Черен Петък 2020

BurnX

Well-Known Member
Какво ще пазарувате и от къде тази година? Аз съм на лов за гсм и смарт лед светлини.
Дали пак като 2019 куриерите няма да са подготвени и ще се чака със седмици пратки ?
 
Тъкмо разглеждах играчките на milwaukee:)
milwaukee combo kit tools.jpg

Някой комплект като този ще търся.
 
Ей това ще взема до края на седмицата:


Намалението не е заради черния петък, но все пак си е намаление. :D
 
Тъкмо разглеждах играчките на milwaukee:)
Виж файлът 20225

Някой комплект като този ще търся.
Не си ли фен на DeWalt? И аз трябва да попълня инвентара и се двуомя между dewalt и bosch pro
 
Не си ли фен на DeWalt? И аз трябва да попълня инвентара и се двуомя между dewalt и bosch pro
Dewalt имат супер играчки, просто милуокито ми се струва, че имат една идея по мощни батерии, а и по рядко се срещат в България, Бош не ми харесват.
 
Dewalt имат супер играчки, просто милуокито ми се струва, че имат една идея по мощни батерии, а и по рядко се срещат в България, Бош не ми харесват.
Всъщност си прав, ако висиш на 25 метра ням да ти се слиза през един час за смяна на батерията.
 
Тъкмо разглеждах играчките на milwaukee:)
Виж файлът 20225

Някой комплект като този ще търся.
Страхотен избор на марка, за мен са една идея над всички останали, ама и с цените са пак така. На тая картинка виждам нов автомобил от ниския клас, дори и на черен петък. :D
 
След много четене за камери , процесори , екрани , цени - избрах тела Samsung S20 Fe 5G - важно е да 5G версията, защото има и 4G който е с по скапан процесор (по слаб , загрява и точи батерията). Основни конкуренти на тела са oneplus 8T и iphone 11 и 12, но според мен е по-добрия избор от тях.
Най-вероятно ще го взема и да не му пуснат намаление за black friday но ще изчакам до края на ноември.
Ако и някой друг си търси нов тел може да се насочи към този модел и задължително кейс и протектор
 
В американските сайтове на самия ден black friday ли пускат най-големите отстъпки или седмицата преди тази дата ( вслучая 27.11)?
 
Аз си търся смарт тв 49 50 инча...спрях се на една Тошиба,че е на добра цена. Някакво мнение да имате за тия Тошиби?
 
Аз си търся смарт тв 49 50 инча...спрях се на една Тошиба,че е на добра цена. Някакво мнение да имате за тия Тошиби?
Едно време преди 3 години имах един, - последен писък на модата когато беше купуван - 4-5 години по-рано. Не беше никак лош, ама изгоря бързичко, ремонта му щеше да струва колкото чисто нов от същия клас, като него, та го изхвърлих и взех последно поколение към текущия момент, само че Сони. Причината беше, че нямаше Тошиба с Андроид. За смарт ТВ гледай да е с Андроид. Като купувах моя бяха Сони, Филипс и Хитачи. Другите марки бяха със собствени системи, които са бози, не стават за нищо, ще трябва да си купуваш после от онези кутийки допълнителните с андроид за телевизор и да вътиш 1000 дистанционни, особено ако имаш и от интерактивните телевизии, които предлагат операторите - гадна работа, все ще търсиш това дистанционно, което не ти е в полезрението. Ако си iPhone-джия, всички интеграции си работят с андроида, да не те плаши тази разлика, само решение за споделяне на екрана 1:1 не съм виждал, ако искаш ама покажеш снимки примерно, ама не съм и търсил скоро, може да се е появило. Има алтернативи де.

Иначе Тошиба са стабилна марка, каквото съм имал тяхно съм бил доволен. Особено лаптопите им бяха бетон. Ако са пуснали Андроид ТВ, мятай се смело.
 
Ако някой е видял някоя готина механична клавиатурка на прИмоция, да драска. Това ми е таргета тая година. Изкушавам се и за четвърти монитор, ама модела на останалите 3 не го виждам на промоция, та може и да е по-натам.
 
Ако някой е видял някоя готина механична клавиатурка на прИмоция, да драска. Това ми е таргета тая година. Изкушавам се и за четвърти монитор, ама модела на останалите 3 не го виждам на промоция, та може и да е по-натам.
Аз мислех да си взема нещо на Razer, но се отказах иначе от видяното най-резонни ми се сториха цените в Ozone.bg
 
Не си ли фен на DeWalt? И аз трябва да попълня инвентара и се двуомя между dewalt и bosch pro
Аз си взех на Bosch зелената серия, DeWalt също са много добри водят ги професионални (мисля), но като пробвах Makita на живо доста добре, мога да кажа както и цената :D
 

Горе