Челиндж ЕВРО 2016

От: Челиндж ЕВРО 2016

АКТУАЛНИ БАНКИ КЪМ 18.06:

1. Aramis-1067лв.;
2. BurnX-200лв.;
3. kamentk-900лв.;-Отказва се.
4. devilx-300лв.;
5. nandibandi-486лв.;
6. Странникът-589лв.;
7. nuni-1250лв.;
8. kiber4o-982лв.;
9. DonMakaveli-1149лв.;
10. 4moki-522,5лв.;
11. Danyslav Antov-200лв.
12. AMitrev-647лв.
13. Fifi-500лв
14. kristianshoes-1265лв.
15. rezilsky-400лв.


Проверете за грешки моля.
 
Последно редактирано:
От: Челиндж ЕВРО 2016

Дата: 18.06.16
Банка: 486лв
Залог/коефициент: Исландия - Унгария: 1/ 2.75 - 50лв
Залог/коефициент: Португалия - Австрия: 1/1.85 - 50лв

Пак залагам на мазното леке Роналдо и сигурно пак ще съжалявам, ама... карай. :)
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Определено играта не ми е интересна и не искам да залагам всеки ден, а само на някой мачове, не всеки ден има интересни за мен мачове за залагания, но заради правилата на играта съм задължен да залагам. Поредния лотариен залог от мен, мислех да заложа 1:2, но ще взема да спечеля и после ще трябва да продължа да играя... . Ако ми прехвърлите оставащата сума на nandibandi - директно ще спра да играя, а нея ако иска ще я консултирам за мачовете.


Дата:17.06
Банка:589
Залог/коефицент: Португалия - Австрия 0:1/12. 1000 лева залог, bet365.com
 
От: От: Челиндж ЕВРО 2016

Ако ми прехвърлите оставащата сума на nandibandi - директно ще спра да играя, а нея ако иска ще я консултирам за мачовете.

Приемам консултациите, но не и парите.
Странник, много бързо губиш интерес - я не се излагай. Играта е забавна, пък и винаги можеш да изгубиш бързо парите, ако преписваш моите прогнози и тези на Бърни. :D
 
От: От: Челиндж ЕВРО 2016

Приемам консултациите, но не и парите.
Странник, много бързо губиш интерес - я не се излагай. Играта е забавна, пък и винаги можеш да изгубиш бързо парите, ако преписваш моите прогнози и тези на Бърни. :D
Приеми, щом не му е интересно е безсмислено да играе наистина.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Банка 1149
Мачове: Комбо
Белгия - Ирландия (1 АХ 0.0)
Исландия - Унгария (1 АХ +0.5)
Коефициент:1.90 бет365

Sent from my Lenovo S850 using Tapatalk
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Залог: 100 лв.
Забравих да го добавя в предния пост.

Sent from my Lenovo S850 using Tapatalk
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Добавям към залога си и Аржентина-Венецуела, мача е тази нощ. Победа на Аржентина, коефициент 1.25, общия коефициент става 2.38 с горните ми два мача.

Пс. Не знам дали може да се добавя мач извън ЕП.

Sent from my Lenovo S850 using Tapatalk
 
От: От: Челиндж ЕВРО 2016

Приемам консултациите, но не и парите.
Странник, много бързо губиш интерес - я не се излагай. Играта е забавна, пък и винаги можеш да изгубиш бързо парите, ако преписваш моите прогнози и тези на Бърни. :D

Интересно ми е, но не и всеки ден, не и всички мачове.
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Дата:18,06
Банка:1250
Залог: Колонка:
Португалия - Австрия
точен резултат - 2:0
коеф. 8
Залог 30

Дата:18,06
Банка:1250
Залог: Колонка:
Португалия - Австрия
точен резултат - 3:0
коеф. 17
Залог 30

Дата:18,06
Банка:1250
Залог: Колонка:
Португалия - Австрия
Победител: Португалия
коеф. 1.85
Залог 40
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Добавям към залога си и Аржентина-Венецуела, мача е тази нощ. Победа на Аржентина, коефициент 1.25, общия коефициент става 2.38 с горните ми два мача.

Пс. Не знам дали може да се добавя мач извън ЕП.

Sent from my Lenovo S850 using Tapatalk
Може:)

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
От: От: Челиндж ЕВРО 2016

Интересно ми е, но не и всеки ден, не и всички мачове.

Тогава предлагам да добавим следната промяна към останалите, които ще се въведат след предварителните групи: Ежедневното залагане не е задължително, НО... всеки, който не залага 3 дни поред губи 300лв от раз, т.е. ако не залагаш ден-два е ок, но ако скатаваш три - губиш 300.

Странник, не може пък три дни по ред да няма мач, който да ти събуди интереса. ;)
 
От: От: Челиндж ЕВРО 2016

Тогава предлагам да добавим следната промяна към останалите, които ще се въведат след предварителните групи: Ежедневното залагане не е задължително, НО... всеки, който не залага 3 дни поред губи 300лв от раз, т.е. ако не залагаш ден-два е ок, но ако скатаваш три - губиш 300.

Странник, не може пък три дни по ред да няма мач, който да ти събуди интереса. ;)
Момиче, до колкото разбрах в началото на темата, ти си нямаш и понятие от залози.. Защо се мъчиш?
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

nandibandi - няма смисъл заради мен да се променят правилата, просто аз не играя хазарт, докато хората които го играят това им е много интересно.
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Сега е времето да се дават предложения за промени, за да влезнат в сила от групите.

Ами предложения, но не точно за европейското. А да се направи една такава игра за английския шампионат или купата на европейските шампиони и на уефа... . Но без задължителните залагания. Важното е накрая банката да е на плюс и печели този, който има най-много, независимо дали е залагал само на 10 или 100 срещи? Явно има пръвърженици на този тип игри, за забавление.
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Моето предложение е да няма лимит за дневен залог, както и лимит за мач.

Sent from my Lenovo S850 using Tapatalk
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Ами предложения, но не точно за европейското. А да се направи една такава игра за английския шампионат или купата на европейските шампиони и на уефа... . Но без задължителните залагания. Важното е накрая банката да е на плюс и печели този, който има най-много, независимо дали е залагал само на 10 или 100 срещи? Явно има пръвърженици на този тип игри, за забавление.
Много дълъг период е цялото първенство или лигите. Аз не бих се ангажирал всеки ден толкова време да смятам банки, да следя за залози и тн...трябва няколко души, сериозни награди...ако има още навити, бих се включил в организацията.
 

Горе