Челиндж ЕВРО 2016

От: Челиндж ЕВРО 2016

Никога не съм залагал и се чудя, дали да пусна 1к за Франция, тъй като едва ли ще паднат ??? Съвети ?

Залагай смело , сигурна печалба. Роналдо вече е приготвил носните кърпички , ще има да лази по терена като гол охлюв :D
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Залагай смело , сигурна печалба. Роналдо вече е приготвил носните кърпички , ще има да лази по терена като гол охлюв :D

В Еврофутбол до колко кинта изплащат кеш ?
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Дата: 10.07
Банка : 900 (и нещо)
Мач: Португалия - Франция
Залог : единичен -КИ : 2. (Коеф.2.1)
Сума на залог : all in
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

В Еврофутбол до колко кинта изплащат кеш ?

Не те съветвам да се предоверяваш на Бърни. :)

Все пак, това първенство доказа, че нито една прогноза не е 100% сигурна, така че може да видим Роналдо да целува купата тая вечер. На мен лично ми е все тая - който и да бие, все ще ме е яд. :)
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Португалия няма спечелят , по някакво чудо се довлякоха до финала с много късмет , ама всяко нещо си има край. Отбор дето не заслужаваше групите да мине , ще отпадне както си е реда на финала :)
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Португалия няма спечелят , по някакво чудо се довлякоха до финала с много късмет , ама всяко нещо си има край. Отбор дето не заслужаваше групите да мине , ще отпадне както си е реда на финала :)

Съгласна съм с коментара ти, но справедливостта не винаги тържествува. Помниш ли оная твоя прогноза, дето я пусна на майтап, че куцук-куцук ще се домъкнат до финала? Е, случи се. :)
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Съгласна съм с коментара ти, но справедливостта не винаги тържествува. Помниш ли оная твоя прогноза, дето я пусна на майтап, че куцук-куцук ще се домъкнат до финала? Е, случи се. :)

късмета е до време , класата е вечна....
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Никога не съм залагал и се чудя, дали да пусна 1к за Франция, тъй като едва ли ще паднат ??? Съвети ?
Ако никога не си залагал, финала на Европеиското не е най-точния момент да започнеш :)
И аз съм за Франция но винаги нещо може да се обърка в такъв мач.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

На мене това европейско ама хич не ми хареса ... И аз мисля, че португалците няма да спечелят този мач. Много са ми антипатични и вероятно причината се крие в тоя Роналдо.
 
От: От: Челиндж ЕВРО 2016

На мене това европейско ама хич не ми хареса ... И аз мисля, че португалците няма да спечелят този мач. Много са ми антипатични и вероятно причината се крие в тоя Роналдо.

Welcome to the club. :D

Аз като цяло симпатизирам винаги на португалския национален отбор, но заради гелосания позьор не искам отбора да успее. И на мен не ми хареса първенството.:(
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Стискайте палци :D

8830971G.jpg


8830975O.jpg


8830977d.jpg
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Е, Роналдо... чак това не трябваше да се случи... Колкото и да не харесвам Роналдо, това е прекалено... .
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Кристияно заби пеперудка. Аз ви казвам, че е нежно цвете ...

Примадона от класа. Спретна зрелищен спектакъл и беше център на внимание по-дълго от необходимото. То илиза, влиза, рева, хвърли капитанската лента, лежа и накрая излезе легнал в носилката като покойник. Каква футболна драма, дами и господа. :)
 

Горе