Чакам отзиви

От: Чакам отзиви

То така се променя селски манталитет :D

Едно време затова са били добре, щото е имало яко ред и дисциплина - а се направиш на тарикат, идва милицията и те изкъртва. И си знаеш - няма 6-5. Ми сега - 'демокрация' браче, всеки си прави каквото иска.
А магарето си е магаре - дадеш ли му свобода и то го обръща на свободия.

Затова за такива селяндурски народи като нашия трябват само шутове и диктатура, докато не ни дойде акъла у главата. Ама пуста Европа браче, неможело така да се подхожда към хората... :)

И като дойде един три пъти по-прост полицай да ти шибне два шамара понеже не му се нравиш ще се чудиш къде е демокрацията.
Както се казва "като си толкова умен,защо си беден". Иначе хубава тема се заформи, но както всички останали накрая пак докарахте нещата до политика,мизерия и народопсихология.
 
Последно редактирано:
От: От: Чакам отзиви

Иначе хубава тема се заформи, но както всички останали накрая пак докарахте нещата до политика,мизерия и народопсихология.

Бе аз все се мъча към дупета и порене да извъртя темата, ама никой не ми се връзва... само аз ли съм се разгонил... дева и слабопотентните интернетаджии :)
 
От: Чакам отзиви

Споко бре, извънземните са го измислили - сега с 2012та ще изчистят работата :)

дано да дочакат 2012 че като гледам на снимките на НАСА от 2 месеца какъв панаир на кораби има около слънцето...
не мога да разбера какво само се въртят около него... евтин бензин ли точат, тен ли си правят...
 
От: От: Чакам отзиви

Бе аз все се мъча към дупета и порене да извъртя темата, ама никой не ми се връзва... само аз ли съм се разгонил... дева и слабопотентните интернетаджии :)

Така е като зяпаш рускини на няколко бири:)
 
От: От: Чакам отзиви

Бе аз все се мъча към дупета и порене да извъртя темата, ама никой не ми се връзва... само аз ли съм се разгонил... дева и слабопотентните интернетаджии :)
Другата седмица и аз заминавам за нашето Черноморие. Знам хубав стриптийз бар в Слънчев Бряг може да отскочим, после пак продължаваме на пияни рускини и mimzim, разбира се :D
 
От: От: Чакам отзиви

........:)
 
Последно редактирано:
От: Чакам отзиви

дано да дочакат 2012 че като гледам на снимките на НАСА от 2 месеца какъв панаир на кораби има около слънцето...
не мога да разбера какво само се въртят около него... евтин бензин ли точат, тен ли си правят...

Ей ги идат:

[video=youtube;0AouX-nWvv4]http://www.youtube.com/watch?v=0AouX-nWvv4[/video]
 
От: Чакам отзиви

хмммм кой го досърбя дупето че пак се нареди на опашката?
 

Горе