педерасти

jkminkov - абе чадо, поради что не я аутсорсна тази дейност на някоя баба

:D
 
Тоя грешник определено ще има проблеми на оня свят, щом така зверски псува дядо поп.
 
От: Re: Църквата ни е пълна с боклуци и педерасти

Тоя грешник определено ще има проблеми на оня свят, щом така зверски псува дядо поп.

Ще се пържи в казана викаш :D
 
От: Църквата ни е пълна с боклуци и педерасти

Трябваше някой да каже това за алчните простаци!
 
От: Църквата ни е пълна с боклуци и педерасти

Идеята на църквата изначално не е лоша, но лицата, които я представляват изгубват уважението на обикновените хора с всеки изминал ден.
 
От: Църквата ни е пълна с боклуци и педерасти

Толкова нерви, обиди и псувни заради нещо толкова смешно и елементарно - отишъл и му казали, че си тръгват. И това ли е повод за такава агресия. Именно такива като теб от най-дребното нещо се бият по пътищата и правят какви ли не простотии. Вземи се стегни, че проблема не е в страната ни, а в такива като теб. Ходил съм в чужбина и хората са много по-спокойни, а тук всички са изнервени до краен предел (още не мога да си обясня защо) и са готови да скочат за най-дребното нещо.

За църквата е ясно, че е пародия, но това всеки го знае от доста време и не е нищо ново.

Озлобени са щото няма пари , живота е натиснал повечето хора здраво и от там избива на агресия и простотия. По белите страни , хорицата са по усмихнати , по ведри и по-добри едни към други.
 
"Петльовците" ще празнуват идната събота в София, ако някой има идея как да ги посрещнем, да сподели.
 
От: Църквата ни е пълна с боклуци и педерасти

Да живеят агностиците,атеистите и деистите.Долу религиите!
Идеологическа надстройка на управляващата класа....
 
От: Църквата ни е пълна с боклуци и педерасти

Толкова нерви, обиди и псувни заради нещо толкова смешно и елементарно - отишъл и му казали, че си тръгват. И това ли е повод за такава агресия. Именно такива като теб от най-дребното нещо се бият по пътищата и правят какви ли не простотии. Вземи се стегни, че проблема не е в страната ни, а в такива като теб. Ходил съм в чужбина и хората са много по-спокойни, а тук всички са изнервени до краен предел (още не мога да си обясня защо) и са готови да скочат за най-дребното нещо.

За църквата е ясно, че е пародия, но това всеки го знае от доста време и не е нищо ново.
Аз ще ти кажа защо са по-спокойни там. Много е просто. Тука като отидеш на пазар трябва да внимаваш да не те оберат, да не те излъжат с рестото, да не те излъжат с грамажа. Като отидеш на заведение същото...като викнеш майсторъ пък ситуацията е плачевна - мотае те един месец за да ти измаже латекс по стените и да ти залепи 2 паднали плочки, после спори с тебе за парите, пък ако не дай си боже отидеш до тоалетна в негово присъствие вече са ти изчезнали часовниците, бижутата на жената, лаптопа и телевизора ( ако е по-лек ). Като решиш да отидеш на църква ти ......., като отидеш в парка ти предлагат гривнички, мартенички през юли, питат те за маршрута, а всъщност те обират, като влезеш в градския транспорт не дай си боже да си изпуснеш билетчето и да ти се наложи да го вдигнеш, вече контрола и скочил, гепил ти го е и ти вика "Дай 40 лева", КАТ стоят на хранилка след табелата за населено място, защото тогава караш със 60, а не с 50, както е ограничението и къщите и хората даже и не са помнали, а не там, където наистина има предпоставка за ПТП, в сервиза ти съдират 10 кожи за течност за чистачки и смяна на масло и айде да не продължавам...
на запаз даваш ключа на майстова и си влиза като му е удобно, изобщо не го забелязваш, изобщо не те обира ( в Люксембург ), никъде не смеят да те излъжат заради строгото правосъдие, контролите по влаковете са мили и ако не знаеш откъде да си купиш билет, защото не си забелязал автомата, те упътват, усмихват се и се държат приятелски стеб ( в Deutche Bahn ), катаджиите не стоят никога на хранилка никъде по Европа, на магистралите няма ограничение на скоростта и можеш да си караш бързо като искаш там ( в Германия , там лично аз съм карал с 200 по магистралата ), в сервиза мило и любезното ти обясняват всичко и си има ценоразпис, а не "според клиента", ходенето на църква е приятно, можеш да седнеш на литургия, а не се блъскаш в тълпата и не се чудиш точно в кой момент ще ти изгорят сакото със свещта.


С други думи - ежедневието е много по-спокойно и живота е по-хубав. ТУКА Е ДУПКА и човекът с право е изнервен. На църква в България не съм ходил от години, а като съм в Германия не пропускам. А...и , пропуснах - там експлоатацията на хората я няма като тука на работа, прави ми впечатление, че Кауфланд не работи в неделя, а само до събота на обяд, касиерките не стоят прави като коне, за Коледа и подобни празници не остава нито един магазин отворен. ТОест, хората си почиват и имат човешки разбирания. Може ли тук да се избиват на 25 декември и 1 януари кой ще предложи най-скапаните и останали парцали на промоция и кой кауфландски боклук в консерва да ми пробутат...има защо да са по-спокойни.
 
От: Църквата ни е пълна с боклуци и педерасти

Аз ще ти кажа защо са по-спокойни там. Много е просто. Тука като отидеш на пазар трябва да внимаваш да не те оберат, да не те излъжат с рестото, да не те излъжат с грамажа. Като отидеш на заведение същото...като викнеш майсторъ пък ситуацията е плачевна - мотае те един месец за да ти измаже латекс по стените и да ти залепи 2 паднали плочки, после спори с тебе за парите, пък ако не дай си боже отидеш до тоалетна в негово присъствие вече са ти изчезнали часовниците, бижутата на жената, лаптопа и телевизора ( ако е по-лек ). Като решиш да отидеш на църква ти ......., като отидеш в парка ти предлагат гривнички, мартенички през юли, питат те за маршрута, а всъщност те обират, като влезеш в градския транспорт не дай си боже да си изпуснеш билетчето и да ти се наложи да го вдигнеш, вече контрола и скочил, гепил ти го е и ти вика "Дай 40 лева", КАТ стоят на хранилка след табелата за населено място, защото тогава караш със 60, а не с 50, както е ограничението и къщите и хората даже и не са помнали, а не там, където наистина има предпоставка за ПТП, в сервиза ти съдират 10 кожи за течност за чистачки и смяна на масло и айде да не продължавам...
на запаз даваш ключа на майстова и си влиза като му е удобно, изобщо не го забелязваш, изобщо не те обира ( в Люксембург ), никъде не смеят да те излъжат заради строгото правосъдие, контролите по влаковете са мили и ако не знаеш откъде да си купиш билет, защото не си забелязал автомата, те упътват, усмихват се и се държат приятелски стеб ( в Deutche Bahn ), катаджиите не стоят никога на хранилка никъде по Европа, на магистралите няма ограничение на скоростта и можеш да си караш бързо като искаш там ( в Германия , там лично аз съм карал с 200 по магистралата ), в сервиза мило и любезното ти обясняват всичко и си има ценоразпис, а не "според клиента", ходенето на църква е приятно, можеш да седнеш на литургия, а не се блъскаш в тълпата и не се чудиш точно в кой момент ще ти изгорят сакото със свещта.


С други думи - ежедневието е много по-спокойно и живота е по-хубав. ТУКА Е ДУПКА и човекът с право е изнервен. На църква в България не съм ходил от години, а като съм в Германия не пропускам. А...и , пропуснах - там експлоатацията на хората я няма като тука на работа, прави ми впечатление, че Кауфланд не работи в неделя, а само до събота на обяд, касиерките не стоят прави като коне, за Коледа и подобни празници не остава нито един магазин отворен. ТОест, хората си почиват и имат човешки разбирания. Може ли тук да се избиват на 25 декември и 1 януари кой ще предложи най-скапаните и останали парцали на промоция и кой кауфландски боклук в консерва да ми пробутат...има защо да са по-спокойни.

първо на няколко бири съм, така че правописа няма да го гледам... Имаше друга тема за тоя "юзър", който оплюва православната църква, така че там си изказах мнението.

Та сега за теб... ти къде живееш? В Германия, Люксембург... защо говориш глупости?! Ако в Германия те хванат без билет ти се усмихват ДА, но докато ти пишат глоба за няколко стотин евро, но случайно ако контролата е човек те смъква на първата спирка/гара и директно в полицейското управление за няколко часа да обясняваш защо не си си взел билет. На центъра на Париж, Мюнхен, Гармишпартенкирхен, Будапеща - там са се опитвали да ме обират и са мега наглите хора. Абе човек в хотела дет спах уж в няква си централна част на Париж продаваха наркотици... Къде лъжеш ти, че знаеш? Хората на запад се експлоатират - бачкат като волове и единствено в почивните дни насладата им е да се напият, да гледат телевизия или да отидат на "пикник" (с колата до първия зелен паркинг и вадят храна закупена от супера) или както в Америка правеха т.нар. hiking - отиват в гората и спят и се напиват сами.
В момента работата ми е свързана със западна Европа и повярвай - там не са хора. Крадат много повече от нас и рушат 10 пъти повече. Единственото, което им е по-добре е управата, защото веднага впрягат белите роби и започват да чистят и да поправят поразийте им.

Пояснение към БърнХ: работя в България и тук ми е добре, не мисля да емигрирам. Говоря като цяло, че западняците са много по-зле от гледна точка работа-живот. А за кражби и дребни истории: има доста черни от примери, които дадох, но си има и такива, които са си с паспорти за съответните страни. В Англия разтовариха 200 броя техника на фирмата ми за 15 мин. граждани с английско поданство... Говоря в малките часове, разбити ключалки и срязани брезенти.. Полицията дойде след 1 час и 15 мин, а всичко се намираша в град близо до Лондон.
 
Последно редактирано:

Горе