Челиндж ЕВРО 2016

От: Челиндж ЕВРО 2016

Дата : 19.06
Банка: 422.50
Прогноза в права колонка:
Румъния - Албания: Румъния (равен няма залог) - 1.50 коеф. (бет365)
+
Швейцария - Франция: Да победи Франция - 1.85коеф. (бет365)

Общ коеф: 2.78 ||| Залог: 50лв.

-----------

Швейцария - Франция ПП/КР - Х/2 - 4 коеф. (бет365)
Залог: 50лв.
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

БАНКА: 1287 лв.
Швейцария - Франция
Пазар: Над 10.5 корнера
Коеф.: 1.95
Залог : 50 лв.
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Няма да мога да сметна банките днес, в движение съм. Ако може някой да ги сметне, ще черпя, ако не утре наведнъж ще смятам.
Залог за днес-2ка за Франция, коефициент:1.85 в ефбет.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Дата:19.06
Банка:489
Залог/коефицент: Румъния - Албания 1:0/6.5. 50 лева залог, bet365.com

Дата:19.06
Банка:489
Залог/коефицент: Румъния - Албания 2:0/9.0. 50 лева залог, bet365.com
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Залога ми занднес точен резултат 50 лв 3:0 за Франция и 3:1 за франция 15. И 21 коеф
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

АКТУАЛНИ БАНКИ КЪМ 19.06:
1. Aramis-967лв.;
2. BurnX-100лв.;
3. kamentk-900лв.;-Отказва се.
4. devilx-200лв.;
5. nandibandi-386лв.;
6. Странникът-489лв.;
7. nuni-1150лв.;
8. kiber4o-882лв.;
9. DonMakaveli-1287лв.;
10. 4moki-422,5лв.;
11. Danyslav Antov-100лв.
12. AMitrev-747лв.
13. Fifi-400лв
14. kristianshoes-1265лв.
15. rezilsky-300лв.

Проверете за грешки моля.
 
Последно редактирано:
От: Челиндж ЕВРО 2016

АКТУАЛНИ БАНКИ КЪМ 20.06:
1. Aramis-867лв.;
2. BurnX-0лв.;
3. kamentk-900лв.;-Отказва се.
4. devilx-100лв.;
5. nandibandi-286лв.;
6. Странникът-389лв.;
7. nuni-1150лв.;
8. kiber4o-782лв.;
9. DonMakaveli-1334.5лв.;
10. 4moki-322,5лв.;
11. Danyslav Antov-0лв.
12. AMitrev-647лв.
13. Fifi-300лв
14. kristianshoes-1215лв.
15. rezilsky-200лв.

Проверете за грешки моля.
 
Последно редактирано:
От: От: Челиндж ЕВРО 2016

АКТУАЛНИ БАНКИ КЪМ 20.06:Проверете за грешки моля.

Грешките бяха по стадионите на Франция вчера. :) Не предвидихме нещо много важно, когато залагахме - тънките сметчици, които отборите си правеха. Имаше го момента: ''Имам х точки, що да се хабя да играя?''.

Днес ще е същото, но залагам въз основа на логиката, пък каквото-такова.

Дата: 20.06
Банка: 286лв
Залог/коефициент: Русия - Уелс: Х/21/10 - 50лв
Залог/коефициент: Словакия - Англия: 2/83/100 - 50лв

Днес коефициентите в bwin са дадени по този начин - нищо не ми говори, но пък и предишните не ми говореха нищо. Ако се налага корекция - казвайте.
Потвърждавам, че не разбирам от залози и играя от интерес към футбола, а не поради пристрастеност към хазарта. ;)
 
От: От: Челиндж ЕВРО 2016

Защо пък аз? Появиха се съмнения, относно уместността на участието ми в играта, така че не знам дали е редно? :)

В резюме: мисля, че промените, които обсъждахме да се въведат след предварителните групи са следните:

1. Отпада лимитът от сто лева за ден;
2. Всеки участник има право на максимум 3 залога на ден;

Сега се сетих, че няма абсолютно никакъв смисъл от тези правила, при положение, че срещите намаляват. Интересно ми е като свършат групите как ще залагате до 3 залога на ден, когато ще има максимум 1-2 срещи?
 
От: От: От: Челиндж ЕВРО 2016

Грешките бяха по стадионите на Франция вчера. :) Не предвидихме нещо много важно, когато залагахме - тънките сметчици, които отборите си правеха. Имаше го момента: ''Имам х точки, що да се хабя да играя?''.

Грешките са си изцяло вашите, не помниш ли какво бях написал за румънците като анализ? Че са едни от най-слабите на първенството, за да не кажа, че са и най-слабият отбор. Албанците са много по-силни от румънците. Да ме беше послушала, щеше да спечелиш. ;)

Мен не ме гледай какво залагам, казал съм, че вече ще залагам на точен резултат, без анализ, без нищо, обикновено за домакините, просто за да има залог.
 
От: От: Челиндж ЕВРО 2016

Сега се сетих, че няма абсолютно никакъв смисъл от тези правила, при положение, че срещите намаляват. Интересно ми е като свършат групите как ще залагате до 3 залога на ден, когато ще има максимум 1-2 срещи?

На един мач може да се играят много залози. Картони, корнери, голове и т.н.

Преди няколко дни имах известни видения за Франция - Албания - 2-0, и 4 от трите ми залога бяха свързани с това Албания да НЕ може да вкара гол. Има интересни залози, но с тези лимити сме ограничени.
 
От: От: Челиндж ЕВРО 2016

Сега се сетих, че няма абсолютно никакъв смисъл от тези правила, при положение, че срещите намаляват. Интересно ми е като свършат групите как ще залагате до 3 залога на ден, когато ще има максимум 1-2 срещи?

Не е задължително мачовете да са само от европейското. Нищо, че е евро 2016 челиндж.


4 от трите ми залога

:D :D :D
 
От: От: От: Челиндж ЕВРО 2016

Грешките са си изцяло вашите, не помниш ли какво бях написал за румънците като анализ? Че са едни от най-слабите на първенството, за да не кажа, че са и най-слабият отбор. Албанците са много по-силни от румънците. Да ме беше послушала, щеше да спечелиш. ;)

Мен не ме гледай какво залагам, казал съм, че вече ще залагам на точен резултат, без анализ, без нищо, обикновено за домакините, просто за да има залог.

Изобщо не съм гледала какво залагаш, приятелю, защото пуснах залога си доста преди теб. :) Знаех, че Албания е по-силна от Румъния, но мислех, че румънците поне ще се бранят и предвиждах нулево равенство - играх ''Х'' тази среща.
Това, което не предвидих е, че франсетата са си вързали гащите и изобщо няма да се ''напинят'' срещу суситата - mea culpa. :) Здраве!
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Дата: 20.06.2016
Банка: 647

Среща: Словакия - Англия
Прогноза: гол/гол
Залог: 100лв.
Коефицент: 2.20 @ betfair
 
От: От: Челиндж ЕВРО 2016

На един мач може да се играят много залози. Картони, корнери, голове и т.н.

Знам, че на един мач може да се играят много залози, но това е идиотщина за мен, всъщност е много хитроумен начин, измислен от брокерите да вземат парите на хазартните играчи. Аз признавам само един залог: краен изход от срещата.

Преди няколко дни имах известни видения за Франция - Албания...

С интересни видения тип "Баба Ванга" не се печели, за това се искат знания, умения, анализи.
 
От: От: От: Челиндж ЕВРО 2016

Знам, че на един мач може да се играят много залози, но това е идиотщина за мен, всъщност е много хитроумен начин, измислен от брокерите да вземат парите на хазартните играчи. Аз признавам само един залог: краен изход от срещата.



С интересни видения тип "Баба Ванга" не се печели, за това се искат знания, умения, анализи.
Най-тъпото нещо е да се играе 1х2 - пример сегашното ЕП. Най-терикатското е Азиастки хендикап на различни пазари с задължителна застраховка като +0.5 за единия отбор примерно.
 

Горе