ЧСИ запорира ви домейните!

Статус
Not open for further replies.

leonssss

Well-Known Member
Тък като дължа доста пари на банки,кредитни институций, кралства, емирства FBR и оргазнизацията за спасението на тунгуския тигър... лелел колко много са сигурно и на кварталната .урва.Та да продължа звъни ми Частен Съдебен Изпълнител и спокойно ми съобщава На основание дело еди кое си и изпълнителен лист ,тъй като немате имоти на ваше име и женката с вас немате брак ви запорирам ВСИЧКИ ПЕЧЕЛИВШИ ДОМЕЙНИ.Ко -рекох плахо аз по тилифона.Та това ми е бизнесо, тъкмо щяха да ми връщат пари и компенсират за един краден сайт на сума 78 000.Отговорих му немате право то това е в юрисдикцията на западни те държави-той почна да дъвче немам право аз съм ДЪРЖАВАТА!сакаш не сакаш тва е.Започнах набързо да ги прехвърлям на познати лелки стринки и ..... събудих се целия облян в пот държейки мишката до пи.ката ...
То било само един сън!:-o

В този ред на мисли
Въпроса е имат ли право да ти запорират и домейните?
 
От: ЧСИ запорира ви домейните!

Аве ти нали се беше скатал тука няколко седмици? аре ори пак там да жънеш, ореш, бръснеш задника на комсомолския секретар или квото прайш само да е далече от компютъра
 
От: ЧСИ запорира ви домейните!

Аве ти нали се беше скатал тука няколко седмици? аре ори пак там да жънеш, ореш, бръснеш задника на комсомолския секретар или квото прайш само да е далече от компютъра

ТИ май не можеш да понасяш кункоренция е тва е да си бугарин!
А друго бех се скатал у КАНАРИТЕ и по точно Лас Палмас на Гранд Канария
ако ти говори нещО
 
От: ЧСИ запорира ви домейните!

Аве ти нали се беше скатал тука няколко седмици? аре ори пак там да жънеш, ореш, бръснеш задника на комсомолския секретар или квото прайш само да е далече от компютъра

Пак е събрал пари за гъби, или е намерил друг дилър. Леносио, да те светна, че се запорира само нещо над което имаш собственост, а над домейните собственост има само собственика на TLD-то, т.е. за .com, .net е Verisign. Ти си само ползвател и регистрацията на домейн представлява прехвърляне на право да го ползваш, разбирай взел си го под наем :)
 
От: ЧСИ запорира ви домейните!

Пак е събрал пари за гъби, или е намерил друг дилър. Леносио, да те светна, че се запорира само нещо над което имаш собственост, а над домейните собственост има само собственика на TLD-то, т.е. за .com, .net е Verisign. Ти си само ползвател и регистрацията на домейн представлява прехвърляне на право да го ползваш, разбирай взел си го под наем :)

абе те у България законите се четат, като врата в полето :) все ще вземат да ди изкарат някой скрит и голям ЧЛЕН, който са го препуснали на първо четене:)
 
Самите домейни едва ли могат да ти запорират. По-скоро могат да ти запорират приходите към платежното средство (карта или банкова сметка) в която си получаваш парите от "печалившите" домейни.
 
От: Re: ЧСИ запорира ви домейните!

Самите домейни едва ли могат да ти запорират. По-скоро могат да ти запорират приходите към платежното средство (карта или банкова сметка) в която си получаваш парите от "печалившите" домейни.

как тогаз запорират движимо и недвижимо имущество от което дори печелиш рента:)
 
От: ЧСИ запорира ви домейните!

абе те у България законите се четат, като врата в полето :) все ще вземат да ди изкарат някой скрит и голям ЧЛЕН, който са го препуснали на първо четене:)

Единствения голям член, който виждам в момента е набутан в близост до долния край на гръбначия ти мозък, а възвратно постъпателните движения в процеса на набутването са и вероятната причина за трайните увреждания в главния ти мозък. Всяка твоя тема в която има и 0.01% полезна информация може да влезе в учебниците по патологична психиатрия. Ти си тъп като dalasweb и фанатично упорит като niks .
 
От: ЧСИ запорира ви домейните!

ще вземат да ди изкарат някой скрит и голям ЧЛЕН :)

ааа да, мечтай си
 
От: ЧСИ запорира ви домейните!

Даласа мъдри пак схеми за офтопика:). Домейнът е под наем и не го взимат, ама сайта си е твой на практика. Крийте под дюшека файловете с контента, че чси са начетени вече:)
 
От: ЧСИ запорира ви домейните!

Даласа мъдри пак схеми за офтопика:). Домейнът е под наем и не го взимат, ама сайта си е твой на практика. Крийте под дюшека файловете с контента, че чси са начетени вече:)

Така си мислиш, защото не ти се е налагало да даваш подробно обяснение какво означава термина "елетронно подписано копие" .... и защо има файлове и база данни?!? най-интересното е, когато започнеш да обясняваш те гледат като голям объл камък..... :-/
 
От: ЧСИ запорира ви домейните!

Единствения голям член, който виждам в момента е набутан в близост до долния край на гръбначия ти мозък, а възвратно постъпателните движения в процеса на набутването са и вероятната причина за трайните увреждания в главния ти мозък. Всяка твоя тема в която има и 0.01% полезна информация може да влезе в учебниците по патологична психиатрия. Ти си тъп като dalasweb и фанатично упорит като niks .


май кат те гледам ти си не заоблек а тъпоъгълен камък и хич не обесняввай на хорицата ко са ту тва базата с доматите
а се сети отдека си трагнал от куе село
май рефрена беше

О ти умния войвода новия столичани отдека си бре момче!

пс. Вземи да си продължиш сайта, който изостави- nasheselonai-golemo.com
апропо тези бузки дет си направил да не си пълни със спермазон след фелациото дето си правил!
 
От: ЧСИ запорира ви домейните!

scarjo_popcorn.gif


Много ги обичам тези теми в петък... Не знам само що е червен пак Даласа... всички се упражнавят върху него :))) Зелена репа от мен за доброто настроение, което ми носят темите му... Все по едно полезно изречение може да се откине тук тамм. :)
 
От: ЧСИ запорира ви домейните!

scarjo_popcorn.gif


Много ги обичам тези теми в петък... Не знам само що е червен пак Даласа... всички се упражнавят върху него :))) Зелена репа от мен за доброто настроение, което ми носят темите му... Все по едно полезно изречение може да се откине тук тамм. :)

благодарско!
Остават още две зелени и съм на повърхността!
но все ще се намери некои бугарин който да сака да ме дърпа у казано!

Казано честно ,кат не ви харесват темите не ги четете и не ги спамете

стойнев каза:
едно правилно и синтактично подредено изречение да намерите в темите ми ще е добре
а и темите са от ежедневието!

Чули ли сте МУТРА да запорира домейн - не нали?
Но ЧСИ- да!
глад мори добитъка!
 
От: ЧСИ запорира ви домейните!

не се блъскайте остана една червена звезда
дал да не я пусна в ибей с наддаване:):cry:
всъност по кой член могат да ми запорират домейна
по член 417 не става тъй като противоречи на член 418
според вас по кой
им али адвокати тук по ГПК
 
От: ЧСИ запорира ви домейните!

Що му се косите на човека, повечето му теми може да не са много смислени, но пък поне забавни и не се заяжда, дори и към него да тече цялия хейт на форума. Трябват си и такива теми понякога, че да се повеселим :D
 
От: ЧСИ запорира ви домейните!

Що му се косите на човека, повечето му теми може да не са много смислени, но пък поне забавни и не се заяжда, дори и към него да тече цялия хейт на форума. Трябват си и такива теми понякога, че да се повеселим :D

какво е хейт?
нещо от хитовите 90 години, което дори и сега е на МОДААААААААА

[video=youtube_share;QES-eQ4lR5U]http://youtu.be/QES-eQ4lR5U[/video]
 
От: ЧСИ запорира ви домейните!

Скайфокса гони 40-така, ама си продължава да тролва темите. Ей на това му се вика закостенял трол, понеже Петя беше пуснала тема за хетърите, та направих един мост:)
Ебахти фейла още да мята подмятания на хора, които питат неща, които той е питал примерно преди 10 години. Яко ми мирише на уволение на от хостбългария, все пак никоя компания не желае буксуващи полуфабриати сред своите редици, макар и на местно ниво....:)
 
От: ЧСИ запорира ви домейните!

Скайфокса гони 40-така, ама си продължава да тролва темите. Ей на това му се вика закостенял трол, понеже Петя беше пуснала тема за хетърите, та направих един мост:)
Ебахти фейла още да мята подмятания на хора, които питат неща, които той е питал примерно преди 10 години. Яко ми мирише на уволение на от хостбългария, все пак никоя компания не желае буксуващи полуфабриати сред своите редици, макар и на местно ниво....:)

Oh, now that explains it all :lol:
 
От: ЧСИ запорира ви домейните!

Не може да кара ски в летния сезон и има инфлация на назидателните теми в другия форум, това отговаря донякъде на некадърния хейтърлък на фокса:). Ще навакса към нова година, предполагам:)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе