Челиндж ЕВРО 2016

От: Челиндж ЕВРО 2016

Северна Ирландия -Германия над 2.5 гола. Коефициент 2.15 в ефбет. Залог- 100 лв.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Този мач е утре, според моята информация. :)

Дата 21.06
Банка: 186лв
залог/коефициент: Чехия - Турция: 1/2.40- 50лв
залог/коефициент: Хърватска - Испания: 2/ 2.05
 
От: От: Челиндж ЕВРО 2016

Този мач е утре, според моята информация. :)

Дата 21.06
Банка: 186лв
залог/коефициент: Чехия - Турция: 1/2.40- 50лв
залог/коефициент: Хърватска - Испания: 2/ 2.05
Къде се информираш?

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
От: От: Челиндж ЕВРО 2016

Къде се информираш?

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

От специалната притурка на в-к тема спорт. Там наистина този мач е посочен за утре. Гледам го, разбира се - вече. :D

А мачовете, които съм посочила са също днес, нали? Така беше посочено и в bwin. Яд ме е, че не успях да заложа на Германия, но днес изобщо не остана време да се поогледам за мачовете.
 
От: От: От: Челиндж ЕВРО 2016

От специалната притурка на в-к тема спорт. Там наистина този мач е посочен за утре. Гледам го, разбира се - вече. :D

А мачовете, които съм посочила са също днес, нали? Така беше посочено и в bwin. Яд ме е, че не успях да заложа на Германия, но днес изобщо не остана време да се поогледам за мачовете.
Ако искаш говори с вестника да им дам прогноза за този мач-100 процента сигурна:)

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Дата : 21.06
Банка : 1115 (мисля ,че е 50 лв по малко , но нямам време.сега да смятам утре ще я сметна)
Залог / коефицент
Множествен залог
Хърватия - Испания Х коеф 3.1
Чехия - Турция 1. Коеф 2.37
Общ коефицент 7.36
Залог : 100лв
 
От: От: От: Челиндж ЕВРО 2016

Ако искаш говори с вестника да им дам прогноза за този мач-100 процента сигурна:)

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Притурката е още от началото на първенството, явно са объркали датите. Яко ме прецакаха, но и аз съм си виновна - това ми беше сигурна печалба.

Иначе имаш предприемачески дух - веднага видя келепира. ;)
 
От: От: От: От: Челиндж ЕВРО 2016

Притурката е още от началото на първенството, явно са объркали датите. Яко ме прецакаха, но и аз съм си виновна - това ми беше сигурна печалба.

Иначе имаш предприемачески дух - веднага видя келепира. ;)
Целия келепир ни е такъв...:)
Обмислям ти лихвата, тераса имаш ли?

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
От: От: От: От: Челиндж ЕВРО 2016

Целия келепир ни е такъв...:)
Обмислям ти лихвата, тераса имаш ли?

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Ухааа, тераси да искаш и външни около къщата и в нея.:D Ама днес мисля да съм на плюс, та изчакай малко.
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Ааааааа:cry:
Прогнозите ми се разпадат като екипите на швейцарците, а мислех днес да съм на плюс.
Остава ми един залог и напускам безславно състезанието.

Остатъкът от 36лв остава виртуална почерпка за любезния ди домакин, който отделя от времето си, за да смята банките и води статистиката. Оценяваме. :)
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Ааааааа:cry:
Прогнозите ми се разпадат като екипите на швейцарците, а мислех днес да съм на плюс.
Остава ми един залог и напускам безславно състезанието.

Остатъкът от 36лв остава виртуална почерпка за любезния ди домакин, който отделя от времето си, за да смята банките и води статистиката. Оценяваме. :)
Докато имаш пари в банката не се предавай. С 36 лв се правят обрати :)

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Винаги има кредити , не се отказвай никога ;)

Да играя комар на вересия? Айде нема нужда. Вече имаме случай в рода на заложена от комарджия къща, та не ми се иска да съм втория случай за статистиката. :)
Темата беше пусната с възпитателна цел и мисля да се покажа възпитана. Днес смятам да заложа последните пари на Италия, пък каквото - такова.

Aramis, какъв точно залог мога да направя с 36лв? В кой крачол ще го носи съдията?? :D Те някои така залагат...
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Среща: Хърватия - Испания: първо полувреме - Х (1.95 коеф.)
Залог: 50лв.

---

Северна Ирландия - Германия

Точен резултат:
0:1 с 10лв. (5 коеф.);
0:2 с 10лв. (5.50 коеф.).

---

Чехия - Турция
И двата отбора да отбележат гол - НЕ (1.72 коеф.) - 30 лв.

Аз правя фурор пък. :D
3/3 ако пренебрегнем точния резултат 0:2, ама то ясно, че няма как да излязат и двата.

Някой ще даде ли инфо как се пишат тия системи и как се изчислява коефицента им...?
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Хайде последни 2 напъна да си зануля сметката. :D

Дата: 22.06
Банка: 200 кинта.
Мач: Португалия-Унгария
Резултат: Победител - Португалия
Залог: 100 кинта.
Коефициент: 1,44
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Аз правя фурор пък. :D
3/3 ако пренебрегнем точния резултат 0:2, ама то ясно, че няма как да излязат и двата.

Твърде добре, и ти си започнал да ги ''чуваш''. Само ние с Бърни нямаме връзка с кораба-майка. :cry:
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Дата: 22.06.2016
Банка: 447

Среща: Швеция - Белгия
Прогноза: Белгия
Залог: 100лв.
Коефицент: 1.85 @ betfair

вече тук ще си пускам "смотаните" прогнози, че каквото и да споделя тук не излиза :). Онзи ден единият излезе, този споделен тук не. Вчера 3 излязоха, този споделен тук не :).
 

Горе