Цялостни линкбилдинг решения

silvia85

New Member
Рейтинг - 100%
15   0   0
Здравейте предприемачи.

Преди да изложа услугата си, искам да споделя, че тя не е за хора които не ценят качеството. Работя предимно със списъци съставени от мен. Предпочитам да работя по-бавно, отколкото да претупвам нещата. Работата се извършва изцяло на РЪКА, без да се ползва специализиран софтуер.


  • Добавяне в директории
    • Български
      • Списък с над 40 родни директории, които одобряват бързо, админите им ги поддържат и са безплатни. Ако ръчно проверите списъците които се разпространяват в интернет, ще забележите много неподдържани директории в които няма смисъл да се подава искане за добавяне.
      • Ако все пак желаете мога да работя и по ваш списък.
    • Английски
      • Списък с над 500 англоезични директории. Повечето са с PR3 и PR4 но има и с PR1,2,5 и 6. Директориите са на собствени адреси и с различни IP адреси. Проверени са за честота на добавяне и мога да предложа около 90% одобрение на линковете.
      • Мога да работя и по ваш списък.
Цената е 0.07 лева на директория

  • Добавяне в Social Bookmarking сайтове
    • Български
      • Разполагам със списък с 30 родни Social Bookmarking сайта. Имам акунт във всеки един, като мога да предложа и създаването на специален за Вас, или да работя със вече създаден от Вас.
      • Не е проблем, Вие да си подберете сайтовете в които да добавям.
        • Мога да добавям един URL адрес в много bookmarking сайтове, или много URL адреси в един bookmarking сайт.
    • Световни
      • Разполагам със списък с над 150 световни Bookmarkingсайта. Имам акаунти във всички тях, но мога да създам специално за Вас или да ползвам ваш. Сайтовете са предимно PR3 и PR4, но има много с PR5 (~20) и по-висок, както и с PR1 и PR2. Всички са на различни IP адреси, и са добре поддържани.
      • Мога да работя и по ваш списък.
Цената е 0.04 лева на линк

И сега, малко по-черна стратегия:

  • Създаване на профили във форуми
    • Български
      • Имам списък с над 140 родни форума, предлагащи линк във профила на потребителя. В над 20 от тях линка може да бъде замаскиран с текст (anchor). В тях можете да добавяте 2 линка. Пространството около другите линкове може да бъде запълнено с ключови думи.
    • Английски
      • Очаквайте скоро
Цената е 0.08 лева на профил


Очаквайте скоро:
В момента подготвям списък за линкбилдинг по стратегията на Анжела и Поу. До няколко дена ще добавя и тази услуга.


Начини на плащане:

  • PayPal
  • ePay
  • Банков превод
За връзка с мен:

  • Skype: silvia85.start
  • Лично съобщение във форума
  • Електронна поща: [email protected]
 
Последно редактирано:
От: Цялостни линкбилдинг решения

Нищо особено, като предложение. Поиграла си си да дадеш малко повече информация, което тук се цени, но събмита и създаването на много акаунти във форуми никой не впечатлява.
Не бях чувал досега искане да се поДДава. Не "претупвай нещата"!
 
От: Цялостни линкбилдинг решения

Нищо особено, като предложение. Поиграла си си да дадеш малко повече информация, което тук се цени, но събмита и създаването на много акаунти във форуми никой не впечатлява.
Не бях чувал досега искане да се поДДава. Не "претупвай нещата"!
Мерси за забележката, уж преглеждах но...
Целта ми не е била да впечатля някой. Просто изложих какво мога да предложа, пък който иска да се възползва да заповяда.
 
От: Цялостни линкбилдинг решения

харконе, ставаш все по-зле бате
имаш май нужда да идеш на циганския пазар да се сбиеш с няколко мазни дебели големи мангала

не харесваш хората какви домати продават, еми просто продавай ти по-хубави или си трай

ако бях на мястото на силвето хич нямаше да ти отговарям любезно. Работя с нея от известно време и до сега е била най-старателния и честен човек в тоя форум. а не да ми субмитват нещо по 3 седмици и да ми слагат за инфо при субмита name: dasdasdasdadad
 
От: Цялостни линкбилдинг решения

@harkon какъв е проблема, че не е уникална, единствена и супер дупер услугата?
Влез в няколко хранителни магазина и им се скарай, че продават едно и също...
Това е просто нелепо - какво ли не прави човек, за да събере 2000 мнения!?

Иначе браво за търпението и любезния тон на @silvia85.
 
От: Цялостни линкбилдинг решения

харконе, ставаш все по-зле бате
имаш май нужда да идеш на циганския пазар да се сбиеш с няколко мазни дебели големи мангала

не харесваш хората какви домати продават, еми просто продавай ти по-хубави или си трай

ако бях на мястото на силвето хич нямаше да ти отговарям любезно. Работя с нея от известно време и до сега е била най-старателния и честен човек в тоя форум. а не да ми субмитват нещо по 3 седмици и да ми слагат за инфо при субмита name: dasdasdasdadad

Скоро пускам едно ново проектче. Ще те потърся за писане и събмит, след като Радев те препоръчва.

п.п. Кулис, имаш почерпка от мен за стореното добро дело :)
 
От: Цялостни линкбилдинг решения

Много съм доволен, много добра работа свърши :) Браво!
 
От: Цялостни линкбилдинг решения

Здравейте, Аз ползвах услугата наскоро предоставена от потребителя доволен съм ного то извършената работа. Работата бе извършена в срок и с моного отговорност и внимание. От което съм страшно доволен
 
От: Цялостни линкбилдинг решения

И аз съм доволен, даже отчет си имам ;)
 
От: Цялостни линкбилдинг решения

Поръчката бе изпълнена в срок както обещано. Много съм доволен от качеството на изпълнение. Определено ще изпозлвам повторно услугите
 
От: Цялостни линкбилдинг решения

И аз се възползвах от услугите на съфорумката.
Освен точно изпълнение на поръчката ще получите и любезно отношение и приятна комуникация.

Абе вижте само как професионално и грамотно е написана обявата, какво да обяснявам...
 
От: Цялостни линкбилдинг решения

Я, темата е отлежавала почети един месец.
Още малко ЕН директории + малко БГ Форуми.

От многото работа, все не остава време да завърша пустите БГ сайтове за обяви. До момента имам 15-тина и след завършването на текущите ми проекти ще си взема 2 дена "отпуска" за да успея най-после да съставя списъка.
 
От: Цялостни линкбилдинг решения

"Цялостни линкбилдинг решения" ми звучи като

Цялостни SEO решения за вашия сайт. - http://www.seo-x.info/
 
От: Цялостни линкбилдинг решения

"Цялостни линкбилдинг решения" ми звучи като

Цялостни SEO решения за вашия сайт. - http://www.seo-x.info/

Какво трябва да рече това? Ако е намек, че сайта "www.seo-x.info" е мой, мерси, но това не отговаря на истината. А дори и да беше мой, какво лошо има в това?
 
От: Цялостни линкбилдинг решения

Не е лошо просто неща който съм видял, асоциаций си правя. Направи ми впечетление използването на думата "Цялостни". Ти я използваш тя не е ключова дума, нито пък "линкбилдинг", а и "решения" е спорна. Заглавието не ми допада да се изразя ясно. Тук трябват ключови и думи фрази който да се повтарят и в текста.... накратко :)
Лека вечер
П.П. нищо не намеквам
 
От: Цялостни линкбилдинг решения

Не е лошо просто неща който съм видял, асоциаций си правя. Направи ми впечетление използването на думата "Цялостни". Ти я използваш тя не е ключова дума, нито пък "линкбилдинг", а и "решения" е спорна. Заглавието не ми допада да се изразя ясно. Тук трябват ключови и думи фрази който да се повтарят и в текста.... накратко :)
Лека вечер
П.П. нищо не намеквам

Не знам дали причината е в мен или в теб, а може би е в късният час, но от това кото си написъл не разбрах нищо. Какви ключови думи? Какво повтаряне на думи в текста?
 
От: Цялостни линкбилдинг решения

От късният час е :) и причината е в мен. :) Лека вечер
 

Горе