Челиндж ЕВРО 2016

От: Челиндж ЕВРО 2016

Един път не ги хванах тия Португалия това първенство...Е..си куция отбор.

Аз затова след втория провал казах, че на тях повече няма да залагам. Куц отбор са и не заслужават да стигнат до този етап на първенството, но пък колкото по-близо до финала отпаднат, толкова повече ще ги боли. Нека. :D
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Вече си ги представям на финала как падат с 0:0 в редовното време и с калъфка от дузпи. :D
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Големи измекяри , сигурен съм че ще се проврат до финала , където ще ги чака силен отбор от другия поток. Късмет имаха с тези равни в групите , че се паднаха срещу по слаби отбори , ако бяха в компанията на Германия , Италия , Испания , Франция - до къде щяха да стигнат ? Ама сега големите ще се елиминират и гелосания с малко късмет може да спечели титла.... после има да се бие в гърдите колко е голям.
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Големи измекяри , сигурен съм че ще се проврат до финала , където ще ги чака силен отбор от другия поток. Късмет имаха с тези равни в групите , че се паднаха срещу по слаби отбори , ако бяха в компанията на Германия , Италия , Испания , Франция - до къде щяха да стигнат ? Ама сега големите ще се елиминират и гелосания с малко късмет може да спечели титла.... после има да се бие в гърдите колко е голям.

Не думай!!!:-o

Германия е шампион тази година.
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Франция. :twisted:

No, no, no и на чист български - тцъ! :)

А къде оставяте Исландия?

Странник, няма да ме е яд. Исландците заслужават аплодисменти за представянето си, пък ако вземат купата - Браво!
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Aramis - подценяваш исландците, французите също ще ги подценят, ако ще ги бият, то ще е само благодарение на случайността.
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Aramis - подценяваш исландците, французите също ще ги подценят, ако ще ги бият, то ще е само благодарение на случайността.

И на съдийството. ;)
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Aramis - подценяваш исландците, французите също ще ги подценят, ако ще ги бият, то ще е само благодарение на случайността.
Едва ли след Англия, някой ще ги подцени.
Иначе и аз им се радвам но едва ли ще имат сили за повече.
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Това е клише. :)
В кой мач ги подкрепиха досега?

Във всеки мач между фаворит (еле пък домакин) и новак, съдийството накланя везните в полза на фаворита, особено пък в по-напреднала фаза на турнира.

Клише, клише, ама те не са възникнали случайно, нали знаеш. Пак ще говорим. ;)
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Банка: 181 лв.

Залог: На живо (в 78") - корнери от 80" до края на мача - над 1.5 (1.95 коеф.) - 181 лв.
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Банка: 181 лв.

Залог: На живо (в 78") - корнери от 80" до края на мача - над 1.5 (1.95 коеф.) - 181 лв.

Към 88" :
Първи корнер - 83:35"
Втори корнер - 86:40"

пИчели. :D
 

Горе