Цял бизнес. kiwi.bg си търси нов собственик. Наистина работещ сайт с приходи.

Статус
Not open for further replies.

testkiwi

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
Благодаря на всички за интереса, сайтът е продаден!

Много успех на новите собственици, ще помагаме с каквото можем :)
 
Последно редактирано:
От: Цял бизнес. kiwi.bg си търси нов собственик. Наистина работещ сайт с приходи.

Цената 100 хиляди ли е да разбирам ? :)
 
От: Цял бизнес. kiwi.bg си търси нов собственик. Наистина работещ сайт с приходи.

Цената 100 хиляди ли е да разбирам ? :)

как 100 хиляди :D:D просто написах 100 за да има нещо. цената е по договаряне, но в рамките на нормалното, печалбата по формулата (за която в този форум се дискутира доста) +- пазарене :)
 
От: Цял бизнес. kiwi.bg си търси нов собственик. Наистина работещ сайт с приходи.

всички фактури в inv.bg са само за комисионната за нас, т.е. чиста печалба. това на скриншота не е приход заедно с разходите, а печалба. приходите са както съм написал 2-3000 лв. на седмична база, зависи има ли 4 почивни дни в седмицата или няма :D
 
От: Цял бизнес. kiwi.bg си търси нов собственик. Наистина работещ сайт с приходи.

Сайта е хубав, темата също, но тук определено не съм много съгласен с формулата :)
Разходите по фирмата не си ги приспаднал, а и времето което изисква сайта също :)

Пиши ми едно л.с. за каква цени си мислиш, имам интерес :)
 
От: Цял бизнес. kiwi.bg си търси нов собственик. Наистина работещ сайт с приходи.

Към 13 000. Всеки, който се е подписал го е направил по собствено желание, а не е от база вкаран. имам и такава с няколко десетки хиляди ако му трябва на някой, но мисля, че това по-скоро има обратен ефект.
 
От: Цял бизнес. kiwi.bg си търси нов собственик. Наистина работещ сайт с приходи.

Може ли да питам ква е схемата цитирана по горе за изчисление на цената ? 1300 на месец X колко? Може ли няква цена на лично да ми пратите?
 
От: Цял бизнес. kiwi.bg си търси нов собственик. Наистина работещ сайт с приходи.

Отговорил съм на всички, които са ми писали на лично съобщение, както и съм пратил съобщение на всички писали в темата.
 
От: Цял бизнес. kiwi.bg си търси нов собственик. Наистина работещ сайт с приходи.

Имам интерес както и известна сума свободни пари които търся къде да инвестирам интересува ме 1300х колко? е цената да знам дали има причина да бия пътя до София...
Ако имаш и информация къде се намира сайта спрямо конкуренцията ще е идеално. Говоря основно за посетители. Преди известно време бях видял една табличка но тя едва ли вече е актуална.
 
От: Цял бизнес. kiwi.bg си търси нов собственик. Наистина работещ сайт с приходи.

А и забравих да запитам нужно ли е да си грамотен програмно за ежедневната работа със сайта?
 
От: Цял бизнес. kiwi.bg си търси нов собственик. Наистина работещ сайт с приходи.

отговорих на всички.
 
От: Цял бизнес. kiwi.bg си търси нов собственик. Наистина работещ сайт с приходи.

А да попитам?Преди време доста се въртеше из форумите ,че се продава тази система.Дали я продавате пак или не е ваша?Интересува ме самата система,а не сайта.Благодаря!
 
От: Цял бизнес. kiwi.bg си търси нов собственик. Наистина работещ сайт с приходи.

А да попитам?Преди време доста се въртеше из форумите ,че се продава тази система.Дали я продавате пак или не е ваша?Интересува ме самата система,а не сайта.Благодаря!

отговорих.

Между другото, след няколко проведени срещи ме подсетиха, че на всички заинтересовани мога да пратя архив с всичко - от данни по фактурите, аналитикс, трафик според хостинга, договори, преводи по сметките, до семпъл на сорс кода на сайта, за да си разгледат и сами, да си направят някакви прогнози, разчети и т.н.

Става само след лична среща и разговор относно сайта, цената и всичко друго.
 
От: Цял бизнес. kiwi.bg си търси нов собственик. Наистина работещ сайт с приходи.

Благодаря на всички за интереса, сайтът е договорен за продажба утре.

Повече предложения и въпроси не се приемат.
 
От: Цял бизнес. kiwi.bg си търси нов собственик. Наистина работещ сайт с приходи.

Сайтът е продаден, може да се заключи или да се изтрие - по желание на модераторите :)
 
честито :) харчи за нещо смислено... реинвестирай една част от парите в други проекти :)



предпочитам да се остави и да се заключи

(все пак от такива теми става ясно че пазара на форума става и сделките минават без злобни коментари като всичко е обяснено добре)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе