Чалгари стават кметове , екслузивно по любимата тв

tanipo

Well-Known Member
Ей ся гледах някаква дама която пее поп-фолк и иска да "превземе град Левски" . Беше поне 5 мин репортаж по сетете се коя телевизия. Дамата искала да става кмет !!??? Гледа ли го някой това :)!
 
От: Чалгари стават кметове , екслузивно по любимата тв

Хаха, да - аз. Фолк дивата Бриана, която имала връзка с футболиста Попето / май така беше/, който щял сега да има бебе от фолк певицата Елена, но допреди 3 месеца отричаше връзка с нея / тя е в 5-тия месец/. Иначе най-известната песен на бъдещата кметица носи колоритното заглавие / нещо, което така или иначе си просят всички певачки/ - Искам секс . Tя иначе е натурална - само с 325 кубика силикон във всяка, ама то не е за вота, а просто така да не сме без хич.. А сме нямали добри сценаристи за сериали...
 
От: Чалгари стават кметове , екслузивно по любимата тв

tanipo, ти ще излезеш голям тв маниак :D много телевизия гледаш бре човек. Шегата настрана, обаче в тази тема мнението ми съвпада с твоето на 100%
[FONT=Arial ! important]
[/FONT]​
 
От: Чалгари стават кметове , екслузивно по любимата тв

Гледам 10 мин на ден, ако не съм изтеглил някой филм докато хапвам :). След такива изстъпления и аз се чувствам готов за кметското място. Даже мисля народа ще му е по-добре с мен.
 
От: Чалгари стават кметове , екслузивно по любимата тв

В кой град ще се кандидатираш за кмет?
 
От: Чалгари стават кметове , екслузивно по любимата тв

10 минути гледане на тв, са абсолютно достатъчни, за да те залеят с бълвоч и да останеш облъчен няколко часа... :D
Аз затова се старая много да не гледам, за да не изпадам в състояние на шок от простотията в екрана. Иначе, ако се кандидатираш, ще те подкрепя с един вот :) Няма се даваме на разни поп-фолк диви, я! :D
 
От: Чалгари стават кметове , екслузивно по любимата тв

Ми ще почна с някое селце, ще помогна на хората там.
( Осъзнавам че това изречение ще е като мед за мухи за ония из форума, които раздават храница :) )
 
От: Чалгари стават кметове , екслузивно по любимата тв

Туй е то, от малко се започва :)
 
От: Чалгари стават кметове , екслузивно по любимата тв

Еми аз не искам да крада, аз искам да помогна на хората и сам да видя наистина ли е нещо толкова трудно да направиш наистина нещо добро за хората. Просто ми е чудно и непонятно...толкова ли е трудно и невъзможно.
 
От: Чалгари стават кметове , екслузивно по любимата тв

Аз мога да изразя своето мнение - да, трудно е, защото се бориш със себе си, макар да си тръгнал с нагласата да бъде добър, честен и справедлив / каквито са повечето предизборни обещания/ в един момент се виждаш с доста повече пари, отколкото си имал преди. И.. те пак не ти стигат, защото човекът е алчно животно и иска и още, и още, и още. Така се стига до момента на измамите или на откровеното ограбване на народа. За това аз не искам управляващите да ми обещават, че няма да крадат от хазната, искам да ми кажат колко ще откраднат. А и неведнъж съм казвала, че България е безумно богата държава - всички крадат и все пак нещичко остава.
 
От: Чалгари стават кметове , екслузивно по любимата тв

Не съм съгласен, крадат защото им е такъв манталитета - на мазни чичковци комунисти. Ти говорила ли си с високопоставен чиновник да видиш колко са мазни и нагли. Я да сложат на тяхно място млади хора до 30-40 години да видиш как ще се променят нещата. Сега омешват млади и стари и затова се разваля всичко - просто няма как да се получи. Аз лично никога не съм крал, не ме и блазни и ако някога имам такава позиция не бих крал, знам го защото познавам себе си. Обратно съм чувал хора, които директно се стремят към властта за да крадат. Чувал съм да го казват. Лошото е че аз няма да се занимавам с политика никога, а именно тия хора точно там се набутват в тая област.
 
От: Чалгари стават кметове , екслузивно по любимата тв

Сигурно е възможно.. то си е до човек. Макар практиката да показва досега, че изкушението да взимаш и да имаш, надделява над добрите намерения на нашите политици. В случая с теб... ако не опиташ, няма как да разберем истината. :)
 
От: Чалгари стават кметове , екслузивно по любимата тв

Ами в интерес на истината - да, разговаряла съм, но тези честните и добрите хора не се изкачват никога на високо.
 
От: Чалгари стават кметове , екслузивно по любимата тв

Не си правя илюзии, ако опитам то ще съм вълк единак защото ще съм различен от всички останали или поне от повечето. Някои ще се страхуват от мен, други ще ме мразят, трети отявлено ще се опитат да ме унищожат. Ще ме изкарат по-черен от дявола и по-лош и корумпиран от всички тях взети заедно. Не мерси...
 

Горе